Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 78 vizitatori online

Sondaj

Home Despre noi Cu ce ne laudam Rezultatele clubului
Turnee internaţionale PDF Imprimare Email

Loc I - Juniors Cup - Albena, Bulgaria, 24 - 28 august 2017, la categoria 2004
Loc III - Youth Fooball Festival - Kaposvár, 2 - 8 iulie 2017, la categoria 2008
Loc III -  Youth Football Festival - Kaposvár, 2 - 8 iulie 2017, la categoria 2009
Loc II - Juniors Cup - Albena, Bulgaria, 20 - 25 iunie 2017, la categoria 2007
Loc I - Fragaria Cup - Presov, Slovacia, 3-7 iulie 2012, la categoria 2004
Loc III - Fragaria Cup - Presov, Slovacia, 3-7 iulie 2012, la categoria 1998
Loc II - Spain Trophy - Barcelona, Spania, 1 - 7 iulie 2012, la categoria 1996
Loc II – „Interliga” – Campionat Interţări: România – Ungaria, ediţia 2010-2011, la competiţia pe cluburi
Loc I – „Interliga” – Campionat Interţări: România – Ungaria, ediţia 2010-2011, la categoria 2000
Loc I - Braşov "Junior's Cup", Braşov, 2010, categoria 2002
Loc II - "Danacup 1", Frederikshavn, Danemarca, 2010,  categoria 1996
Loc I – „Interliga” – Campionat Interţări: România – Ungaria, ediţia 2009-2010, la competiţia pe cluburi
Loc II – „Interliga” – Campionat Interţări: România – Ungaria, ediţia 2009-2010, la categoriile: 1999, 2000, 2001 şi loc III la categoria: 2002
Loc III - Indoor Cup, Braşov, 2010, categoria 2001 şi 2002
Loc I  - "Youth Football Festival" , Kaposvar, Ungaria, 2009; cat. 2000
Loc I - "Karneval Kupa" Debrecen, Ungaria, 2009; cat.2000
Loc II - "Fragaria Cup", Presov, Slovacia, 2009; cat. 1998
Loc I - „Italy Trophy”, Italia, 2009; cat. 1996  
Loc I – „Interliga” – Campionat Interţări: România – Ungaria, ediţia 2008-2009, la categoria:1998, loc II la categoriile: 1999, 2000, 2001
Loc I – „Remes Cup”, Polonia, 2008; cat. 1998
Loc I - „Italy Trophy”, Cattolica, Italia, 2008; cat. 1995
Loc I – „Interliga” – Campionat Interţări: România – Ungaria, ediţia 2007-2008, la 4 categorii de vârstă: 1997, 1998, 1999, 2000
Loc I  – Memorial „Ladislav Varga” Subotica, Serbia, 2007; cat. 1996
Loc I - „Friendship Trophy”, Malgrat de Mar, Spania, 2007; cat.1995
Loc III – "Remes Cup" , Polonia, 2007; cat. 1997
Loc II - "International Withsun Tournament" , Malgrat de Mar, Spania, 2006; cat.1995
Loc III  - "Youth Football Festival" , Kaposvar, Ungaria, 2005; cat. 1991
Loc II – "Szent Istvan Kupa", Budapest, Ungaria, 2005; cat. 1990
Loc II – "UTE Kupa" Budapest, Ungaria, 2005; cat.1996
Loc I - „Upper Austria Cup „ Wels, Austria, 2005; cat.1997
Loc V - "Piccole Grandi Squadre" Mondovi, Italia, 2005; cat. 1991
Loc II – „Danacup” , Danemarca, 2003, cu participarea a 196 echipe la această categorie de vârstă, cat. 1991
Loc III - "Danacup" , Danemarca, 2003; cat. 1990

Numeroase locuri I-III la diferite turnee internaţionale din Ungaria, Serbia, România, la diferite categorii de vârstă.

 
Campionate F.R.F. PDF Imprimare Email

Loc 7 - Trofeu Gheorghe Ene - categoria 2008, Arad, 20 - 21 decembrie 2016

Loc III - Trofeu Gheorghe Ola - categoria 2007, Cluj - Napoca, 17 - 18 decembrie 2016

Loc 5 - Trofeu Gheorghe Ene - categoria 2007, Târgovişte, 19 - 21 decembrie 2015

Loc I - Campionat Naţional Juniori E (2004), Buftea, 17 iunie 2015

Loc 5 - Campionat Naţional Juniori B (1997-98), 2014

Loc III - Campionat Naţional Juniori C (născuţi 1998), 2013

Loc I - Trofeul Gheorghe Ene - categoria 2004, Tărlungeni, 14 - 16 decembrie 2012

Loc I - Supercupa Hagi - Danone, categoria 2000, Cluj - Napoca, 1 iunie 2012

Loc I - Cupa Hagi - Campionat Naţional pentru copii născuţi în 2000, Cluj - Napoca, 29 - 31 mai 2012

Loc II -  Campionat Naţional Juniori D (născuţi 1998), Buftea, 7 iulie 2011

Loc II -  Campionat Naţional Juniori C (născuţi 1996), Buftea, 5 iulie 2011

Loc I -  Campionat Naţional Juniori E (născuţi 2000), Buftea, 19 iunie 2011

Loc II - Memorial "Gheorghe Ola" (născuţi 2001), Rm. Vâlcea, 16-19 decembrie 2010

Loc III - Memorial "Gheorghe Ene" (născuţi 2002), Tg. Neamţ, 16-19 decembrie 2010

Loc III - Campionat Naţional Juniori E - Cupa Hagi (născuţi 1998), Constanţa, 29 mai - 1 iunie 2010

Loc I - Memorial "Gheorghe Ola" (născuţi 2000), Satu Mare, 17-20 decembrie 2009

Loc III - Memorial "Gheorghe Ola" (născuţi 1999), Focşani, 17-20 decembrie 2009

Loc I - Campionat Naţional Juniori E - Cupa Hagi (născuţi 1997), Constanţa, 26 mai - 1 iunie 2009

Loc 4 - Memorial "Gheorghe Ola" (născuţi 1996), Tg. Jiu, decembrie 2007

Loc II - Campionat Naţional Juniori C (născuţi 1991), Bucureşti, 4 iunie 2006

 


Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates