Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 30 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VIII
Categoria 2001 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 1x27 minute !!! Se joacă cu aut lateral. Autul lateral se bate cu mâna.
Serie A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7
Universitatea "Aurel Vlaicu" / UAV  (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

CATEGORIA 2001

 GRUPA A

GRUPA B

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA A

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA B

 CS ATLETICO ARAD negru

CS ATLETICO ARAD galben 

 FCM UTA ARAD alb

FCM UTA ARAD roşu 

 ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ

CSŞ LUGOJ 

 

Sâmbătă 19.12.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.00

UTA ARAD alb

KINDER MUREŞ

Pedagogic

0-3

 2

9.30

ELECTRICA TIMIŞOARA A

ATLETICO ARAD negru

Pedagogic

3-0

 3

12.00

ELECTRICA TIMIŞOARA A

UTA ARAD alb

Pedagogic

10-0

 4

12.30

ATLETICO ARAD negru

KINDER MUREŞ

Pedagogic

5-0

 5

17.00

ELECTRICA TIMIŞOARA A

KINDER MUREŞ

Pedagogic

6-0

 6

19.30

ATLETICO ARAD negru

UTA ARAD alb

Pedagogic

2-0

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.00

ELECTRICA TIMIŞOARA B

ATLETICO ARAD galben

Pedagogic

0-2

 2

10.30

UTA ARAD roşu

CSŞ LUGOJ

Pedagogic

2-0

 3

14.00

ELECTRICA TIMIŞOARA B

UTA ARAD roşu

Pedagogic

1-3

 4

14.30

ATLETICO ARAD galben

CSŞ LUGOJ

Pedagogic

3-0

 5

17.30

ELECTRICA TIMIŞOARA B

CSŞ LUGOJ

Pedagogic

2-1

 6

19.00

ATLETICO ARAD galben

UTA ARAD roşu

Pedagogic

1-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B

 1

 ELECTRICA TIMIŞOARA A 9p

ATLETICO ARAD galben 9p

 2

ATLETICO ARAD negru 6p

UTA ARAD roşu 6p

 3

KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 3p

ELECTRICA TIMIŞOARA B 3P

 4

UTA ARAD alb 0p

CSŞ LUGOJ 0P

Duminică 20.12.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

10.30

A1 ELECTRICA TIMIŞOARA A

B2 UTA ARAD roşu

UAV

0-3

 2

11.00

A2 ATLETICO ARAD negru

B1 ATLETICO ARAD negru

UAV

4-3(2-2)DP

 3

11.00

A3 KINDER MUREŞ

B4 CSŞ LUGOJ

Pedagogic

1-3

 4

11.30

A4 UTA ARAD alb

B3 ELECTRICA TIMIŞOARA B

Pedagogic

3-0

 5

13.30

Loc 5-6 CSŞ LUGOJ

UTA ARAD alb

Pedagogic

3-0

 6

14.00

Loc 7-8 KINDER MUREŞ

ELECTRICA TIMIŞOARA B

Pedagogic

3-0

 7

14.40

Loc 3-4 ELECTRICA TIMIŞOARA A

ATLETICO ARAD galben

UAV

0-3

 8

15.10

Loc 1-2 UTA ARAD roşu

 ATLETICO ARAD negru

UAV

1-2

 

 15.40

 Festivitate de premiere

 UAV

 
 

CLASAMENT FINAL

 1 CS ATLETICO ARAD negru
 2 FCM UTA ARAD roşu
 3 CS ATLETICO ARAD galben
 4 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA A
 5 CSŞ LUGOJ
 6 FCM UTA ARAD alb
 7 ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ
 8 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA B

Jucătorul finalei: DUMA MARK - CS ATLETICO ARAD

Lot CS ATLETICO ARAD negru: Sitariu, Spătar, Toth, Batki, Cornean, Duma, Covaci, Fătu, Haţegan, Sârbu, Dorubeţ
CS ATLETICO ARAD galben: Mladin, Nedea, Ţăranu, Tripa, Corchiş R., Corchiş A., Tăşedan, Gădoiu, Dumitru Denis, Dumitru Damian, Gui
Antrenori: prof. Marcel Cîmpian, prof.  Bogdan Drecin 

 
Categoria 1999 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 1x27 minute !!! Se joacă cu aut lateral. Autul lateral se bate cu mâna.
Serie A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7
Universitatea "Aurel Vlaicu" / UAV  (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

CATEGORIA 1999

 GRUPA A

GRUPA B

  GRUPA C

 ŞOIMII LIPOVA

 CSŞ GLORIA ARAD

FCM UTA ARAD 

 MEZGA KAPOSVAR (HU)

 POLI TIMIŞOARA

 ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA

 CS ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

 CSŞ CAREI

 LUCEAFĂRUL TG. JIU

 FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

 LPS TG. JIU

 NEGREA REŞIŢA

 

Sâmbătă 19.12.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.30

MEZGA KAPOSVAR

ATLETICO ROŞIORI

Pedagogic

0-4

 2

9.00

ŞOIMII LIPOVA

RIPENSIA TIMIŞOARA

Pedagogic

1-6

 3

11.00

ŞOIMII LIPOVA

MEZGA KAPOSVAR

Pedagogic

1-1

 4

11.30

ATLETICO ROŞIORI

RIPENSIA TIMIŞOARA

Pedagogic

4-0

 5

15.00

ŞOIMII LIPOVA

ATLETICO ROŞIORI

Pedagogic

0-8

 6

15.30

MEZGA KAPOSVAR

RIPENSIA TIMIŞOARA

Pedagogic

1-5

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

13.00

CSŞ GLORIA ARAD

POLI TIMIŞOARA

Pedagogic

0-3

 2

13.30

CSŞ CAREI

LPS.TG.JIU

Pedagogic

2-1

 3

16.00

CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ CAREI

Pedagogic

1-2

 4

16.30

POLI TIMIŞOARA

LPS.TG.JIU

Pedagogic

4-1

 5

18.00

CSŞ GLORIA AMRAD

LPS.TG.JIU

Pedagogic

1-3

 6

18.30

POLI TIMIŞOARA

CSŞ CAREI

Pedagogic

7-0

Grupa C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.00

 UTA ARAD

ORAVIŢA

Victoria

3-0

 2

8.30

LUCEAFĂRUL TG. JIU

NEGREA REŞIŢA

Victoria

1-0

 3

10.00

UTA ARAD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

Victoria

0-1

 4

10.30

ORAVIŢA

NEGREA REŞIŢA

Victoria

0-1

 5

12.00

UTA ARAD

NEGREA REŞIŢA

Victoria

2-0

 6

12.30

ORAVIŢA

LUCEAFĂRUL TG. JIU

Victoria

0-1

Clasament după grupe

 

GRUPA A

GRUPA B 

 GRUPA C

 1

ATLETICO ROŞIORI DE VEDE 9p

POLI TIMIŞOARA 9p

LUCEAFĂRUL TG. JIU 9p

 2

RIPENSIA TIMIŞOARA 6p

CSŞ CAREI 6p

UTA ARAD 6p

 3

MEZGA KAPOSVAR 1p(2-10)

LPS TG. JIU 3p

NEGREA REŞIŢA 3p

 4

ŞOIMII LIPOVA 1p(2-15)

CSŞ GLORIA ARAD 0p

N. CHIRIŢĂ ORAVIŢA 0p

 

Duminică 20.12.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

8.00

A4 ŞOIMII LIPOVA

B4 CSŞ GLORIA ARAD

Pedagogic

1-0

 2

8.30

A3 MEZGA KAPOSVAR

B3 LPS TG. JIU

Pedagogic

0-4

 3

9.00

A2 RIPENSIA TIMIŞOARA

B2 CSŞ CAREI

Pedagogic

0-1

 4

9.00

A1 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

B1 POLI TIMIŞOARA

UAV

0-3

 5

9.30

A4 ŞOIMII LIPOVA

C4 N.CH. ORAVIŢA

Pedagogic

1-0

 6

10.00

A3 MEZGA KAPOSVAR

C3 NEGREA REŞIŢA

Pedagogic

0-2

 7

10.30

A2 RIPENSIA TIMIŞOARA

C2 UTA ARAD

Pedagogic

2-0

 8

11.30

A1 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

C1 LUCEAFĂRUL TG. JIU

UAV

1-0

 9

12.00

B4 CSŞ GLORIA ARAD

C4 N. CH. ORAVIŢA

Pedagogic

0-1

 10

12.30

B3 LPS TG. JIU

C3 NEGREA REŞIŢA

Pedagogic

4-2

 11

13.00

B1 POLI TIMIŞOARA

C1 LUCEAFĂRUL TG. JIU

UAV

1-1

 12

13.00

B2 CSŞ CAREI

C2 UTA ARAD

Pedagogic

1-0

 

 13.30

 Festivitate de premiere

 UAV

 
 

CLASAMENT FINAL

 1 FC TIMIŞOARA
 2 CS ATLETICO ROŞIORI DE VEDE
 3 LUCEAFĂRUL TG. JIU
 4CSŞ CAREI
 5 FC RIPENSIA TIMIŞOARA
 6 FCM UTA ARAD
 7 LPS TG. JIU
 8 NEGREA REŞIŢAA
 9 MEZGA KAPOSVAR
 10 ŞOIMII LIPOVA
 11 NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA
 12 CSŞ GLORIA ARAD

Jucătorul finalei: NISTOR DANIEL - FC TIMIŞOARA

 
Categoria 1997 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 1x27 minute !!! Se joacă cu aut lateral. Autul lateral se bate cu mâna.
Serie A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7
Universitatea "Aurel Vlaicu" / UAV  (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

CATEGORIA 1997

 GRUPA A

GRUPA B

  GRUPA C

 GRUPA D

 FCM UTA ARAD

 CS ATLETICO 98 ARAD

 CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

 LPS BANATUL TIMIŞOARA 1

 LPS BANATUL TIMIŞOARA 2

 CSŞ ŞOIMII SIBIU B

CSŞ ŞOIMII SIBIU A

 BEKESCSABA UFC alb (HU)
 BEKESCSABA UFC mov (HU) 

 MEZGA KAPOSVAR (HU)

ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA

 NEGREA REŞIŢA

 CS VIITORUL ZALĂU

 PRO FOTBAL PETROŞANI

MEZGA KAPOSVAR B (HU)

 

Sâmbătă 19.12.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

15.00

UTA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA 1

UAV

0-5

 2

15.30

BEKESCSABA alb

NEGREA REŞIŢA

UAV

1-0

 3

17.30

UTA ARAD

BEKESCSABA alb

UAV

0-3

 4

18.00

BANATUL TIMIŞOARA 1

NEGREA REŞIŢA

UAV

6-0

 5

19.30

BANATUL TIMIŞOARA 1

BEKESCSABA alb

UAV

3-0

 6

20.00

UTA ARAD

NEGREA REŞIŢA

UAV

1-2

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

14.00

ATLETICO 98 ARAD

BANATUL TIMIŞOARA 2

UAV

2-1

 2

14.30

BEKESCSABA mov

VIITORUL ZALĂU

UAV

1-0

 3

16.00

ATLETICO 98 ARAD

BEKESCSABA mov

UAV

1-0

 4

16.30

BANATUL TIMIŞOARA 2

VIITORUL ZALĂU

UAV

1-0

 5

18.30

ATLETICO 98 ARAD

VIITORUL ZALĂU

UAV

0-1

 6

19.00

BANATUL TIMIŞOARA 2

BEKESCSABA mov

UAV

1-0

Grupa C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

ATLETICO ARAD galben

ŞOIMII SIBIU B

VICTORIA

2-0

 2

9.30

MEZGA KAPOSVAR

PRO FOTBAL PETROŞANI

VICTORIA

5-0

 3

13.00

ATLETICO ARAD galben

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

2-1

 4

13.30

ŞOIMII SIBIU B

PRO FOTBAL PETROŞANI

VICTORIA

5-0

 5

15.00

ATLETICO ARAD galben

PRO FOTBAL PETROŞANI

VICTORIA

6-0

 6

15.30

ŞOIMII SIBIU B

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

3-5

Grupa D

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

11.00

ATLETICO ARAD negru

ŞOIMII SIBIU A

VICTORIA

10-0

 2

11.30

ORAVIŢA

ROŞIORI DE VEDE

VICTORIA

0-2

 3

14.00

ATLETICO ARAD negru

ORAVIŢA

VICTORIA

11-0

 4

14.30

ŞOIMII SIBIU A

ROŞIORI DE VEDE

VICTORIA

1-14

 5

16.00

ATLETICO ARAD negru

ROŞIORI DE VEDE

VICTORIA

9-0

 6

16.30

ŞOIMII SIBIU A

ORAVIŢA

VICTORIA

1-9

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B

Grupa C

Grupa D 

 1

 BANATUL TIMIŞOARA 1 9p

ATLETICO 98 ARAD 6p

 ATLETICO ARAD galben 9p ATLETICO ARAD negru 9p

 2

BEKESCSABA alb 6p

BANATUL TIMIŞOARA 2 6p

 MEZGA KAPOSVAR 6p ATLETICO ROŞIORI DE VEDE 6p

 3

NEGREA REŞIŢA 3p

BEKESCSABA mov 3p

 CSŞ ŞOIMII SIBIU B 3p N. CHIRIŢĂ ORAVIŢA 3p

 4

UTA ARAD 0p

VIITORUL ZALĂU 3p

 PRO FOTBAL PETROŞANI 0p ŞOIMII SIBIU A 0p

Duminică 20.12.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

9.00

A4 UTA ARAD

B4 VIITORUL ZALĂU

SERIE A2

0-2

 2

9.30

C4 PRO F. PETROŞANI

D4 ŞOIMII SIBIU A

SERIE A2

5-0

 3

9.30

A1 BANATUL TIMIŞOARA 1

B1 ATLETICO 98 ARAD

UAV

2-1

 4

10.00

C1 ATLETICO ARAD galben

D1 ATLETICO ARAD negru

UAV

5-1

 5

10.00

A2 BEKESCSABA alb

B2 BANATUL TIMIŞOARA 2

SERIE A1

0-2

 6

10.00

A3 NEGREA REŞIŢA

B3 BEKESCSABA mov

SERIE A2

3-2(0-0)dp

 7

10.30

C3 ŞOIMII SIBIU B

D3 N.CH. ORAVIŢA

SERIE A2

0-3

 8

10.30

C2 MEZGA KAPOSVAR

D2 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

SERIE A1

3-0

 9

11.00

Loc 15-16 UTA ARAD

ŞOIMII SIBIU A

SERIE A2

3-0

 10

11.30

Loc 13-14 VIITORUL ZALĂU

PRO FOTBAL PETROŞANI

SERIE A2

4-3(1-1)dp

 11

12.00

Loc 11-12 BEKESCSABA mov

ŞOIMII SIBIAU B

SERIE A2

4-2(1-1)dp

 12

12.00

Loc 5-6 BANATUL TIMIŞOARA 2

MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A1

1-0

 13

12.30

Loc 7-8 BEKESCSABA alb

ATLETICO ROŞIORI

SERIE A1

4-1

 14

12.30

Loc 9-10 NEGREA REŞIŢA

NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA

SERIE A2

2-3(0-0)dp

 15

13.40

Loc 3-4 ATLETICO 98 ARAD

ATLETICO ARAD negru

UAV

0-3

 16

14.10

  Loc 1-2 BANATUL TIMIŞOARA 1

ATLETICO ARAD galben

UAV

5-3

 

 15.40

 Festivitate de premiere

 UAV

 
 

CLASAMENT FINAL

 1LPS BANATUL TIMIŞOARA 1
 2 CS ATLETICO ARAD galben
 3 CS ATLETICO ARAD negru
 4 CS ATLETICO 98 ARAD
 5 LPS BANATUL TIMIŞOARA 2
 6 MEZGA KAPOSVAR
 7 BEKESCSABA alb
 8 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE
 9 ŞC. DE FOTBAL NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA
 10 NEGREA REŞIŢA
 11 BEKESCSABA mov
 12 ŞOIMII SIBIU B
 13 VIITORUL ZALĂU
 14 PRO FOTBAL PETROŞANI
 15 FCM UTA ARAD
 16 ŞOIMII SIBIU A

Jucătorul finalei: MAILAT SEBASTIAN - LPS BANATUL TIMIŞOARA

Premiu special: NICA MARIUS - ATLETICO ARAD

Lot CS ATLETICO 98 ARAD: Stanciu, Oneţiu, Petre, Burcă, Lingurar, Oaidă, Sabău, Iuga, Lazăr, Takats, Nibu, Ianc
Antrenori: prof. Marius Demian, prof. Bogdan Oneţ, prof. Cristian Păcurar

 
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 1x27 minute !!! Se joacă cu aut lateral. Autul lateral se bate cu mâna.
Serie A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7
Universitatea "Aurel Vlaicu" / UAV  (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

CATEGORIA 1995

 GRUPA A

GRUPA B

  GRUPA C

 GRUPA D

 CS ATLETICO 96 ARAD

 CS MINERUL MOTRU

 FCM UTA ARAD alb

 FCM UTA ARAD roşu

 JIUL PETROŞANI B

 JIUL PETROŞANI A

 PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

 PARÂNGUL MUŞETEŞTI B

 FC DOLE FLONTA TIMIŞOARA

 MEZGA KAPOSVAR A (HU)

 PRO FOTBAL PETROŞANI

 VIITORUL BUMBEŞTI JIU

 CS ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

 DINAMO ORADEA

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA 

 MEZGA KAPOSVAR B (HU)

 

Sâmbătă 19.12.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

ATLETICO 96 ARAD

JIUL PETROŞANI B

SERIE A1

3-2

 2

9.30

FLONTA TIMIŞOARA

ATLETICO ROŞIORI

SERIE A1

5-1

 3

11.00

ATLETICO 96 ARAD

FLONTA TIMIŞOARA

SERIE A1

4-4

 4

11.30

JIUL PETROŞANI B

ATLETICO ROŞIORI

SERIE A1

1-3

 5

13.00

ATLETICO 96 ARAD

ATLETICO ROŞIORI

SERIE A1

7-2

 6

13.30

JIUL PETROŞANI B

FLONTA TIMIŞOARA

SERIE A1

0-10

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.00

MINERUL MOTRU

JIUL PETROŞANI A

SERIE A1

2-1

 2

10.30

MEZGA KAPOSVAR A

DINAMO ORADEA

SERIE A1

0-3

 3

12.00

MINERUL MOTRU

MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A1

1-0

 4

12.30

JIUL PETROŞANI A

DINAMO ORADEA

SERIE A1

1-1

 5

14.00

MINERUL MOTRU

DINAMO ORADEA

SERIE A1

3-1

 6

14.30

JIUL PETROŞANI A

MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A1

11-0

Grupa C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

UTA ARAD alb

PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

SERIE A2

3-3

 2

9.30

PRO FOTBAL PETROŞANI

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A2

2-7

 3

11.00

UTA ARAD alb

PRO FOTBAL PETROŞANI

SERIE A2

9-0

 4

11.30

PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A2

4-6

 5

13.00

UTA ARAD alb

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A2

1-0

 6

13.30

PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

PRO FOTBAL PETROŞANI

SERIE A2

6-0

Grupa D

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.00

BUMBEŞTI JIU

MEZGA KAPOSVAR B

SERIE A2

2-2

 2

10.30

UTA ARAD roşu

PARÂNGUL MUŞETEŞTI B

SERIE A2

7-0

 3

12.00

UTA ARAD roşu

BUMBEŞTI JIU

SERIE A2

3-0

 4

12.30

PARÂNGUL MUŞETEŞTI B

MEZGA KAPOSVAR B

SERIE A2

0-3

 5

14.00

UTA ARAD roşu

MEZGA KAPOSVAR B

SERIE A2

9-0

 6

14.30

PARÂNGUL MUŞETEŞTI B

BUMBEŞTI JIU

SERIE A2

2-7

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B

Grupa C

Grupa D 

 1

 DOLE FLONTA TIMIŞOARA 7P(19-5)

MINERUL MOTRU 9P

UTA ARAD alb 7P 

UTA ARAD roşu 9P 

 2

ATLETICO 96 ARAD 7P(14-8)

JIUL PETROŞANI A 4P(13-3)

 ELECTRICA TIMIŞOARA 6P

 VIITORUL BUMBEŞTI JIU 4P(9-7)

 3

ATLETICO ROŞIORI DE VEDE 3P

DINAMO ORADEA 4P(5-4)

 PARÂNGUL MUŞETEŞTI A 4P

 MEZGA KAPOSVAR B 4P(5-11)

 4

JIUL PETROŞANI B 0P

MEZGA KAPOSVAR A 0P

 PRO FOTBAL PETROŞANI 0P

 PARÂNGUL MUŞETEŞTI B 0P

Duminică 20.12.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

8.00

A1 FLONTA TIMIŞOARA

B1 MINERUL MOTRU

UAV

0-3

 2

8.30

C1 UTA ARAD alb

D1 UTA ARAD roşu

UAV

1-0

 3

8.30

A2 ATLETICO 96 ARAD

 B2 JIUL PETROŞANI A

VICTORIA

3-0

 4

9.00

C2 ELECTRICA TIMIŞOARA

D2 V. BUMBEŞTI JIU

VICTORIA

1-4

 5

9.00

A4 JIUL PETROŞANI B

B4 MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A1

0-3

 6

9.30

C4 PRO FOTBAL PETROŞANI

D4 P. MUŞETEŞTI B

SERIE A1

3-2

 7

9.30

A3 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

B3 DINAMO ORADEA

VICTORIA

6-1

 8

10.00

C3 PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

D3 MEZGA KAPOSVAR B

VICTORIA

6-1

 9

11.00

Loc 5-6 C(A2-B2)

C(C2-D2)

VICTORIA

3-2 (2-2)dp

 10

11.00

Loc 15-16 P(A4-B4)

P(C4-D4)

SERIE A1

0-3

 11

11.30

Loc 13-14 C(A4-B4)

C(C4-D4)

SERIE A1

1-4

 12

11.30

Loc 7-8 P(A2-B2)

P(C2-D2)

VICTORIA

1-2

 13

12.00

Loc 9-10 C(A3-B3)

C(C3-D3)

VICTORIA

1-3

 14

12.00

Loc 3-4 P(A1-B1)

P(C1-D1)

UAV

2-3

 15

12.30

Loc 1-2 C(A1-B1)

C(C1-D1)

UAV

0-2

 16

12.30

  Loc 11-12 P(A3-B3)

P(C3-D3)

VICTORIA

2-4

 

 13.30

 Festivitate de premiere

 UAV

 
 

CLASAMENT FINAL

 1 FCM UTA ARAD alb
 2 CS MINERUL MOTRU
 3 FCM UTA ARAD roşu
 4 FC DOLE FLONTA TIMIŞOARA
 5 CS ATLETICO 96 ARAD
 6 VIITORUL BUMBEŞTI JIU
 7 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA
 8 JIUL PETROŞANI A
 9 PARÂNGUL MUŞETEŞTI A
 10 CS ATLETICO ROŞIORI DE VEDE
 11 MEZGA KAPOSVAR A
 12 DINAMO ORADEA
 13 JIUL PETROŞANI B
 14 MEZGA KAPOSVAR B
 15 PARÂNGUL MUŞETEŞTI B
 16 JIUL PETROŞANI B

Jucătorul finalei: MARINESCU RAUL - FCM UTA ARAD

Lot CS ATLETICO 96 ARAD: Popa, Bucşa, Iuga, Simion, Hărănguş, Burlă, Dobrean, Pantea, Constantinescu, Trabalka, Tărşan

antrenor: Popa Cornel, Erdei Viorel

 
<< Început < Anterior 1 2 3 Următor > Sfârşit >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates