Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 83 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia X CUPA DE CRĂCIUN X - categoria 2003
CUPA DE CRĂCIUN X - categoria 2003 PDF Imprimare Email
Toate partidele sunt de 1x23 minute!!! Se joacă cu aut lateral.
Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Serie A (iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr. 7
 GRUPA AGRUPA B GRUPA C 
 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARALPS - CSŞ BANATUL TIMIŞOARALPS BANATUL TIMIŞOARA
 CS ATLETICO ARAD negruCS ATLETICO ARAD  galbenLPS 1 ARAD 
 CS DINAMYK CRAIOVALPS 2 ARADUTA ARAD
TISZA VOLÁN SZEGED (HU)ŞOIMII ORADEA 2010PANDURII TG. JIU

Sâmbătă 10.12.2011

 GRUPA A

 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 1 14.40 ELECTRICA TIMIŞOARAATLETICO ARAD negru VICTORIA

1 - 0

 15.05

 DINAMYK CRAIOVA

TV SZEGED 

 VICTORIA

1 - 2

 3

16.20

  ELECTRICA TIMIŞOARA

  DINAMYK CRAIOVA

VICTORIA 

0 - 0

 4

 16.45

ATLETICO ARAD negru

 TV SZEGED 

 VICTORIA 

1 - 4

 5

 18.00

   ELECTRICA TIMIŞOARA

 TV SZEGED 

 VICTORIA

0 - 1

 6

 19.15

ATLETICO ARAD negru

 DINAMYK CRAIOVA

 VICTORIA 

0 - 4

GRUPA B
 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
09.40  LPS 2 ARADŞOIMII ORADEAVICTORIA  2 - 0
 210.55LPS -CSŞ B. TIMIŞOARAATLETICO ARAD galbenVICTORIA0 - 8 
 3 13.50LPS -CSŞ B. TIMIŞOARA  LPS 2 ARAD  VICTORIA 0 - 2
 14.15ATLETICO ARAD galben ŞOIMII ORADEA VICTORIA3 - 1
 5

 15.55 

 LPS -CSŞ B. TIMIŞOARA ŞOIMII ORADEAVICTORIA 1 - 0
 6 19.40ATLETICO ARAD galben  LPS 2 ARAD  VICTORIA  2 - 1

 GRUPA C

 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 1 09.15UTA ARADPANDURII TG. JIU VICTORIA  1 - 2
 2 10.30BANATUL TIMIŞOARALPS 1 ARAD VICTORIA 4 - 0
 3 13.00BANATUL TIMIŞOARA UTA ARADVICTORIA 6 - 1
 4 13.25LPS 1 ARAD PANDURII TG. JIU VICTORIA 0 - 2
 5 15.30BANATUL TIMIŞOARAPANDURII TG. JIU VICTORIA4 - 3
 6 20.05LPS 1 ARAD  UTA ARADVICTORIA1 - 2 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A GRUPA BGRUPA C

 TV SZEGED  9p

ATLETICO ARAD galben 9pBANATUL TIMIŞOARA  9p 
 DINAMYK CRAIOVA 4p (5-2) LPS 2 ARAD  6pPANDURII TG. JIU 6p 
  ELECTRICA TIMIŞOARA 4p (1-1)LPS -CSŞ B. TIMIŞOARA  3p UTA ARAD 3p

ATLETICO ARAD negru 0p

ŞOIMII ORADEA  0pLPS 1 ARAD  0p

 Duminică 11.12.2011

NR ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 1 8.30 LOC 4-6 A2 DINAMYK CRAIOVAB2  LPS 2 ARAD VICTORIA  1 - 1
 2

 8.55 

 LOC 1-3 A1 TV SZEGED   B1 ATLETICO ARAD galben VICTORIA1 - 2 
 3 9.45LOC 10-12 A4 ATLETICO ARAD negru B4 ŞOIMII ORADEA  SERIE A1 1 - 0
 4 9.45 LOC 7-9 A3  ELECTRICA TIMIŞOARAB3 LPS -CSŞ B. TIMIŞOARASERIE A21 - 0 
 5 11.00 LOC 4-6 A2 DINAMYK CRAIOVA C2 PANDURII TG. JIU VICTORIA 1 - 1
 6 11.25 LOC 1-3 A1 TV SZEGED  C1 BANATUL TIMIŞOARA  VICTORIA0 - 4 
 711.25  LOC 10-12 A4 ATLETICO ARAD negruC4 LPS 1 ARAD SERIE A14 - 0
 811.25 LOC 7-9 A3  ELECTRICA TIMIŞOARAC3 UTA ARADSERIE A2 2 - 1
 9 12.15 LOC 7-9 B3 LPS -CSŞ B. TIMIŞOARAC3 UTA ARAD SERIE A21 - 4 
10 12.40  LOC 4-6 B2  LPS 2 ARAD  C2 PANDURII TG. JIU  VICTORIA 2 - 1 (0-0)
 11 13.05 LOC 10-12 B4 ŞOIMII ORADEA   C4 ŞOIMII ORADEA  SERIE A1  1 - 0
 12 14.45 LOC 1-3 B1 ATLETICO ARAD galben  C1 BANATUL TIMIŞOARA   VICTORIA 0 - 4
 15.15 FESTIVITATE DE PREMIERE  VICTORIA  

CLASAMENTUL FINAL 2003 

LPS BANATUL TIMIŞOARA 
 2 CS ATLETICO ARAD  galben
TV SZEGED   

  DINAMYK CRAIOVA

  LPS 2 ARAD 
 6PANDURII TG. JIU  
 7 ELECTRICA TIMIŞOARA
UTA ARAD 
 LPS -CSŞ B. TIMIŞOARA 
 10

 CS ATLETICO ARAD negru

11  ŞOIMII ORADEA 
12  LPS 1 ARAD

Jucătorul finalei: RUS ALEXANDRU - LPS BANATUL TIMIŞOARA

Lot jucători:
LPS BANATUL Timişoara - Toroc Paul Lucian, Vegh Patrick, Şerban Marian, Suciu Ionuţ, Sturzu Mădălin, Rus Alexandru, Andreica Roland, Bakos Ervin, Pop Albert, Rusu Marius, Andreica Roland, Balmoş Fabian, Teodor Luca, Miclăuş Sorin, Iancovici Iadran, Maier Vlad, Ianulik Cristian, Bliedung Nicolas, Balaci David, Cojocaru Raul, Balaci Andrei. 
Antrenori: Velcotă Pavel, Marian Călin
CS ATLETICO Arad: Rigo Ronald, Pereny Adrian, Puta Emanuel, Adamcsik Alex, Turcanu Raul, Narsesovici Andrei, Andrieş Mario, Melniciuc Alex, Petrean Andrei, Ciubăncan David, Busui Bogdan, Furlan Artion, Crişan Paul, Soare Denis.
Antrenor: Jozsa Norbert
Tisza Volán Szeged: Ruzsáli Dénes, Horváth Artúr, Cs. Tóth Zoltán, Schimpl Csaba, Oláh Máté, Sipos Márton, Kovács Ákos, Bincsi Tamás, Sándor Soma, Szűcs Tamás
Antrenor: Dóra János

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates