Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 65 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IX Categoria 2001
Categoria 2001 PDF Imprimare Email
VĂ RUGĂM VERIFICAŢI PROGRAMUL. POT SĂ APARĂ MODIFICĂRI!
Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Seria A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Universitaea Aurel Vlaicu / UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc: 1x23 minute. Jucători: 5+1, teren 40x20m, porţi 3x2m, nr. minge 4. Se joacă cu aut lateral.

GRUPA A / GROUP

GRUPA B / GROUP

GRUPA C / GROUP

 GRUPA D / GROUP

 LPS ARAD

 FC UTA ARAD

 GLORIA CTP ARAD

 CS ATLETICO ARAD

 FC "U" CRAIOVA

 VOJVODINA NOVI SAD (SER)

 CS DYNAMIC BAIA MARE

 DINAMO ORADEA

 FC PORTO BEGA TIMIŞOARA

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA 1

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA 2

 FC KINDER - CSŞ CAREI

 FC OLTCHIM RM. VÂLCEA

 LPS BANATUL TIMIŞOARA

 CSŞ LUGOJ

 LPS - CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

  SÂMBĂTĂ 11.12.2010

GRUPA A / GROUP

Nr

ORA

 ECHIPELE

SALA

 SCOR

 1 08:50 - 09:13 LPS ARAD U CRAIOVA  UAV  2-0
 2 09:15 - 09:38 PORTO BEGA TIMIŞOARA OLTCHIM RM. VÂLCEA UAV  1-1
 3 10:30 - 10:53 LPS ARAD PORTO BEGA TIMIŞOARA UAV  3-0
 4 10:55 - 11:18 U CRAIOVA  OLTCHIM RM. VÂLCEA UAV  1-0
 5 15:30 - 15:53 LPS ARAD OLTCHIM RM. VÂLCEA UAV  2-0
 6 15:55 - 16:18 U CRAIOVA  PORTO BEGA TIMIŞOARA UAV  0-0

GRUPA B / GROUP

 Nr

 ORA

 ECHIPELE

 SALA

 SCOR

 1 11:20 - 11:43 UTA ARAD VOJVODINA NOVI SAD  UAV  1-3
 2 11:45 - 12:08 ELECTRICA TIMIŞOARA 1 BANATUL TIMIŞOARA UAV  0-3
 3 14:40 - 15:03 UTA ARAD ELECTRICA TIMIŞOARA 1 UAV  3-0
 4 15:05 - 15:28 VOJVODINA NOVI SAD BANATUL TIMIŞOARA UAV  1-0
 5 17:10 - 17:33 UTA ARAD BANATUL TIMIŞOARA UAV  2-2
 6 17:35 - 17:58 VOJVODINA NOVI SAD ELECTRICA TIMIŞOARA 1 UAV  4-0

GRUPA C / GROUP

 Nr

ORA

 ECHIPELE

 SALA

SCOR

 1 08:25 - 08:48  GLORIA ARAD DYNAMIC BAIA MARE  UAV  1-1
 2 10:05 - 10:28 ELECTRICA TIMIŞOARA 2 CSŞ LUGOJ UAV  4-1
 3 12:10 - 12:33 GLORIA ARAD ELECTRICA TIMIŞOARA 2 UAV  0-3
 4 12:35 - 12:58 DYNAMIC BAIA MARE CSŞ LUGOJ UAV  0-1
 5 16:20 - 16:43 GLORIA ARAD CSŞ LUGOJ UAV  0-0
 6 16:45 - 17:08 DYNAMIC BAIA MARE ELECTRICA TIMIŞOARA 2 UAV  1-1

GRUPA D / GROUP

 Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

 SCOR

 1 08:00 - 08:23 ATLETICO ARAD DINAMO ORADEA  UAV 4-0
 2 09:40 - 10:03 KINDER CAREI LPS-CSŞ TIMIŞOARA UAV 1-2
 3 13:00 - 13:23 ATLETICO ARAD KINDER CAREI UAV 5-0
 4 13:25 - 13:48 DINAMO ORADEA LPS-CSŞ TIMIŞOARA UAV 1-1
 5 19:15 - 19:38 ATLETICO ARAD LPS-CSŞ TIMIŞOARA UAV 9-0
 6 19:40 - 20:03 DINAMO ORADEA KINDER CAREI UAV 1-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 GRUPA A/ GROUP

 GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

 GRUPA D/ GROUP

 1. LPS ARAD - 9P  1. VOJVODINA - 9P
 1. ELECTRICA 2 TIMIŞOASA - 7P
 1. ATLETICO ARAD - 9P
 2. U CRAIOVA - 4P
 2. BANATUL TIMIŞOARA - 4P (5-3)
 2. CSŞ LUGOJ - 4P
 2. DINAMO ORADEA - 4P (2-5)
 3. PORTO BEGA TIMIŞOARA - 2P
 3. UTA ARAD - 4P (6-5)
 3. DYNAMIC BAIA MARE - 2P (2-3)
 3. LPS-CSŞ TIMIŞOARA - 4P (3-11)
 4. OLTCHIM RM. VÂLCEA - 1P
 4. ELECTRICA 1 TIMIŞOARA - 0P
 4. GLORIA CTP ARAD - 2P (1-4)
 4. KINDER CAREI - 0P

 DUMINICĂ 12.12.2010

 Nr

ORA

 ECHIPELE

SALA

 SCOR

 1 09:40 - 10:03 A4 OLTCHIM RM VÂLCEA
 B4 ELECTRICA 1 TIMIŞOARA
 SERIE A2  0-2
 2 10:05 - 10:28 C4 GLORIA ARAD
 D4 KINDER CAREI
 SERIE A2  2-0 (0-0) dp
 3 10:05 - 10:28 A1 LPS ARAD B1 VOJVODINA
 VICTORIA  1-2
 4 10:30 - 10:53 C1 ELECTRICA 2 TIMIŞOARA
 D1 ATLETICO ARAD
 VICTORIA  0-2
 5 10:30 - 10:53 A3 PORTO BEGA TIMIŞOARA
 B3 UTA ARAD
 SERIE A2  1-2
 6 10:55 - 11:18 C3 DYNAMIC BAIA MARE
 D3 LPS-CSŞ TIMIŞOARA
 SERIE A2  1-2
 7 11:20 - 11:43 A2 U CRAIOVA
 B2 BANATUL TIMIŞOARA
 SERIE A2  2-1
 8 11:45 - 12:08 C2 CSŞ LUGOJ
 D2 DINAMO ORADEA
 SERIE A2  2-0
 9 12:10 - 12:33 Loc 15-16 P(A4-B4) OLTCHIM RM VÂLCEA
 P(C4-D4) KINDER CAREI
 SERIE A2  0-3
 10 12:35 - 12:58 Loc 13-14 C(A4-B4) ELECTRICA 1 TIMIŞOARA
 C(C4-D4) GLORIA ARAD
 SERIE A2  2-1 (0-0) dp
 11 12:35 - 12:58 Loc 3-4 P(A1-B1) LPS ARAD
 P(C1-D1) ELECTRICA 2 TIMIŞOARA
 VICTORIA  1-2 (0-0) dp
 12 13:00 - 13:23 Loc 11-12 P(A3-B3) PORTO BEGA TIMIŞOARA
 P(C3-D3) DYNAMIC BAIA MARE
 SERIE A2  4-2
 13 13:25 - 13:48 Loc 9-10 C(A3-B3) UTA ARAD
 C(C3-D3) LPS-CSŞ TIMIŞOARA
 SERIE A2  5-1
 14 13:50 - 14:13 Loc 7-8 P(A2-B2) BANATUL TIMIŞOARA
 P(C2-D2) DINAMO ORADEA
 SERIE A2  2-1
 15 13:50 - 14:13 Loc 1-2 C(A1-B1) VOJVODINA
 C(C1-D1) ATLETICO ARAD
 VICTORIA  1-2
 16 14:15 - 14:38 Loc 5-6 C(A2-B2) U CRAIOVA
 C(C2-D2) CSŞ LUGOJ
 SERIE A2  2-1
 15:10 Festivitate de premiere VICTORIA 

CLASAMENTUL FINAL 2001

 1 CS ATLETICO ARAD
 2 RMR VOJVODINA NOVI SAD
 3 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA 2
 4 LPS ARAD
 5 FC "U" CRAIOVA
 6 CSŞ LUGOJ
 7 LPS BANATUL TIMIŞOARA
 8 DINAMO ORADEA
 9 FC UTA ARAD
 10 LPS-CSŞ BANATUL TIMIŞOARA
 11 FC PORTO BEGA TIMIŞOARA
 12 CS DYNAMIC BAIA MARE
 13 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA 1
 14 GLORIA CTP ARAD
 15 FC KINDER - CSŞ CAREI
 16 OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA

Jucătorul finalei: CORNEAN ANDREI - CS ATLETICO ARAD

Lot jucători:

CS ATLETICO ARAD - Sitariu Răzvan, Spătar Sergiu, Toth Darren, Cornean Andrei, Duma Marc, Lasie Alexandru, Tăşedan Bogdan, Batki Robert, Ţăran Paul, Corchiş Robert - antrenori: Cîmpian Marcel, Drecin Bogdan

RMR VOJVODINA NOVI SAD - Popovic Relja, Dimitrievic Lazar, Simic Alexa,Ilic Luka, Topic Mirko, Vranjkovic Marko, Vargec Miljan, Ciric Vukasin, Majkic Stefan - antrenor: Strboja Milos

CS FC ELECTRICA 2 TIMIŞOARA - Popeţ Robert, Braşoveanu Alex, Paşcu Eric, Dica Nini, Miculescu David, Banzar Victor, Murariu Răzvan, Şofran Nicolae - antrenor: Miculescu Valentin

 

 

 

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates