Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 76 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IX Categoria 1999
Categoria 1999 PDF Imprimare Email
VĂ RUGĂM VERIFICAŢI PROGRAMUL. POT SĂ APARĂ MODIFICĂRI!
Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Seria A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Universitatea Aurel Vlaicu / UAV (suprafaţa sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2 

Timp de joc: 1x23 minute. Jucători: 5+1, teren 40x20m, porţi 3x2m, nr. minge 4. Se joacă cu aut lateral.

 GRUPA A/ GROUP

GRUPA B / GROUP

GRUPA C/ GROUP

 GRUPA D / GROUP

 FC UTA ARAD ALB

 CS ATLETICO GALBEN ARAD

 FC UTA ARAD ROŞU

 CS ATLETICO NEGRU ARAD

 CS ATLETICO 2000 ARAD

 LPS ARAD

 ŞC. DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA

 CFR TIMIŞOARA

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

 LIBERO BUZIAŞ

 FC "U" CRAIOVA

 FC ROŞIORII DE VEDE

 FC KINDER - CSŞ CAREI

 FC OLTCHIM RM. VÂLCEA

 DINAMO ORADEA

 CS MARA 2010 BAIA MARE

VINERI 10.12.2010

GRUPA A / GROUP

Nr

ORA

 ECHIPELE

SALA

 SCOR

 1 18.00-18.23 FC UTA ARAD ALB  ATLETICO 2000 ARADVICTORIA   3-2

 GRUPA B / GROUP

 Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

 SCOR

 1 18.25-18.48 ATLETICO GALBEN ARAD LPS ARAD  VICTORIA   6-0

 SÂMBĂTĂ 11.12.2010

GRUPA A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

 SALA

 SCOR

 1 08:50 - 09:13 ATLETICO 2000 ARAD KINDER CAREI  SERIE A2   0-0
 2 09:15 - 09:38 UTA ARAD ALB ELECTRICA TIMIŞOARA SERIE A2  1-2
 3 10:30 - 10:53 ELECTRICA TIMIŞOARA KINDER CAREI  SERIE A2  0-1
 4 14:15 - 14:38 UTA ARAD ALB KINDER CAREI  VICTORIA  0-4
 5 14:40 - 15:03 ATLETICO 2000 ARAD ELECTRICA TIMIŞOARA VICTORIA  1-0

 GRUPA B /GROUP

 Nr

ORA

 ECHIPELE

SALA

 SCOR

 1 10:55 - 11:18 LIBERO BUZIAŞ OLTCHIM RM. VÂLCEA SERIE A2  0-3
 2 13:25 - 13:48 ATLETICO ARAD GALBEN LIBERO BUZIAŞ SERIE A2  3-1
 3 13:50 - 14:13 LPS ARAD OLTCHIM RM. VÂLCEA SERIE A2  0-1
 4 15:30 - 15:53 LPS ARAD LIBERO BUZIAŞ SERIE A2  0-0
 5 15:55 - 16:18 ATLETICO ARAD GALBEN OLTCHIM RM. VÂLCEA SERIE A2  2-0

 GRUPA C / GROUP

Nr

ORA

 ECHIPELE 

 SALA

SCOR

 1 08:00 - 08:23  UTA ARAD ROŞU CHIRILĂ ORAVIŢA  SERIE A2  1-0
 2 08:25 - 08:48 U CRAIOVA DINAMO ORADEA SERIE A2  1-0
 3 12:35 - 12:58 UTA ARAD ROŞU DINAMO ORADEA SERIE A2  0-0
 4 13:00 - 13:23 CHIRILĂ ORAVIŢA U CRAIOVA SERIE A2  0-0
 5 14:15 - 14:38 UTA ARAD ROŞU U CRAIOVA SERIE A2  1-2
 6 14:40 - 15:03 CHIRILĂ ORAVIŢA DINAMO ORADEA SERIE A2  0-3

 GRUPA D / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

 

 SALA

 SCOR

 1 09:40 - 10:03 ATLETICO ARAD NEGRU ROŞIORI DE VEDE SERIE A2  1-0
 2 10:05 - 10:28 CFR TIMIŞOARA MARA BAIA MARE SERIE A2  0-0
 3 11:20 - 11:43 ATLETICO ARAD NEGRU MARA BAIA MARE SERIE A2  5-0
 4 11:45 - 12:08 CFR TIMIŞOARA ROŞIORI DE VEDE SERIE A2  2-0
 5 15:05 - 15:28  ATLETICO ARAD NEGRU CFR TIMIŞOARA SERIE A2  0-2
 6 18:50 - 19:13  ROŞIORI DE VEDE MARA BAIA MARE UAV  3-0

 CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A / GROUP

GRUPA B / GROUP

GRUPA C / GROUP

GRUPA D / GROUP

 1. KINDER CAREI - 7P
 1. ATLETICO GALBEN - 9P
 1. U CRAIOVA - 7P
 1. CFR TIMIŞOARA - 7P
 2. ATLETICO 2000 - 4P
 2. OLTCHIM RM VÂLCEA - 6P
 2. DINAMO ORADEA 4 P (3-1)
 2. ATLETICONEGRU - 6P
 3. ELECTRICA TIMIŞOARA - 3P
 3.LIBERO BUZIAŞ 1P (1-6)
 3. UTA ROŞU - 4P (2-2)
 3. ROŞIORI DE VEDE - 3P
 4. UTA ALB - 3P
 4. LPS ARAD - 1P (0-7) 4. CHIRILĂ ORAVIŢA 1P
 4. MARA BAIA MARE - 1P

 DUMINICĂ 12.12.2010

 Nr

ORA

 ECHIPELE

 

SALA

 SCOR

 1 08:00 - 08:23 A4 UTA ALBB4 LPS ARAD
 SERIE A1    2-0
 2 08:00 - 08:23 C1 U CRAIOVA
 D1 CFR TIMIŞOARA
 VICTORIA   1-0
 3 08:25 - 08:48 C4 CHIRILĂ ORAVIŢA
 D4 MARA BAIA MARE SERIE A1   1-0
 4 08:25 - 08:48 A1 KINDER CAREI
 B1 ATLETICO GALBEN
 VICTORIA   0-2
 5 08:50 - 09:13 A3 ELECTRICA TIMIŞOARA
 B3 LIBERO BUZIAŞ
 SERIE A1   3-0
 6 09:15 - 09:38 C3 UTA ROŞU
 D3 ROŞIORI DE VEDE
 SERIE A1   1-3
 7 09:40 - 10:03 A2 ATLETICO 2000
 B2 OLTCHIM VÂLCEA
 SERIE A1   3-0
 8 10:05 - 10:28 C2 DINAMO ORADEA
 D2 ATLETICO NEGRU
 SERIE A1   1-5
 9 11:45 - 12:08 Loc 15-16 P(A4-B4) LPS ARAD  P(C4-D4) MARA BAIA MARE
 SERIE A1   2-4 (2-2) dp
 10 12:10 - 12:33 Loc 13-14 C(A4-B4) UTA ALB
 C(C4-D4) CHIRILĂ ORAVIŢA
 SERIE A1   2-0 (0-0) dp
 11 12:10 - 12:33 Loc 3-4 P(A1-B1) KINDER CAREI
 P(C1-D1) CFR TIMIŞOARA
 VICTORIA   2-0
 12 12:35 - 12:58 Loc 11-12 P(A3-B3) LIBERO BUZIAŞ
 P(C3-D3) UTA ROŞU
 SERIE A1   3-2 (1-1) dp
 13 13:00 - 13:23 Loc 9-10 C(A3-B3) ELECTRICA TIMIŞOARA
 C(C3-D3) ROŞIORI DE VEDE
 SERIE A1   0-2
 14 13:25 - 13:48 Loc 7-8 P(A2-B2) OLTCHIM RM. VÂLCEA P(C2-D2) DINMAO ORADEA
 SERIE A1   0-3
 15 13:25 - 13:48 Loc 1-2 C(A1-B1) ATLETICO GALBEN
 C(C1-D1) U CRAIOVA VICTORIA   6-1
 16 13:50 - 14:13 Loc 5-6 C(A2-B2) ATLETICO 2000
 C(C2-D2) ATLETICO NEGRU
 SERIE A1   2-0

 15:10

 Festivitate de premiere

 VICTORIA

 

 CLASAMENTUL FINAL 1999

 1
 CS ATLETICO GALBEN ARAD
 2
 FC "U" CRAIOVA
 3 FC KINDER - CSŞ CAREI
 4 CFR TIMIŞOARA
 5 CŞ ATLETICO 2000 ARAD
 6 CS ATLETICO NEGRU ARAD
 7 DINAMO ORADEA
 8 OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA
 9 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE
 10 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA
 11 LIBERO BUZIAŞ
 12 FC UTA ROŞU ARAD
 13 FC UTA ALB ARAD
 14 ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA
 15 CS MARA 2010 BAIA MARE
 16 LPS ARAD

 Jucătorul finalei: ADAM CLAUDIU - CS ATLETICO ARAD

Lot jucători:

CS ATLETICO ARAD - Nicoară Andrei, Diaconu Cristian, Tămaş Marius, Roşu Vlad, Adam Claudiu, Schipor Mircea, Rus Alexandru, Şimăndan Marius, Pampa Dan - antrenori: Cserneczky Árpád, Petruţ Adrian

FC "U" CRAIOVA - Iancu Alexandru, Piculeasa Edward, Toboş Cătălin, Trandafir Alexandru, Gavrilescu Răzvan, Purcarin Cristi, Dumitru Sergiu, Dragomir Robert, Badea Ionuţ, Mihai Marin, Ghiţulescu Tiberiu, Bobonete Andrei, Amzulescu Daniel, Burcu Adrian, Tudorescu Alex, Tudosie Mircea - antrenor: Vitan Radu

CFR TIMIŞOARA - Fedorca Dorinel, Coste Alin, Coste Alex, Ochea Reni, Văsui Angelo, Neagoe Răzvan, Ciute Andrei, Nedelcu Denis, Cârciumaru Radu - antrenor: Văsui Marian

 

 

 

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates