Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 28 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XVI Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2006
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2006 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

UTA ARAD alb

UTA ARAD roșu

CS ATLETICO ARAD galben

ACADEMIA BROSOVSZKY

CS ATLETICO ARAD negru

MÉZGA KAPOSVÁR (HUN)

FC ATACANTE BELGRADE (SER)

FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA (SER)

FK BAK BELA CRKVA (SER)

ACS GHIRODA

LPS BANATUL TIMIȘOARA

ACSM CODLEA

Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport a liceului Pedagogic  „Dimitrie Țichindeal” (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7

Timp de joc: 1x23 minute. Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

SÂMBĂTĂ 02.12.2017

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:20

-

12:43

UTA ARAD alb

ACADEMIA BROSOVSZKY

Pedagogic

1 - 0

2

12:45

-

13:08

ATACANTE BELGRADE

ACS GHIRODA

Pedagogic

1 - 2

3

14:50

-

15:13

UTA ARAD alb

ATACANTE BELGRADE

Pedagogic

0 - 2

4

15:15

-

15:38

ACADEMIA BROSOVSZKY

ACS GHIRODA

Pedagogic

1 - 0

5

16:30

-

16:53

UTA ARAD alb

ACS GHIRODA

Pedagogic

0 - 1

6

16:55

-

17:18

ACADEMIA BROSOVSZKY

ATACANTE BELGRADE

Pedagogic

0 - 1

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:50

-

10:13

UTA ARAD roșu

ATLETICO ARAD negru

Pedagogic

1 - 2

2

10:15

-

10:38

JASENIKA SMEDEREVSKA

LPS BANATUL TIMIȘOARA

Pedagogic

0 - 2

3

11:30

-

11:53

UTA ARAD roșu

JASENIKA SMEDEREVSKA

Pedagogic

2 - 0

4

11:55

-

12:18

ATLETICO ARAD negru

LPS BANATUL TIMIȘOARA

Pedagogic

3 - 0

5

13:10

-

13:33

UTA ARAD roșu

LPS BANATUL TIMIȘOARA

Pedagogic

3 - 2

6

13:35

-

13:58

ATLETICO ARAD negru

JASENIKA SMEDEREVSKA

Pedagogic

3 - 0

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:00

-

9:23

ATLETICO ARAD galben

MEZGA KAPOSVAR

Pedagogic

3 - 1

2

9:25

-

9:48

BAC BELA CRKVA

ACSM CODLEA

Pedagogic

1 - 4

3

10:40

-

11:03

ATLETICO ARAD galben

BAC BELA CRKVA

Pedagogic

1 - 2

4

11:05

-

11:28

MEZGA KAPOSVAR

ACSM CODLEA

Pedagogic

0 - 6

5

18:10

-

18:33

ATLETICO ARAD galben

ACSM CODLEA

Pedagogic

1 - 3

6

18:35

-

18:58

MEZGA KAPOSVAR

BAC BELA CRKVA

Pedagogic

0 - 4

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

1. ACS GHIRODA  6p

1.CS ATLETICO ARAD negru  9p

1. ACSM CODLEA  9p

2. FC ATACANTE BELGRADE  6p

2.UTA ARAD roșu  6p

2. FK BAK BELA CRKVA  6p

3. UTA ARAD alb  3p

3.LPS BANATUL TIMIȘOARA   3p

3. CS ATLETICO ARAD galben  3p

4. ACADEMIA BROSOVSZKY  3p

4.FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA  0p

4. MÉZGA KAPOSVÁR  0p

DUMINICĂ 03.12.2017

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:00

-

9:23

Loc 4 - 6 A2 FC ATACANTE BELGRADE

B2 UTA ARAD roșu

VICTORIA

0 - 1

2

9:00

-

9:23

Loc 7 - 9 A3 UTA ARAD alb

B3 LPS BANATUL TIMIȘOARA

PEDAGOGIC

2 - 3

3

9:25

-

9:48

Loc 10 - 12 A4 ACADEMIA BROSOVSZKY

B4 FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA

PEDAGOGIC

0 - 0

4

9:50

-

10:13

Loc 1 - 3 A1 ACS GHIRODA

B1CS ATLETICO ARAD negru

VICTORIA

0 - 2

5

10:40

-

11:03

Loc 4 - 6 A2 FC ATACANTE BELGRADE

C2 FK BAK BELA CRKVA

VICTORIA

0 - 0

6

10:40

-

11:03

Loc 7 - 9 A3 UTA ARAD alb

C3 CS ATLETICO ARAD galben

PEDAGOGIC

0 - 6

7

11:05

-

11:28

Loc 10 - 12 A4 ACADEMIA BROSOVSZKY

C4 MÉZGA KAPOSVÁR

PEDAGOGIC

1 - 0

8

11:30

-

11:53

Loc 1 - 3 A1 ACS GHIRODA

C1 ACSM CODLEA

VICTORIA

0 - 3

9

13:10

-

13:33

Loc 4 - 6 B2 UTA ARAD roșu

C2 FK BAK BELA CRKVA

VICTORIA

1 - 2

10

13:10

-

13:33

Loc 7 - 9 B3 LPS BANATUL TIMIȘOARA

C3 CS ATLETICO ARAD galben

PEDAGOGIC

4 - 0

11

13:35

-

13:58

Loc 10 - 12 B4 FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA

C4 MÉZGA KAPOSVÁR

PEDAGOGIC

3 - 0*

12

14:00

-

14:23

Loc 1 - 3 B1 CS ATLETICO ARAD negru

C1 ACSM CODLEA

VICTORIA

0 - 0

 

15.40

Festivitate de Premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

Clasament final 2006

1

ACSM CODLEA

2

CS ATLETICO ARAD negru

3

ACS GHIRODA

4

FK BAK BELA CRKVA

5

UTA ARAD roșu

6

FC ATACANTE BELGRADE

7

LPS BANATUL TIMIȘOARA

8

CS ATLETICO ARAD galben

9

UTA ARAD alb

10

FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA

11

ACADEMIA BROSOVSZKY

12

MÉZGA KAPOSVÁR

Jucătorul finalei: ȘICLOVAN Darius - CS ATLETICO Arad


Lot echipe:

ACSM CODLEA - Țurcan Mario, Oprea Alexandru, Ionescu Radu, Ungureanu Ștefan, Stanciu Robert, Frăsineanu Alexandru, Drăghici Tudor, Răducan Andrei, Dima Alexandru
Antrenor: Focșeneanu Răzvan

CS ATLETICO ARAD - Pop Felix, Ștef David, Șiclovan Darius, Rusu Mario, Stanciu Raul, Salka Mario, Măgulean Luca, Calotă Alessio, Balazs Robert, Bătrâna Bogdan, Cotuna Kevin, Rusu Robert, Indreica Luca, Pop Vlad, Groza Vladimir, Cîmpan Lucas, Crainic Alexandru, Tăuțan Daian, Stamorean Sergiu
Antrenori: Petruț Adrian , Rusu Adrian


ACS GHIRODA - Gabor Daniel, Gadariu Andrei, Ilie Aaron, Pop Raul Răzvan, Ciurescu Octavian, Vaccari Alessandro, Gheorghevici Sebastian, Glujdea Fabian, Zaharia Alexandru, Dascălu Gabriel, Ghiughea David
Antrenor: Miloș Alin


 
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates