Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 32 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XVI Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2008
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2008 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

UTA ARAD

CS ATLETICO ARAD

CSȘ GLORIA ARAD

FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA (SER)

UTA ARAD 2009

ACADEMIA BROSOVSZKY

LPS BANATUL TIMIȘOARA

FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 albastru

FC LANE BELGRADE (SER)

ACS GHIRODA

LPS BIHORUL ORADEA

FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 roz

Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport a liceului Pedagogic  „Dimitrie Țichindeal” (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7

Timp de joc: 1x23 minute. Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

 

SÂMBĂTĂ 02.12.2017

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:00

-

14:23

UTA ARAD

JASENIKA SMEDEREVSKA

Pedagogic

1 - 0

2

14:25

-

14:48

LPS BANATUL TIMIȘOARA

ACS GHIRODA

Pedagogic

1 - 0

3

15:40

-

16:03

UTA ARAD

LPS BANATUL TIMIȘOARA

Pedagogic

1 - 1

4

16:05

-

16:28

JASENIKA SMEDEREVSKA

ACS GHIRODA

Pedagogic

1 - 2

5

17:20

-

17:43

UTA ARAD

ACS GHIRODA

Pedagogic

1 - 1

6

17:45

-

18:08

JASENIKA SMEDEREVSKA

LPS BANATUL TIMIȘOARA

Pedagogic

0 - 3

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:50

-

10:13

UTA ARAD 2009

LPS BIHORUL ORADEA

VICTORIA

3 - 0

2

10:15

-

10:38

ATLETICO ARAD

ELECTRICA TIM. Albastru

VICTORIA

1 - 1

3

11:30

-

11:53

ELECTRICA TIM. albastru

LPS BIHORUL ORADEA

VICTORIA

7 - 1

4

12:45

-

13:08

UTA ARAD 2009

ELECTRICA TIM. Albastru

VICTORIA

1 - 1

5

17:45

-

18:08

ATLETICO ARAD

UTA ARAD 2009

VICTORIA

0 - 1

6

18:35

-

18:58

ATLETICO ARAD

LPS BIHORUL ORADEA

VICTORIA

5 - 1

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:55

-

12:18

LANE BELGRADE

ELECTRICA TIM. roz

VICTORIA

12 - 0

2

12:20

-

12:43

CSȘ GLORIA ARAD

ACADEMIA BROSOVSZKY

VICTORIA

1 - 0

3

13:10

-

13:33

CSȘ GLORIA ARAD

LANE BELGRADE

VICTORIA

0 - 6

4

14:00

-

14:23

ACADEMIA BROSOVSZKY

ELECTRICA TIM. roz

VICTORIA

4 - 1

5

14:50

-

15:13

CSȘ GLORIA ARAD

ELECTRICA TIM. roz

VICTORIA

1 - 0

6

16:05

-

16:28

LANE BELGRADE

ACADEMIA BROSOVSZKY

VICTORIA

3 - 0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

1. LPS BANATUL TIMIȘOARA  7p

1. UTA ARAD 2009  7p

1. FC LANE BELGRADE (SER)  9p

2. UTA ARAD  5p

2. FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 albastru  5p

2. CSȘ GLORIA ARAD  6p

3. ACS GHIRODA 4p

3. CS ATLETICO ARAD  4p

3. ACADEMIA BROSOVSZKY  3p

4. FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA  0p

4. LPS BIHORUL ORADEA  0p

4. FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 roz  0p

DUMINICĂ 03.12.2017

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:25

-

9:48

Loc 4 - 6 A2 UTA ARAD

B2 FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 albastru

VICTORIA

0 - 3

2

9:50

-

10:13

Loc 7 - 9 A3 ACS GHIRODA

B3 CS ATLETICO ARAD

Pedagogic

1 - 1

3

10:15

-

10:38

Loc 10 - 12 A4 FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA

B4 LPS BIHORUL ORADEA

Pedagogic

4 - 0

4

10:15

-

10:38

Loc 1 - 3 A1 LPS BANATUL TIMIȘOARA

B1 UTA ARAD 2009

VICTORIA

0 - 0

5

11:05

-

11:28

Loc 4 - 6 A2 UTA ARAD

C2 CSȘ GLORIA ARAD

VICTORIA

1 - 0

6

11:30

-

11:53

Loc 7 - 9 A3 ACS GHIRODA

C3 ACADEMIA BROSOVSZKY

Pedagogic

1 - 3

7

11:55

-

12:18

Loc 10 - 12 A4 FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA

C4 FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 roz

Pedagogic

3 - 1

8

11:55

-

12:18

Loc 1 - 3 A1 LPS BANATUL TIMIȘOARA

C1 FC LANE BELGRADE

VICTORIA

0 - 4

9

13:35

-

13:58

Loc 4 - 6 B2 FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 albastru

C2 CSȘ GLORIA ARAD

VICTORIA

3 - 0

10

14:00

-

14:23

Loc 7 - 9 B3  CS ATLETICO ARAD

C3 ACADEMIA BROSOVSZKY

Pedagogic

0 - 1

11

14:25

-

14:48

Loc 10 - 12 B4 LPS BIHORUL ORADEA

C4 FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 roz

Pedagogic

0 - 3

12

14:25

-

14:48

Loc 1 - 3 B1 UTA ARAD 2009

C1 FC LANE BELGRADE

VICTORIA

0 - 4

 

15.40

Festivitate de Premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

Clasament final 2008

1

SF LANE BEOGRAD

2

LPS BANATUL TIMIȘOARA

3

UTA ARAD 2009

4

FC ELECTRICA TIMIȘOAR

5

UTA ARAD

6

CSȘ GLORIA ARAD

7

ACADEMIA BROSOVSZKY

8

CS ATLETICO ARAD

9

ACS GHIRODA

10

FK JASENICA 2017 SMEDEREVSKA PALANKA

11

FC ELECTRICA TIMIȘOARA 1869 roz

12

LPS BIHORUL ORADEA

Jucătorul finalei: NIKOLIC Andrej - SF LANE BEOGRAD

Lot echipe:

Skola Fudbala LANE BEOGRAD - Ivkovic Dusan , Mrkalj Luka, Jovanovic Milos, Kalanj Filip, Sisevic Dorde, Nikolic Andrej, Vasiljevic Andrej, Ralic Stefan
Antrenor: Cvetkovic Borislav

LPS BANATUL TIMIȘOARA - Novac Alexandru, Toma Codruț, Hosu Oliver, Martinescu Badii David, Hurmuzi Florin, Murgoci Ianis, Latcu Daniel, Jaravete Mario, Grigorie Bogdan, Puitau Bogdan, Novac Raul, Claici Raul, Filip Antonio, Roștaș David, Brie Eduard, Imbroane Bogdan
Antrenor: Badea Sorin


UTA ARAD 2009 - Rametea Alex, Timotei Vârvoreanu, Vezan Rareș, Brad Matei, Tănăsie Marco, Cioară Răzvan, Ile Denis, Ila Dominik, Orodan Petru
Antrenor: Nistor Alex, Polgar Norbert

 
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates