Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 55 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VIII Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 1x27 minute !!! Se joacă cu aut lateral. Autul lateral se bate cu mâna.
Serie A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7
Universitatea "Aurel Vlaicu" / UAV  (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

CATEGORIA 1995

 GRUPA A

GRUPA B

  GRUPA C

 GRUPA D

 CS ATLETICO 96 ARAD

 CS MINERUL MOTRU

 FCM UTA ARAD alb

 FCM UTA ARAD roşu

 JIUL PETROŞANI B

 JIUL PETROŞANI A

 PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

 PARÂNGUL MUŞETEŞTI B

 FC DOLE FLONTA TIMIŞOARA

 MEZGA KAPOSVAR A (HU)

 PRO FOTBAL PETROŞANI

 VIITORUL BUMBEŞTI JIU

 CS ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

 DINAMO ORADEA

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA 

 MEZGA KAPOSVAR B (HU)

 

Sâmbătă 19.12.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

ATLETICO 96 ARAD

JIUL PETROŞANI B

SERIE A1

3-2

 2

9.30

FLONTA TIMIŞOARA

ATLETICO ROŞIORI

SERIE A1

5-1

 3

11.00

ATLETICO 96 ARAD

FLONTA TIMIŞOARA

SERIE A1

4-4

 4

11.30

JIUL PETROŞANI B

ATLETICO ROŞIORI

SERIE A1

1-3

 5

13.00

ATLETICO 96 ARAD

ATLETICO ROŞIORI

SERIE A1

7-2

 6

13.30

JIUL PETROŞANI B

FLONTA TIMIŞOARA

SERIE A1

0-10

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.00

MINERUL MOTRU

JIUL PETROŞANI A

SERIE A1

2-1

 2

10.30

MEZGA KAPOSVAR A

DINAMO ORADEA

SERIE A1

0-3

 3

12.00

MINERUL MOTRU

MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A1

1-0

 4

12.30

JIUL PETROŞANI A

DINAMO ORADEA

SERIE A1

1-1

 5

14.00

MINERUL MOTRU

DINAMO ORADEA

SERIE A1

3-1

 6

14.30

JIUL PETROŞANI A

MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A1

11-0

Grupa C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

UTA ARAD alb

PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

SERIE A2

3-3

 2

9.30

PRO FOTBAL PETROŞANI

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A2

2-7

 3

11.00

UTA ARAD alb

PRO FOTBAL PETROŞANI

SERIE A2

9-0

 4

11.30

PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A2

4-6

 5

13.00

UTA ARAD alb

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A2

1-0

 6

13.30

PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

PRO FOTBAL PETROŞANI

SERIE A2

6-0

Grupa D

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.00

BUMBEŞTI JIU

MEZGA KAPOSVAR B

SERIE A2

2-2

 2

10.30

UTA ARAD roşu

PARÂNGUL MUŞETEŞTI B

SERIE A2

7-0

 3

12.00

UTA ARAD roşu

BUMBEŞTI JIU

SERIE A2

3-0

 4

12.30

PARÂNGUL MUŞETEŞTI B

MEZGA KAPOSVAR B

SERIE A2

0-3

 5

14.00

UTA ARAD roşu

MEZGA KAPOSVAR B

SERIE A2

9-0

 6

14.30

PARÂNGUL MUŞETEŞTI B

BUMBEŞTI JIU

SERIE A2

2-7

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B

Grupa C

Grupa D 

 1

 DOLE FLONTA TIMIŞOARA 7P(19-5)

MINERUL MOTRU 9P

UTA ARAD alb 7P 

UTA ARAD roşu 9P 

 2

ATLETICO 96 ARAD 7P(14-8)

JIUL PETROŞANI A 4P(13-3)

 ELECTRICA TIMIŞOARA 6P

 VIITORUL BUMBEŞTI JIU 4P(9-7)

 3

ATLETICO ROŞIORI DE VEDE 3P

DINAMO ORADEA 4P(5-4)

 PARÂNGUL MUŞETEŞTI A 4P

 MEZGA KAPOSVAR B 4P(5-11)

 4

JIUL PETROŞANI B 0P

MEZGA KAPOSVAR A 0P

 PRO FOTBAL PETROŞANI 0P

 PARÂNGUL MUŞETEŞTI B 0P

Duminică 20.12.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

8.00

A1 FLONTA TIMIŞOARA

B1 MINERUL MOTRU

UAV

0-3

 2

8.30

C1 UTA ARAD alb

D1 UTA ARAD roşu

UAV

1-0

 3

8.30

A2 ATLETICO 96 ARAD

 B2 JIUL PETROŞANI A

VICTORIA

3-0

 4

9.00

C2 ELECTRICA TIMIŞOARA

D2 V. BUMBEŞTI JIU

VICTORIA

1-4

 5

9.00

A4 JIUL PETROŞANI B

B4 MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A1

0-3

 6

9.30

C4 PRO FOTBAL PETROŞANI

D4 P. MUŞETEŞTI B

SERIE A1

3-2

 7

9.30

A3 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

B3 DINAMO ORADEA

VICTORIA

6-1

 8

10.00

C3 PARÂNGUL MUŞETEŞTI A

D3 MEZGA KAPOSVAR B

VICTORIA

6-1

 9

11.00

Loc 5-6 C(A2-B2)

C(C2-D2)

VICTORIA

3-2 (2-2)dp

 10

11.00

Loc 15-16 P(A4-B4)

P(C4-D4)

SERIE A1

0-3

 11

11.30

Loc 13-14 C(A4-B4)

C(C4-D4)

SERIE A1

1-4

 12

11.30

Loc 7-8 P(A2-B2)

P(C2-D2)

VICTORIA

1-2

 13

12.00

Loc 9-10 C(A3-B3)

C(C3-D3)

VICTORIA

1-3

 14

12.00

Loc 3-4 P(A1-B1)

P(C1-D1)

UAV

2-3

 15

12.30

Loc 1-2 C(A1-B1)

C(C1-D1)

UAV

0-2

 16

12.30

  Loc 11-12 P(A3-B3)

P(C3-D3)

VICTORIA

2-4

 

 13.30

 Festivitate de premiere

 UAV

 
 

CLASAMENT FINAL

 1 FCM UTA ARAD alb
 2 CS MINERUL MOTRU
 3 FCM UTA ARAD roşu
 4 FC DOLE FLONTA TIMIŞOARA
 5 CS ATLETICO 96 ARAD
 6 VIITORUL BUMBEŞTI JIU
 7 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA
 8 JIUL PETROŞANI A
 9 PARÂNGUL MUŞETEŞTI A
 10 CS ATLETICO ROŞIORI DE VEDE
 11 MEZGA KAPOSVAR A
 12 DINAMO ORADEA
 13 JIUL PETROŞANI B
 14 MEZGA KAPOSVAR B
 15 PARÂNGUL MUŞETEŞTI B
 16 JIUL PETROŞANI B

Jucătorul finalei: MARINESCU RAUL - FCM UTA ARAD

Lot CS ATLETICO 96 ARAD: Popa, Bucşa, Iuga, Simion, Hărănguş, Burlă, Dobrean, Pantea, Constantinescu, Trabalka, Tărşan

antrenor: Popa Cornel, Erdei Viorel

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates