Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 83 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XIII Cupa de Crăciun - Categoria 2005
Cupa de Crăciun - Categoria 2005 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

SCHOOL FOOTBALL OLE BEOGRAD (SER)

VOJVODINA RMR NOVI SAD (SER)

FC ATACANTE BEOGRAD (SER)

OFK VRSAC UNITED (SER)

LPS ARAD

CS ATLETICO ARAD

ACSF CFR 1933 TIMIŞOARA

FC CFR TIMIŞOARA

CSŞ ŞOIMII SIBIU

FC MIERCUREA CIUC

MUNCITORUL REŞIŢA

CS ZLATNA

 

 

 

Adrese săli:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Sala de sport a Liceului Dimitrie Ţichindeal Pedagogic (suprafaţă sintetică) – str. Bulevardul General Dragalina 5-7

Timp de joc: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

 

SÂMBĂTĂ 6.12.2014

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:10

-

13:33

SF OLE BEOGRAD

OFK VRSAC UNITED

VICTORIA

1 - 1

2

13:35

-

13:58

CFR 1933 TIMIŞOARA

FC MIERCUREA CIUC

VICTORIA

0 - 3

3

16:30

-

16:53

SF OLE BEOGRAD

CFR 1933 TIMIŞOARA

VICTORIA

4 - 0

4

16:55

-

17:18

OFK VRSAC UNITED

FC MIERCUREA CIUC

VICTORIA

0 - 5

5

18:10

-

18:33

OFK VRSAC UNITED

CFR 1933 TIMIŞOARA

VICTORIA

1 - 0

6

18:35

-

18:58

SF OLE BEOGRAD

FC MIERCUREA CIUC

VICTORIA

6 - 1

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:23

VOJVODINA NOVI SAD

LPS ARAD

UAV

2 - 0

2

09:50

-

10:13

FC CFR TIMIŞOARA

MUNCITORUL REŞIŢA

UAV

0 - 2

3

12:20

-

12:43

VOJVODINA NOVI SAD

FC CFR TIMIŞOARA

VICTORIA

9 - 0

4

12:45

-

13:08

LPS ARAD

MUNCITORUL REŞIŢA

VICTORIA

1 - 1

5

14:50

-

15:13

VOJVODINA NOVI SAD

MUNCITORUL REŞIŢA

VICTORIA

3 - 0

6

15:15

-

15:38

LPS ARAD

FC CFR TIMIŞOARA

VICTORIA

8 - 0

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:30

-

11:53

ATACANTE BEOGRAD

ŞOIMII SIBIU

UAV

0 - 3

2

14:25

-

14:48

ATACANTE BEOGRADE

ATLETICO ARAD

UAV

0 - 4

3

14:50

-

15:13

CSŞ ŞOIMII SIBIU

CS ZLATNA

UAV

3 - 0

4

17:45

-

18:08

FC ATACANTE BEOGRAD

CS ZLATNA

UAV

0 - 2

5

18:35

-

18:58

ATLETICO ARAD

CSŞ ŞOIMII SIBIU

UAV

1 - 2

6

19:25

-

19:48

ATLETICO ARAD

CS ZLATNA

UAV

4 - 0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

1. SF OLE BEOGRAD  7p

1. VOJVODINA NOVI SAD  9p

1. CSŞ ŞOIMII SIBIU  9p

2. FC MIERCUREA CIUC  6p

2. LPS ARAD  4p ( +6 )

2. CS ATLETICO ARAD  6p

3. OFK VRSAC UNITED  4p

3. MUNCITORUL REŞIŢA  4p ( -1 )

3 CS ZLATNA  3p

4. ACSF CFR 1933 TIMIŞOARA  0p

4. FC CFR TIMIŞOARA  0p

4. FC ATACANTE BEOGRAD 0p

DUMINICĂ  7.12.2014

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:10

-

09:33

Loc 10 - 12 A4 CFR 1933 TIMIŞOARA

C4 FC ATACANTE BEOGRAD

Pedagogic

2 - 0

2

09:35

-

09:58

Loc 7 - 9 A3 OFK VRSAC UNITED

C3 CS ZLATNA

Pedagogic

4 - 1

3

10:00

-

10:23

Loc 4 - 6 A2 FC MIERCUREA CIUC

C2 CS ATLETICO ARAD

Pedagogic

1 - 1

4

10:50

-

11:13

Loc 10 - 12 A4 CFR 1933 TIMIŞOARA

B4 FC CFR TIMIŞOARA

Pedagogic

3 - 0

5

11:15

-

11:38

Loc 7 - 9 A3 OFK VRSAC UNITED

B3 MUNCITORUL REŞIŢA

Pedagogic

4 - 1

6

11:25

-

11:48

Loc 1-3 A1 SF OLE BEOGRAD

B1 VOJVODINA NOVI SAD

Victoria

1 - 0

7

11:40

-

12:03

Loc 4 - 6 A2 FC MIERCUREA CIUC

B2 LPS ARD

Pedagogic

0 - 2

8

12:30

-

12:53

Loc 10 - 12 B4 FC CFR TIMIŞOARA

C4 FC ATACANTE BEOGRAD

Pedagogic

0 - 2

9

12:55

-

13:18

Loc 7 - 9 B3 MUNCITORUL REŞIŢA

C3 CS ZLATNA

Pedagogic

3 - 0 f.j.

10

13:20

-

13:43

Loc 4 - 6 B2 LPS ARAD

C2 CS ATLETICO ARAD

Pedagogic

0 - 2

11

13:30

-

13:53

Loc 1-3 A1 SF OLE BEOGRAD

C1 CSŞ ŞOIMII SIBIU

Victoria

2 - 0

12

15:10

-

15:33

Loc 1 - 3 B1 VOJVOINA NOVI SAD

C1 CSŞ ŞOIMII SIBIU

Victoria

1 - 0

 

16.00

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

 

Clasament final 2005

1

SF OLE BEOGRAD

2

VOJVODINA RMR NOVI SAD

3

CSŞ ŞOIMII SIBIU

4

CS ATLETICO ARAD

5

LPS ARAD

6

FC MIERCUREA CIUC

7

OFK VRSAC UNITED

8

MUNCITORUL REŞIŢA

9

CS ZLATNA

10

ACSF CFR 1933 TIMIŞOARA

11

FC ATACANTE BEOGRAD

12

FC CFR TIMIŞOARA

Jucătorul finalei: MATIJA STOJANOVIC ( SF OLE BEOGRAD )


Lot jucători:

School Football OLE BEOGRAD: Andrej Mandic, Dorde Pavlovic, Vladimir Cvetkovic, Drasko Radonjic, Veljko Jaksic, Denis Stajki, Matija Stojanovic, Nikola Bugarinovic
Antrenor: Slavisa Kaplanovic

VOJVODINA RMR Novi Sad: Nikola Keleman, Mihajlo Vjestica, Lazar Vulicevic, Vuk Pecanac, Dejan Blagojevic, Sebastian Stefan, Ratko Dragisic, Marko Cvoro, Milan Cica, Milos Mandic, Aleksa Palkovljevic, Vuk Durica
Antrenori: Desnica Nebojsa, Radosav Vanja, Radosav Radivoj


CSŞ ŞOIMII Sibiu: Floca Alexandru, Armean Andrei, Mosora Dragoş, Cerchezan Alexandru, Cacuda Andrei, Govoreanu Marian, Bozdog Andrei, Lomnăşan Alexandru, Mărginean Patrick, Cismaş Alexandru, Popescu Bogdan, Preda David, Negru Andrei
Antrenor: Tâlvan Ovidiu

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates