Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 34 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VII Categoria 2000
Categoria 2000 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

CS ATLETICO 1 ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 2

ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 1

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

LIBERTY JUVENTUS ORADEA

LUCEAFĂRUL TG. JIU

CSŞ GLORIA ARAD

UTA ARAD

 

 

 

 

Adrese săli:

 

Sala Sporturilor Victoria (cu parchet) - Pţa Sporturilor

Liceul Pedagocic – (suprafaţă sintetică) – B-dul General Dragalina nr.7

Timp de joc: sâmbătă: 1x20 minute, duminică: 1x25 minute.

SÂMBĂTĂ 20.12.2008

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:20

ATLETICO 1 ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

0-0

2

08:22

-

08:42

KINDER S. MUREŞ 2

LIBERTY JUV. ORADEA

VICTORIA

0-1

3

09:28

-

09:48

ATLETICO 1 ARAD

KINDER S. MUREŞ 2

VICTORIA

15-0

4

09:50

-

10:10

RIPENSIA TIMIŞOARA

LIBERTY JUV. ORADEA

VICTORIA

4-0

5

12:02

-

12:22

ATLETICO 1 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

6-0

6

12:24

-

12:44

KINDER S. MUREŞ 2

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

0-2

7

15:20

-

15:40

ATLETICO 1 ARAD

LIBERTY JUV. ORADEA

VICTORIA

4-0

8

15:42

-

16:02

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

0-2

9

18:16

-

18:36

KINDER S. MUREŞ 2

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

0-6

10

19:44

-

20:04

LIBERTY JUV. ORADEA

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

0-5

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:44

-

09:04

ATLETICO 2 ARAD

UTA ARAD

VICTORIA

3-3

2

09:06

-

09:26

KINDER S. MUREŞ 1

LUCEAFĂRUL TG. JIU

VICTORIA

0-1

3

10:12

-

10:32

ATLETICO 2 ARAD

KINDER S. MUREŞ 1

VICTORIA

5-0

4

10:34

-

10:54

ELECTRICA TIMIŞOARA

LUCEAFĂRUL TG. JIU

VICTORIA

3-0

5

13:52

-

14:12

ATLETICO 2 ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

0-3

6

14:14

-

14:34

KINDER S. MUREŞ 1

UTA ARAD

VICTORIA

0-7

7

16:48

-

17:08

ATLETICO 2 ARAD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

VICTORIA

1-0

8

17:10

-

17:30

ELECTRICA TIMIŞOARA

UTA ARAD

VICTORIA

4-1

9

18:38

-

18:58

KINDER S. MUREŞ 1

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

0-10

10

20:06

-

20:26

LUCEAFĂRUL TG. JIU

UTA ARAD

VICTORIA

0-8

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

1. ATLETICO 1 ARAD – 10p

1. ELECTRICA TIMIŞOARA – 12p

2. CSŞ GLORIA ARAD – 10p

2. UTA ARAD – 7p

3. RIPENSIA TIMIŞOARA – 6p

3. ATLETICO 2 ARAD – 7p

4. LIBERTY JUVENTUS ORADEA – 3p

4. LUCEAFĂRUL TG. JIU – 3p

5. KINDER S. MUREŞ 2- 0p

5. KINDER S. MUREŞ 1 – 0p

DUMINICĂ 21.12.2008

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:25

A1 ATLETICO 1 ARAD

B2 UTA ARAD

Victoria

2-4(2-2)dp

2

09:30

-

09:55

A2 CSŞ GLORIA ARAD

B1 ELECTRICA TIMIŞOARA

Victoria

1-3

3

10:50

-

11:15

Loc 3-4 ATLETICO ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

Victoria

2-0

4

11:00

-

11:25

Loc 9-10 A5 KINDER 1

B5 KINDER S. MUREŞ 2

Pedagogic

0-1

5

11:30

-

11:55

A3 (loc 5-8) RIPENSIA TIMIŞOARA

B4 LUCEAFĂRUL TG. JIU

Pedagogic

5-0

6

12:00

-

12:25

A4 (loc 5-8) LIBERTY JUV. ORADEA

B3 ATLETICO 2 ARAD

Pedagogic

0-3

7

13:30

-

13:55

Loc 7-8 LUCEAFĂRUL TG. JIU

LIBERTY JUV. ORADEA

Pedagogic

1-3

8

13:40

-

14:05

Loc 1-2 UTA ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

Victoria

0-2

9

14:00

-

14:25

Loc 5-6 RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO 2 ARAD

Pedagogic

2-0

14.05

-

14.15.

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 2000

1

ELECTRICA TIMIŞOARA

2

FCM UTA ARAD

3

CS ATLETICO  ARAD

4

CSŞ GLORIA ARAD

5

RIPENSIA TIMIŞOARA

6

ATLETICO 2 ARAD

7

LIBERTY JUVENTUS ORADEA

8

LUCEAFĂRUL TG. JIU

9

KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 2

10

KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 1

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: ONIŞA MIHAEL – ELECTRICA TIMIŞOARA

Loturi:

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA – Ureche, Firan, Coroiu, Moldoveanu, Iseini, Onişa, Mitre, Nedelcu, Schiopu, Chebariu

Antrenor: Moraru Dumitru Cristian

FCM UTA ARAD – Luţ, Moraru, Faur, Cărăbaş, Barbuşelu, Ciur, Stoianovici, Matei, Coste, Sabău

Antrenor: prof. Mîndru Ştefan

CSŞ GLORIA ARAD – Chira, Frai, Toda, Cornean, Obrad, Martin, Ivanovici, Mercea, Şuibea, Lupea

Antrenor: prof. Clopu Adrian

CS ATLETICO ARAD –

Antrenor: prof. Cserneczky Árpád

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates