Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 25 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VII Categoria 1998
Categoria 1998 PDF Imprimare Email

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CS ATLETICO ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

PROGRESUL PECICA

CSŞ NR. 1 „PAJURA” BUCUREŞTI

CS LUCEAFĂRUL TG. JIU

CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI JIU

JUVENTUS ORADEA

CS DACIA ORĂŞTIE

CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI

CSŞ LUCEAFĂRUL FILIAŞI CRAIOVA

VIITORUL LT BALŞ

 

 

 

Adrese săli:

 

Serie A (cu iarbă artificială) – str. Eftimie Murgu FN

Liceul Pedagocic – (suprafaţă sintetică) – B-dul General Dragalina nr.7

Timp de joc: 1x25 minute.

Se joacă cu aut lateral.

SÂMBĂTĂ 13.12.2008

GRUPA   A

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:20

-

10:45

MV BUMBEŞTI JIU

TG. CĂRBUNEŞTI

Pedagogic

0-3

2

10:48

-

11:13

ATLETICO ARAD

PAJURA BUCUREŞTI

Pedagogic

3-0

3

14:32

-

14:57

ATLETICO ARAD

MV BUMBEŞTI JIU

Pedagogic

5-1

4

15:00

-

15:25

PAJURA BUCUREŞTI

TG. CĂRBUNEŞTI

Pedagogic

2-2

5

18:44

-

19:09

PAJURA BUCUREŞTI

MV BUMBEŞTI JIU

Pedagogic

0-1

6

19:40

-

20:05

ATLETICO ARAD

TG. CĂRBUNEŞTI

Pedagogic

7-1

GRUPA   B

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:12

-

12:37

JUVENTUS ORADEA

FILIAŞI CRAIOVA

Pedagogic

0-4

2

12:40

-

13:05

VLADIMIRESCU

LUCEAFĂRUL TG. JIU

Pedagogic

1-0

3

15:28

-

15:53

VLADIMIRESCU

JUVENTUS ORADEA

Pedagogic

8-0

4

16:24

-

16:49

LUCEAFĂRUL TG. JIU

FILIAŞI CRAIOVA

Pedagogic

2-2

5

19:12

-

19:37

LUCEAFĂRUL TG. JIU

JUVENTUS ORADEA

Pedagogic

5-2

6

20:08

-

20:33

VLADIMIRESCU

FILIAŞI CRAIOVA

Pedagogic

0-4

GRUPA   C

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:28

-

08:53

DACIA ORĂŞTIE

CSŞ GLORIA ARAD

Pedagogic

2-2

2

09:24

-

09:49

PECICA

VIITORUL BALŞ

Pedagogic

1-3

3

11:16

-

11:41

PECICA

CSŞ GLORIA ARAD

Pedagogic

0-5

4

11:44

-

12:09

DACIA ORĂŞTIE

VIITORUL BALŞ

Pedagogic

1-0

5

17:48

-

18:13

PECICA

DACIA ORĂŞTIE

Pedagogic

2-0

6

18:16

-

18:41

CSŞ GLORIA ARAD

VIITORUL BALŞ

Pedagogic

3-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A

GRUPA   B

GRUPA   C

1. CS ATLETICO ARAD 9p

1. FILIAŞI CRAIOVA 7p

1. CSŞ GLORIA ARAD 7p

2. TG. CĂRBUNEŞTI 4p

2. VLADIMIRESCU 6p

2. DACIA ORĂŞTIE 4p

3. CSŞ M.V. BUMBEŞTI JIU 3p

3. LUCEAFPRUL TG. JIU 4p

3. VIITORUL BALŞ 3p

4. PAJURA BUCUREŞTI 1p

4. JUVENTUS ORADEA 0p

4. PROGRESUL PECICA 3p

 

 

 

 

DUMINICĂ 14.12.2008

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:25

A3 M.V. BUMBEŞTI JIU

B3 LUCEAFĂRUL TG. JIU

Pedagogic

0-2

2

08:28

-

08:53

A2 TG. CĂRBUNEŞTI

B2 VLADIMIRESCU

Pedagogic

2-0

3

08:56

-

09:21

A1 ATLETICO ARAD

B1 FILIAŞI CRAIOVA

Pedagogic

7-1

4

09:00

-

09:25

A4 PAJURA BUCUREŞTI

B4 JUVENTUS ORADEA

Serie A -2

11-0

5

10:48

-

11:13

B3 LUCEAFĂRUL TG. JIU

C3 V. BALŞ

Pedagogic

0-0

6

11:00

-

11:25

B4 JUVENTUS ORADEA

C4 PECICA

Serie A -2

1-1

7

11:16

-

11:41

B2 VLADIMIRESCU

C2 DACIA ORĂŞTIE

Pedagogic

3-1

8

11:44

-

12:09

B1 FILIAŞI CRAIOVA

C1 CSŞ GLORIA ARAD

Pedagogic

1-0

9

13:30

-

13:55

A4 PAJURA BUCUREŞTI

C4 PECICA

Serie A- 1

4-0

10

13:50

-

14:15

A3 M.V.BUMBEŞTI JIU

C3 V. BALŞ

Pedagogic

2-0

11

14:20

-

14:45

A2 TG. CĂRBUNEŞTI

C2 DACIA ORĂŞTIE

Pedagogic

3-3

12

14:50

-

15:15

A1 ATLETICO ARAD

C1 CSŞ GLORIA ARAD

Pedagogic

3-3

15.15

Festivitate de premiere

Pedagogic

 

CLASAMENTUL FINAL 1998

1

CS ATLETICO ARAD

2

CSŞ LUCEAFĂRUL FILIAŞI CRAIOVA

3

CSŞ GLORIA ARAD

4

CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI

5

VLADIMIRESCU 2003

6

DACIA ORĂŞTIE

7

CS LUCEAFĂRUL TG. JIU

8

CSŞ MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI JIU

9

VIITORUL BALŞ

10

CSŞ NR. 1 „PAJURA” BUCUREŞTI

11

PROGRESUL PECICA

12

JUVENTUS ORADEA

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: LINGURAR SEBASTIAN – CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ DE FOTBAL LUCEAFĂRUL FILIAŞI CRAIOVA: Ilina, Puşcăşoiu, Cazacu, Enache, Vodă, Burduşel, Coandă

Antrenor: Spînu Florea

CS ATLETICO ARAD – Stanciu, Oneţiu, Bubuş, Burcă, Stahl, Mitrea, Man, Petre, Pop

Antrenor: prof. Păcurar Cristian, prof. Demian Marius, Oneţ Bogdan

CSŞ GLORIA ARAD – Lingurar, Racontea, Iova, Copaci, Morschl, Asoltanei, Nan, Kavai, Jorza, Mureşan

Antrenor: prof. Demian Marius

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates