Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 35 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VI Categoria 1998
Categoria 1998 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

UTE BUDAPEST (HU)

TISZA VOLÁN SZEGED (HU)

BÉKÉSCSABA UFC (HU)

CS ATLETICO ARAD A

LPS PITEŞTI

FCU POLI TIMIŞOARA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

FCM UTA ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD

CS ATLETICO ARAD 1999

Sc. F. MARIUS BACIU MEDIAŞ

 

 

 

 

Adrese săli:

 

Sala Sporturilor Victoria (cu parchet) - Pţa Sporturilor

Hala Atletico (cu iarbă artificială) – str. Grigore Ureche FN

Serie A – (cu iarbă artificială) - str. Pădurii colţ cu Eftimie Murgu

Timp de joc: 1x28 minute.

În fiecare sală se joacă cu aut lateral.

VINERI 30.11.2007

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

15:00

-

15:28

LPS PITEŞTI

FCM UTA ARAD

ATLETICO

3-0

GRUPA   C / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

15:30

-

15:58

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

CS ATLETICO 99 ARAD

ATLETICO

2-1

SÂMBĂTĂ 01.12.2007

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:28

UTE BUDAPEST

UTA ARAD

VICTORIA

0-3

2

09:30

-

09:58

LPS PITEŞTI

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

5-0

3

11:00

-

11:28

UTE BUDAPEST

LPS PITEŞTI

VICTORIA

0-4

4

11:30

-

11:58

UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

7-0

5

15:00

-

15:28

UTE BUDAPEST

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

3-0

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:28

CS VLADIMIRESCU 2003

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

0-4

2

10:30

-

10:58

POLI TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

1-3

3

12:00

-

12:28

TISZA VOLAN SZEGED

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

4-0

4

12:30

-

12:58

POLI TIMIŞOARA

CS VLADIMIRESCU 2003

VICTORIA

2-0

5

13:30

-

13:58

TISZA VOLAN SZEGED

POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

0-1

6

16:00

-

16:28

TISZA VOLAN SZEGED

CS VLADIMIRESCU 2003

ATLETICO

1-1

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:00

-

10:28

LPS BANATUL TIMIŞOARA

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

ATLETICO

2-3

2

12:00

-

12:28

BEKESCSABA UFC

ATLETICO ARAD 99

ATLETICO

6-0

3

13:00

-

13:28

BEKESCSABA UFC

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO

4-2

4

14:00

-

14:28

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO ARAD 99

ATLETICO

1-1

5

15:30

-

15:58

BEKESCSABA UFC

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

ATLETICO

1-2

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:58

ATLETICO ARAD A

MARIUS BACIU MEDIAŞ

VICTORIA

8-0

2

10:00

-

10:28

ELECTRICA TIMIŞOARA

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

VICTORIA

1-0

3

13:00

-

13:28

ATLETICO ARAD A

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

2-1

4

14:00

-

14:28

ELECTRICA TIMIŞOARA

MARIUS BACIU MEDIAŞ

VICTORIA

0-0

5

14:30

-

14:58

ATLETICO ARAD A

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

VICTORIA

4-1

6

15:30

-

15:58

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

MARIUS BACIU MEDIAŞ

VICTORIA

0-2

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. LPS PITEŞTI  9p

1. CSŞ GLORIA ARAD 6p

1. VIITORUL BUMBEŞTI JIU 9p

1. ATLETICO ARAD 9p

2. FCM UTA ARAD 6p

2.  FCU POLI TIMIŞOARA 6p

2. BEKECSABA UFC 6p

2. ELECTRICA TIMIŞOARA 4p (2-2)

3. UTE BUDAPEST 3p

3. T.V.SZEGED   4p

3. LPS BANATUL TIM 1p(5-8)

3. M.B. MEDIAŞ 4p (2-8)

4. RIPENSIA TIMIŞOARA 0p

4. VLADIMIRESCU 1p

4. ATLETICO 99 ARA 1p (2-9)

4. PARÂNGUL MUŞETEŞTI 0p

DUMINICĂ 02.12.2007

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:28

A2 UTA ARAD

B2 FCU POLI TIM.

SERIE A

8-0

2

09:30

-

09:58

C2 BEKESCSABA UFC

D2 ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A

2-1

3

09:30

-

09:58

A4 RIPENSIA TIMIŞOARA

B4 VLADIMIRESCU

ATLETICO

0-2

4

10:00

-

10:28

C4 ATLETICO 99 ARAD

D4 PARÂNGUL MUŞETEŞTI

ATLETICO

2-1 (1-1) dp

5

10:00

-

10:28

A3 UTE BUDAPEST

B3 T.V.SZEGED

SERIE A

1-0

6

10:30

-

10:58

C3 LPS BANATUL TIM.

D3 M.B. MEDIAŞ

SERIE A

4-0

7

11:00

-

11:28

A1 LPS PITEŞTI

B1 CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

5-1

8

11:30

-

11:58

C1 VIIT. BUMBEŞTI JIU

D1 CS ATLETICO ARAD

VICTORIA

0-9

9

11:30

-

11:58

Loc 5-6 C(A2-B2)

C(C2-D2)

SERIE A

4-2

10

12:00

-

12:28

Loc 7-8 P(A2-B2)

P(C2-D2)

SERIE A

1-2

11

12:30

-

12:58

Loc 9-10 C(A3-B3)

C(C3-D3)

SERIE A

2-4

12

13:00

-

13:28

Loc 11-12 P(A3-B3)

P(C3-D3)

SERIE A

2-0

13

13:00

-

13:28

Loc 13-14 C(A4-B4)

C(AC4-D4)

ATLETICO

3-2 (1-1) dp

14

13:00

-

13:28

Loc 3-4 P(A1-B1)

P(C1-D1)

VICTORIA

1-2

15

13:30

-

13:58

Loc 15-16 P(A4-B4)

P(C4-D4)

ATLETICO

3-0

16

13:30

-

13:58

Loc 1-2 C(A1-B1)

C(C1-D1)

VICTORIA

4-1

14:00

-

14:10

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1998

1

LPS PITEŞTI

2

CS ATLETICO ARAD A

3

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

4

CSŞ GLORIA ARAD

5

FCM UTA ARAD

6

BEKESCSABA UFC

7

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

8

FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA

9

LPS BANATUL TIMIŞOARA

10

UTE BUDAPEST

11

TISZA VOLAN SZEGED

12

Şc. De Fotbal Marius Baciu MEDIAŞ

13

CS VLADIMIRESCU 2003

14

CS ATLETICO 99 ARAD

15

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

16

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: HONCEA DANIEL – LPS PITEŞTI

Loturi:

LPS PITEŞTI – Matar, Miu, Vlad V., Dinculescu, Vlad D., Dumitru Gh., Vasilca, Pavaloiu, Gigântu, Preda, Ghita, Tanase, Ilie, Oprea, Folea – antrenor Vişan Bogdan

CS ATLETICO ARAD – Stanciu, Oneţiu, Bubuş, Burcă, Stahl, Mitrea, Barbu, Man, Petre – antrenor prof. Demian Marius

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU – Stelea, Martinoiu, Popescu, Ivănişi, Căravan, Iacob, Voicescu, Roşoga – antrenor prof. Mănescu Gheorghe

CSŞ GLORIA ARAD – Lingurar, Copaci, Morschl, Nan, Kavai, Jorza, Pop, Mureşan, Racoltea - antrenor prof. Demian Marius

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates