Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 35 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VI Categoria 1997
Categoria 1997 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

DINAMO ORADEA

PHOENIX DIOSIG

FC SICULUM MIERCUREA CIUC

CS ATLETICO ARAD

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA- neprezentare

FCU POLI TIMIŞOARA

VIITORUL MARGHITA

CS CF LIBERTY ORADEA

PALATUL NAŢIONAL AL COPIILOR BUCUREŞTI

CS ATLETICO 98 ARAD

ATLETIC JUNIOR CĂLĂRAŞI

ŞTIINŢA TG. JIU

MINERUL MOTRU

COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI JIU- neprezentare

KISKUNMAJSA (HU)

CS DACIA ORĂŞTIE

 

 

 

 

 

Adrese săli:

 

Sala Sporturilor Victoria (cu parchet) - Pţa Sporturilor

Hala Atletico (cu iarbă artificială) – str. Grigore Ureche FN

Serie A – (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu colţ cu Pădurii

Timp de joc: 1x28 minute.

În fiecare sală se joacă cu aut lateral.

SÂMBĂTĂ 15.12.2007

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:28

DINAMO ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A1

3-0 fj

2

09:00

-

09:28

PALATUL C. BUCUREŞTI

MINERUL MOTRU

SERIE A2

1-0

3

10:30

-

10:58

DINAMO ORADEA

PALATUL C. BUCUREŞTI

SERIE A1

1-2

4

10:30

-

10:58

RIPENSIA TIMIŞOARA

MINERUL MOTRU

SERIE A2

0-3 fj

5

14:00

-

14:28

DINAMO ORADEA

MINERUL MOTRU

SERIE A1

2-0

6

14:00

-

14:28

PALATUL C. BUCUREŞTI

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A2

3-0 fj

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:30

-

09:58

PHOENIX DIOSIG

POLI TIMIŞOARA

SERIE A1

0-11

2

09:30

-

09:58

ATLETICO 98 ARAD

M.V.BUMBEŞTI JIU

SERIE A2

3-0 fj

3

11:30

-

11:58

PHOENIX DIOSIG

ATLETICO 98 ARAD

SERIE A1

0-3

4

11:30

-

11:58

POLI TIMIŞOARA

M.V.BUMBEŞTI JIU

SERIE A2

3-0 fj

5

14:30

-

14:58

PHOENIX DIOSIG

M.V. BUMBEŞTI JIU

SERIE A1

3-0 fj

6

14:30

-

14:58

POLI TIMIŞOARA

ATLETICO 98 ARAD

SERIE A2

8-0

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:58

SICULUM MIERCUREA CIUC

V. MARGHITA

SERIE A1

0-0

2

08:30

-

08:58

ATLETIC CĂLĂRAŞI

KISKUNMAJSA

SERIE A2

1-8

3

10:00

-

10:28

SICULUM MIERCUREA CIUC

ATLETIC CĂLĂRAŞI

SERIE A1

4-2

4

10:00

-

10:28

V. MARGHITA

KISKUNMAJSA

SERIE A2

0-4

5

13:00

-

13:28

SICULUM MIERCUREA CIUC

KISKUNMAJSA

SERIE A1

0-7

6

13:00

-

13:28

V. MARGHITA

ATLETIC CĂLĂRAŞI

SERIE A2

2-2

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:00

-

11:28

ATLETICO ARAD

LIBERTY ORADEA

SERIE A1

3-0

2

11:00

-

11:28

ŞTIINŢA TG. JIU

DACIA ORĂŞTIE

SERIE A2

1-5

3

12:30

-

12:58

ATLETICO ARAD

ŞTIINŢA TG. JIU

SERIE A1

8-0

4

12:30

-

12:58

LIBERTY ORADEA

DACIA ORĂŞTIE

SERIE A2

5-0

5

15:00

-

15:28

LIBERTY ORADEA

ŞTIINŢA TG. JIU

SERIE A1

2-1

6

15:00

-

15:28

ATLETICO ARAD

DACIA ORĂŞTIE

SERIE A2

2-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. PALATUL COPIILOR BUCUREŞTI 6p

1. FCU POLI TIMIŞOARA 6p

1. KISKUNMAJSA 9p

1. ATLETICO ARAD 9p

2. DINAMO ORADEA 3p

2. ATLETICO 98 ARAD 3p

2. SICULUM MIERCUREA CIUC 4p

2. LIBERTY ORADEA 6p

3. MINERUL MOTRU 0p

3. PHOENIX DIOSIG 0p

3. VIITORUL MARGHITA 2p

3. DACIA ORĂŞTIE 3p

4.

4.

4. ATLETIC JUNIOR CĂLĂRAŞI 1p

4. ŞTIINŢA TG. JIU 0p

DUMINICĂ 16.12.2007

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:58

A2 DINAMO ORADEA

B2 ATLETICO 98 ARAD

VICTORIA

1-4

2

09:00

-

09:28

C2 SICULUM MIERCUREA CIUC

D2 LIBERTY ORADEA

VICTORIA

2-4

3

09:30

 

09:58

Loc 13-14 C4 ATLETIC J. CĂLĂRAŞI

D4 ŞTINŢA TG. JIU

SERIE A2

3-1

4

10:00

 

10:28

A3 MINERUL MOTRU

B3 PHOENIX DIOSIG

SERIE A2

1-0

5

10:00

 

10:28

A1 PALTUL C. BUCUREŞTI

B1 FCU POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

1-4

6

10:30

 

10:58

C1 KISKUNMAJSA

D1 ATLETICO ARAD

VICTORIA

2-0 (0-0) dp

7

10:30

 

10:58

C3 V. MARGHITA

D3 DACIA ORĂŞTIE

SERIE A2

2-0

8

11:00

 

11:28

Loc 7-8 P(A2-B2) Dinamo Oradea

P(C2-D2) Siculum Miercurea Ciuc

VICTORIA

2-3

9

11:30

-

11:58

Loc 5-6 C(A2-B2) Atletico 98 Arad

C(C2-D2) Liberty Oradea

VICTORIA

4-1

10

11:30

-

11:58

Loc 13-14 C4 ATLETIC J. CĂLĂRAŞI

D4 ŞTIINŢA TG. JIU

SERIE A2

5-1

11

12:00

-

12:28

Loc 11-12 P(A3-B3) Phoenix Diosig

P(C3-D3) Dacia Orăştie

SERIE A2

1-0

12

12:30

-

12:58

Loc 9-10 C(A3-B3) Minerul Motru

C(C3-D3) V. Marghita

SERIE A2

1-0

13

14:10

-

14:38

Loc 3-4 P(A1-B1) Pal. Cop. Bucureşti

P(C1-D1) Atletico Arad

VICTORIA

1-2

14

14:40

-

15:08

Loc 1-2 C(A1-B1) Poli Timişoara

C(C1-D1) Kiskunmajsa

VICTORIA

0-3

15:10

-

15:20

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1997

1

KISKUNMAJSA

2

FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA

3

CS ATLETICO ARAD

4

PALATUL NAŢIONAL AL COPIILOR BUCUREŞTI

5

CS ATLETICO 98 ARAD

6

LIBERTY ORADEA

7

SICULUM MIERCUREA CIUC

8

DINAMO ORADEA

9

MINERUL MOTRU

10

VIITORUL MARGHITA

11

PHOENIX DIOSIG

12

DACIA ORĂŞTIE

13

ATLETIC JUNIOR CĂLĂRAŞI

14

ŞTIINŢA TG. JIU

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: KITL MIKLOS – KISKUNMAJSA

Loturi:

KISKUNMAJSA – Csoma, Hucek, Csupity, Laszlo, Kovacs, Lorinc, Varga, Marothi, Panak – antrenor: KITL JOZSEF

FCU POLI TIMIŞOARA – Bercuci, Silaghi, Lupăsteanu, Preda, Pârvulescu, Golda, Stan, Avădanei, Vuetici, Miculaş, Benzar, Usvat – antrenor BENGA OCTAVIAN

ATLETICO ARAD – Moza, Cohuţ, Petrache, Alexa, Stanciu, Pop, Clej, Jurj, Bobeiciuc, Zdrenţan, Rus, Prună, Vasiu, Vasi, Nedea

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates