Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 30 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VI Categoria 1990-91
Categoria 1990-91 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD 91

GLORIA CTP ARAD

FCM UTA ARAD 90

LPS BANATUL TIMIŞOARA 91

CSŞ ARAD

SC FC 2005 SA ARGEŞ B

SC FC 2005 SA ARGEŞ A

MEZGA KAPOSVAR (HU)

LPS BANATUL TIMIŞOARA 90

FCU POLI TIMIŞOARA

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

AS SALINA OCNA ŞUGATAG

MINERUL MOTRU

RAPID JIBOU

DINAMO ORADEA

 

 

 

 

Adrese săli:

 

Sala Sporturilor Victoria (cu parchet) - Pţa Sporturilor

Hala Atletico (cu iarbă artificială) – str. Grigore Ureche FN

Serie A – (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu colţ cu Pădurii

Timp de joc: 1x28 minute.

În fiecare sală se joacă cu aut lateral.

SÂMBĂTĂ 15.12.2007

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:30

-

09:58

ATLETICO ARAD

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

3-2

2

10:00

-

10:28

BANATUL 91 TIMIŞOARA

SALINA OCNA ŞUGATAG

VICTORIA

7-2

3

13:00

-

13:28

ATLETICO ARAD

SALINA OCNA ŞUGATAG

VICTORIA

8-1

4

13:30

-

13:58

BANATUL 91 TIMIŞOARA

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

3-4

5

16:00

-

16:28

ATLETICO ARAD

BANATUL 91 TIMIŞOARA

VICTORIA

6-1

6

16:30

-

16:58

MEZGA KAPOSVAR

SALINA OCNA ŞUGATAG

VICTORIA

6-1

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:00

-

12:28

UTA 91 ARAD

CSŞ ARAD

SERIE A1

3-2

2

12:00

-

12:28

BANATUL 90 TIMIŞOARA

MINERUL MOTRU

SERIE A2

1-2

3

13:30

-

13:58

UTA 91 ARAD

BANATUL 90 TIMIŞOARA

SERIE A1

4-3

4

13:30

-

13:58

CSŞ ARAD

MINERUL MOTRU

SERIE A2

3-3

5

15:30

-

15:58

UTA 91 ARAD

MINERUL MOTRU

SERIE A1

3-1

6

15:30

-

15:58

CSŞ ARAD

BANATUL 90 TIMIŞOARA

SERIE A2

3-3

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:58

GLORIA CTP ARAD

FC ARGEŞ B

VICTORIA

2-2

2

10:30

-

10:58

POLI TIMIŞOARA

RAPID JIBOU

VICTORIA

1-1

3

12:00

-

12:28

GLORIA CTP ARAD

POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

2-0

4

12:30

-

12:58

FC ARGEŞ B

RAPID JIBOU

VICTORIA

3-2

5

15:00

-

15:28

FC ARGEŞ B

POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

4-1

6

15:30

-

15:58

GLORIA CTP ARAD

RAPID JIBOU

VICTORIA

2-2

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:28

UTA 90 ARAD

DINAMO ORADEA

VICTORIA

4-1

2

09:00

-

09:28

RIPENSIA TIMIŞOARA

FC ARGEŞ A

VICTORIA

3-0

3

11:00

-

11:28

UTA 90 ARAD

FC ARGEŞ A

VICTORIA

3-0

4

11:30

-

11:58

RIPENSIA TIMIŞOARA

DINAMO ORADEA

VICTORIA

4-3

5

14:00

-

14:28

UTA 90 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

3-3

6

14:30

-

14:58

FC ARGEŞ A

DINAMO ORADEA

VICTORIA

0-3

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. ATLETICO ARAD 9p

1. FCM UTA 91 ARAD 9p

1. FC ARGEŞ B 7p

1. FCM UTA ARAD 90 7p (10-4)

2. MEZGA KAPOSVAR 6p

2.  MINERUL MOTRU 4p

2. GLORIA ARAD 5p

2. RIPENSIA TIMIŞOARA 7p (10-6)

3. BANATUL TIMISOARA 3p

3. CSŞ ARAD 2p

3. RAPID JIBOU 2p

3. DINAMO ORADEA 3p

4. SALINA OCNA ŞUGATAG 0p

4. BANATUL 91 TIMIŞOARA 1p

4. POLI TIMIŞOARA 1p

4. FC ARGEŞ A 0p

DUMINICĂ 16.12.2007

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:28

A4 SALINA O. ŞUGATAG

B4 BANATUL 90 TIMIŞOARA

SERIE A1

1-4

2

09:30

-

09:58

C4 POLI TIMIŞOARA

D4 ARGEŞ A

SERIE A1

3-0 fj

3

10:00

-

10:28

A3 BANATUL 91 TIMIŞOARA

B3 CSŞ ARAD

SERIE A1

3-4

4

10:30

-

10:58

C3 RAPID JIBOU

D3 DINAMO ORADEA

SERIE A1

5-0

5

11:00

-

11:28

Loc 15-16 P(A4-B4) OCNA ŞUGATAG

P(C4-D4) ARGEŞ A

SERIE A1

3-0 fj

6

11:30

-

11:58

Loc 13-14 C(A4-B4) BANATUL 90 TIMIŞOARA

C(C4-D4) POLI TIMIŞOARA

SERIE A1

3-0

7

12:00

-

12:28

A2 MEZGA KAPOSVAR

B2 MINERUL MOTRU

ATLETICO

2-5

8

12:00

-

12:28

Loc 11-12 P(A3-B3) BANATUL 91 TIMIŞOARA

P(C3-D3) DINAMO ORADEA

SERIE A1

7-3

9

12:30

-

12:58

Loc 9-10 C(A3-B3) CSŞ ARAD

C(C3-D3) RAPID JIBOU

SERIE A1

3-4

10

12:30

-

12:58

C2 GLORIA ARAD

D2 RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

3-2

11

12:30

-

12:58

A1 ATLETICO ARAD

B1 FCM UTA ARAD 91

VICTORIA

5-3

12

13:00

-

13:28

C1 ARGEŞ B

D1 FCM UTA ARAD 90

VICTORIA

5-3

13

14:00

-

14:28

Loc 7-8 P(A2-B2) MEZGA KAPOSVAR

P(C2-D2) RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

5-3 (3-3) dp

14

14:30

-

14:58

Loc 5-6 C(A2-B2) MINERUL MOTRU

C(C2-D2) GLORIA CTP ARAD

ATLETICO

1-2

15

15:20

-

15:48

Loc 3-4 P(A1-B1) UTA 91 ARAD

P(C1-D1) UTA 90 ARAD

VICTORIA

5-3

16

15:50

-

16:18

Loc 1-2 C(A1-B1) ATLETICO ARAD

C(C1-D1) ARGEŞ B

VICTORIA

3-2 (1-1) dp

16:20

-

16:30

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1990-91

1

CS ATLETICO ARAD

2

FC ARGEŞ B

3

FCM UTA 91 ARAD

4

FCM UTA 90 ARAD

5

GLORIA CTP ARAD

6

MINERUL MOTRU

7

MEZGA KAPOSVAR

8

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

9

RAPID JIBOU

10

CSŞ ARAD

11

LPS BANATUL 91 TIMIŞOARA

12

DINAMO ORADEA

13

LPS BANATUL 90 TIMIŞOARA

14

FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA

15

SALINA OCNA ŞUGATAG

16

FC ARGEŞ A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: MANEA ALEXANDRU – CS ATLETICO ARAD

Loturi:

CS ATLETICO ARAD : Manea, Toc, Ban, Rada, Purece, Popa, Leocuţa, Trînc, Homorogan, antrenor: Mihai Petcuţ

FC ARGEŞ PITEŞTI: Draghici, Păduraru, Florea, Jigaru, Orăşeanu, Mîna, Vintilă, Cîrstea, Cîrje, antrenor: Ilie Bărbulescu

FCM UTA 91 ARAD: Pal, Draia, Sălăjan, Tau, Voian, Bistrian, Jurcă, Negru, Borzasi, Moruţ, Negrea, Ochiu, antrenor: Pinţa Leontin

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates