Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 23 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia V Categoria 1996
Categoria 1996 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO 1 ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

FCM UTA ARAD

CS ATLETICO 97 ARAD

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

FCU POLI TIMIŞOARA

OROSHÁZA (HU)

LPS TÂRGU MUREŞ

DIMEX REBRA BISTRIŢA

CSM METALUL AIUD

ELECTRICA TIMIŞOARA

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

CSŞ LAPI DEJ

ŞC.F.LUCEAFĂRUL FILIAŞI

PALATUL COPIILOR BUCUREŞTI

ŞOIMII SIBIU

 

 

 

 

Timp de joc: 1x28 minute.

 

La Hala Atletico se joacă cu mantinelă laterală.

SÂMBĂTĂ 2.12.2006

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:28

DIMEX REBRA BISTRIŢA

CSŞ LAPI DEJ

VICTORIA

3-0

2

08:30

-

08:58

ATLETICO 1 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

3-0

3

10:00

-

10:28

CSŞ LAPI DEJ

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

0-1

4

10:30

-

10:58

ATLETICO 1 ARAD

DIMEX REBRA BISTRIŢA

VICTORIA

6-2

5

13:30

-

13:58

RIPENSIA TIMIŞOARA

DIMEX REBRA BISTRIŢA

VICTORIA

1-0

6

16:30

-

16:58

ATLETICO 1 ARAD

CSŞ LAPI DEJ

VICTORIA

3-0

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:28

ATLETICO 2 ARAD

METALUL AIUD

ATLETICO

2-0

2

09:30

-

09:58

POLI TIMIŞOARA

LUCEAFĂRUL FILIAŞI

ATLETICO

1-2

3

11:00

-

11:28

METALUL AIUD

LUCEAFĂRUL FILIAŞI

ATLETICO

0-4

4

12:00

-

12:28

ATLETICO 2 ARAD

POLI TIMIŞOARA

ATLETICO

0-0

5

13:30

-

13:58

ATLETICO 2 ARAD

LUCEAFĂRUL FILIAŞI

ATLETICO

1-0

6

14:00

-

14:28

POLI TIMIŞOARA

METALUL AIUD

ATLETICO

2-0

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:28

ELECTRICA TIMIŞOARA

P.COPIILOR BUCUREŞTI

VICTORIA

0-0

2

11:00

-

11:28

ELECTRICA TIMIŞOARA

UTA ARAD

VICTORIA

2-6

3

11:30

-

11:58

OROSHAZA

P.COPIILOR BUCUREŞTI

VICTORIA

2-1

4

13:00

-

13:28

OROSHAZA

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

4-0

5

14:30

-

14:58

OROSHAZA

UTA ARAD

VICTORIA

0-4

6

18:30

-

18:58

UTA ARAD

P.COPIILOR BUC
UREŞTI

VICTORIA

4-0

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

15:00

-

15:28

ATLETICO 97 ARAD

LPS TG. MUREŞ

VICTORIA

5-0

2

15:30

-

15:58

V. BUMBEŞTI JIU

ŞOIMII SIBIU

VICTORIA

1-0

3

17:00

-

17:28

ATLETICO 97 ARAD

V.BUMBEŞTI JIU

VICTORIA

1-1

4

17:30

-

17:58

LPS TG. MUREŞ

ŞOIMII SIBIU

VICTORIA

0-2

5

19:00

-

19:28

ATLETICO 97 ARAD

ŞOIMII SIBIU

VICTORIA

4-0

6

19:30

-

19:58

LPS TG. MUREŞ

V.BUMBEŞTI JIU

VICTORIA

1-2

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. Atletico 1 9p

1. Atletico 2 7p

1. UTA Arad  9p

1. Atletico 97 7p (10-1)

2. Ripensia Tim. 6p

2.  ŞC. L. Filiaşi 6p

2. Oroshaza 6p

2.V..B. Jiu 7p (4-2)

3. D.R. Bistriţa 3p

3.  Poli Tim. 4p

3. P.C. Bucureşti 1p (1-6)

3. Şoimii Sibiu 3p

4. CSŞ Lapi Dej 0p

4. Met. Aiud 0p

4. Electrica Tim. 1p (2-10)

4. LPS. TG. Mureş 0p

DUMINICĂ 3.12.2006

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:28

A3 D.R.Bistriţa

B3 Poli Timişoara

ATLETICO

3-0 fj

2

08:00

-

08:28

LOC 5-8 A2 Ripensia Tim.

B2 ŞC.F.L. Filiaşi

VICTORIA

3-2

3

08:30

-

08:58

C3 P.C.Bucureşti

D3 Şoimii Sibiu

ATLETICO

1-4

4

08:30

-

08:58

LOC 5-8 C2 Oroshaza

D2 V.B. Jiu

VICTORIA

2-1

5

09:30

-

09:58

LOC 11 P(A3-B3) Poli Timişoara

P(C3-D3) P.C.Bucureşti

ATLETICO

1-0

6

10:00

-

10:28

LOC 9 C(A3-B3) D.R.Bistriţa

C(C3-D3) Şoimii Sibiu

ATLETICO

3-2

7

10:00

-

10:28

LOC 13-16 A4 CSŞ Lapi Dej

B4 Metalul Aiud

SERIA A 1

1-2 (0-0)

8

10:30

-

10:58

LOC 7 P(A2-B2) Luceafărul Filiaşi

P(C2-D2) V.B. Jiu

VICTORIA

5-3 (2-2)

9

10:30

-

10:58

LOC 13-16 C4 Electrica Tim.

D4 LPS TG. Mureş

SERIA A 1

3-0 fj

10

11:00

-

11:28

LOC 5 C(A2-B2) Ripensia Timiş.

C(C2-D2)  Oroshaza

VICTORIA

0-4

11

12:00

-

12:28

LOC 1-4 A1 Atletico 1

B1 Atletico 2 Arad

VICTORIA

5-0

12

12:00

-

12:28

LOC 15 P(A4-B4) CSŞ Lapi Dej

P(C4-D4) Tg. Mureş

SERIA A 1

3-0 fj

13

12:30

-

12:58

LOC 1-4 C1 UTA Arad

D1 Atletico 97 Arad

VICTORIA

2-0

14

12:30

-

12:58

LOC 13 C(A4-B4) Metalul Aiud

C(C4-D4) Electrica Tim.

SERIA A 1

2-3 (1-1)

15

14:30

-

14:58

LOC 3 P(A1-B1) Atletico 2 Arad

P(C1-D1) Atletico 97

VICTORIA

2-1 (0-0)

16

15:00

-

15:28

LOC 1 C(A1-B1) Atletico 1 Arad

C(C1-D1) UTA Arad

VICTORIA

2-0

15:30

-

15:40

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1996

1

CS ATLETICO 1 ARAD

2

FCM UTA ARAD

3

CS ATLETICO 2 ARAD

4

CS ATLETICO 97 ARAD

5

FC OROSHAZA (HU)

6

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

7

ŞCOALA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL FILIAŞI

8

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

9

DIMEX REBRA BISTRIŢA

10

CSŞ ŞOIMII SIBIU

11

FCU POLI TIMIŞOARA

12

PALATUL NAŢIONAL AL COPIILOR BUCUREŞTI

13

FC ELECTRICA TIMIŞOARA

14

CS METALUL AIUD

15

CSŞ LAPI DEJ

16

LPS TÂRGU MUREŞ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: DUVLEA ALIN – CS ATLETICO ARAD

 

Lot CS ATLETICO ARAD: DUVLEA, RAD, HĂRĂNGUŞ, BURLĂ, ILIE, SIMION, MORMOE, TRABALKA, DOBREAN, DENUŢ, UZUM, IUSCO, NICA

Antrenori: Erdei Viorel, Jozsa Norbert

Lot FCM UTA ARAD: ŢÎNA, MOISI, ARDELEAN, ALBU, PANTEA, BOCŞA, ŞERBAN, BALINT, GOŢ, CONSTANTINESCU, LAZĂR, VARGA

Antrenor: Mîndru Ştefan

Lot CS ATLETICO 2 ARAD: BUCŞA, COTA, GHIUŢĂ, CENĂDAN, PLEŞ, BOGDAN, VIDICAN, AVRAM, SALLAI, MUNTEANU, SPIRIDON, RISTIN, DARIUS

Antrenori: Erdei Viorel, Jozsa Norbert

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates