Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 44 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia V Categoria 1991
Categoria 1991 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

OLASZ FOCISULI DEBRECEN (HU)

PVSK PECS (HU)

PEAC PECS (HU)

SZENTLORINC (HU)

FC UTA 2 ARAD

FC BIHOR ORADEA

CS ATLETICO 1 ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

CAUTIS BUCUREŞTI

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ GLORIA ARAD

ACU ARAD

FC UTA 1 ARAD

CSŞ DINICU GOLESCU CÂMPULUNG

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

 

 

 

 

Timp de joc: 1x26 minute.

 

La Hala Atletico se joacă cu mantinelă laterală.

VINERI 15.12.2006

GRUPA   D / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:56

-

15:22

ATLETICO 2 ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

ATLETICO

7-0

SÂMBĂTĂ 16.12.2006

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:20

-

10:46

ACU ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

SERIE A1

2-1

2

12:40

-

13:06

O.F. DEBRECEN

BANATUL TIMIŞOARA

SERIE A1

0-7

3

13:08

-

13:34

ACU ARAD

FC UTA 2 ARAD

SERIE A1

1-1

4

14:32

-

14:58

O.F. DEBRECEN

FC UTA 2 ARAD

SERIE A1

1-3

5

15:56

-

16:22

BANATUL TIMIŞOARA

FC UTA 2 ARAD

SERIE A1

2-1

6

16:24

-

16:50

O.F. DEBRECEN

ACU ARAD

SERIE A1

1-7

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:52

-

10:18

CAUTIS BUCUREŞTI

UTA 1 ARAD

SERIE A1

0-1

2

13:36

-

14:02

PVSK PECS

CAUTIS BUCUREŞTI

SERIE A1

1-3

3

14:04

-

14:30

FC BIHOR ORADEA

UTA 1 ARAD

SERIE A1

1-0

4

15:28

-

15:54

PVSK PECS

FC BIHOR ORADEA

SERIE A1

0-6

5

16:52

-

17:18

PVSK PECS

UTA 1 ARAD

SERIE A1

1-7

6

17:20

-

17:46

FC BIHOR ORADEA

CAUTIS BUCUREŞTI

SERIE A1

2-1

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:26

PEAC PECS

ORHIDEEA BUCUREŞTI

VICTORIA

2-4

2

08:28

-

08:54

ATLETICO 1 ARAD

D.G.CÂMPULUNG

VICTORIA

6-1

3

10:48

-

11:14

PEAC PECS

D.G.CÂMPULUNG

VICTORIA

3-4

4

11:16

-

11:42

ATLETICO 1 ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

VICTORIA

5-0

5

20:08

-

20:34

ORHIDEEA BUCUREŞTI

D.G.CÂMPULUNG

VICTORIA

4-3

6

20:36

-

21:02

PEAC PECS

ATLETICO 1 ARAD

VICTORIA

0-8

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:44

-

12:10

SZENTLORINC

ATLETICO 2 ARAD

ATLETICO

0-6

2

12:12

-

12:38

CSŞ GLORIA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

0-3

3

13:36

-

14:02

SZENTLORINC

CSŞ GLORIA ARAD

ATLETICO

0-2

4

14:04

-

14:30

ATLETICO 2 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

5-4

5

16:24

-

16:50

SZENTLORINC

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

0-2

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. ACU ARAD 7p

1. FC BIHOR 9p

1. ATLETICO 1 ARAD 9p

1. ATLETICO 2 ARAD 9p

2. BANATUL TIMIŞOARA 6p

2.  UTA 1 ARAD 6p

2. ORHIDEEA BUCUREŞTI 6p

2. RIPENSIA TIMIŞOARA 6p

3. UTA 2 ARAD 4p

3.  CAUTIS BUC. 3p

3. D.G.CÂMPULUNG 3p

3. CSŞ GLORIA ARAD 3p

4. OF DEBRECEN 0p

4. PVSK PECS 0p

4. PEAC PECS 0p

4. SZENTLORINC 0p

DUMINICĂ 17.12.2006

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:56

A4 OF DEBRECEN

B4 PVSK PECS

ATLETICO

2-3

2

08:58

-

09:24

C4 PEAC PECS

D4 SZENTLORINC

ATLETICO

1-3

3

09:26

-

09:52

A3 UTA 2 ARAD

B3 CAUTIS BUCUREŞTI

ATLETICO

3-2

4

09:52

-

10:18

A1 ACU ARAD

B1 FC BIHOR

VICTORIA

1-3

5

09:54

-

10:20

C3 D.G.CÂMPULUNG

D3 CSŞ GLORIA ARAD

ATLETICO

2-4

6

10:20

-

10:46

C1 ATLETICO 1 ARAD

D1 ATLETICO 2 ARAD

VICTORIA

1-2

7

10:50

-

11:16

LOC 15 OF DEBRECEN

PEAC PECS

ATLETICO

0-3FJ

8

11:18

-

11:44

LOC 13 PVSK PECS

SZENTLORINC

ATLETICO

1-0

9

11:46

-

12:12

LOC 11  CAUTIS BUC.

D.G.CÂMPULUNG

ATLETICO

6-2

10

12:14

-

12:40

LOC 9  UTA 2 ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

ATLETICO

1-3

11

13:08

-

13:34

Loc 3  ACU ARAD

ATLETICO 1

VICTORIA

2-3

12

13:10

-

13:36

A2 BANATUL TIMIŞ.

B2 UTA 1 ARAD

ATLETICO

2-4

13

13:38

-

14:04

C2 ORHIDEEA BUCUREŞTI

D2 RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

1-2

14

14:34

-

15:00

LOC 7 BANATUL TIMIŞOARA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO

7-2

15

15:02

-

15:28

LOC 5 UTA 1 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

4-1

16

15:45

-

16:11

Loc 1 FC BIHOR

ATLETICO 2

VICTORIA

2-0

16:45

-

17:00

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1991

1

FC BIHOR ORADEA

2

CS ATLETICO 2 ARAD

3

CS ATLETICO 1 ARAD

4

ACU ARAD

5

FC UTA 1 ARAD

6

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

7

LPS BANATUL TIMIŞOARA

8

ORHIDEEA BUCUREŞTI

9

CSŞ GLORIA ARAD

10

FC UTA 2 ARAD

11

CAUTIS STEAUA SUDULUI BUCUREŞTI

12

CSŞ DINICU GOLESCU CÂMPULUNG

13

PVSK PECS

14

SZENTLORINC

15

PEAC PECS

16

OLASZ FOCISULI DEBRECEN

 

 

 

Jucătorul finalei: ŢIGAN DANIEL – FC BIHOR ORADEA

 

Loturi-antrenori:

CS ATLETICO 2 ARAD – Vasii, Purece, Rada, Şerban, Branc, Greholea, Arhilie, Nica, Rus – prof. Arpad Cserneczky, Viorel Erdei

CS ATLETICO 1 ARAD – Tuduca, Ban, Filaret, Ţucudean, Chindriş, Paşniciuc, Popa, Suslak - Viorel Erdei, prof. Arpad Cserneczky

ACU ARAD – Bălnean, Lazăr, Ionică, Istin, Iancu, Novacovici, Gherghel, Nichitat, Junkus- Alexandru Gaica

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates