Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 44 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia II Categoria 1992
Categoria 1992 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO GALBEN ARAD

CSS I GLORIA ARAD

FC UTA ARAD

CS ATLETICO NEGRU ARAD

CSS GLORIA II ARAD

GYULA THERMÁL

VOJVODINA

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

AS DUNĂREA MOLDOVA NOUĂ

LPS BANATUL TIMIŞOARA

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT

SÂNNICOLAU MARE

ŞC. ION AGÂRBICEANU CLUJ

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

PHOENIX STAR NEGREA REŞIŢA

VLADIMIRESCU 2003

 

 

VINERI 12.12.2003

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

11.20-11.43

VICTORIA

CSS GLORIA I – VIITORUL SÂNTANA

7-0

2

12.10-12.33

VICTORIA

ATLETICO NEGRU -VLADIMIRESCU

0-0

SÂMBĂTĂ 13.12.2003

GRUPA   A / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.50-9.13

VICTORIA

ATLETICO GALBEN – MOLDOVA NOUĂ

2-0

2

13.00-13.23

CSM

CSS GLORIA II – AGÂRBICEANU CLUJ

3-2

3

14.15-14.38

CSM

CSS GLORIA II – MOLDOVA NOUĂ

3-1

4

15.30-15.53

CSM

AGÂRBICEANU CLUJ – MOLDOVA NOUĂ

1-2

5

17.10-17.33

VICTORIA

CSS GLORIA II – ATLETICO GALBEN

1-2

6

18.55-19.18

VICTORIA

ATLETICO GALBEN - AGÂRBICEANU CLUJ

3-0

GRUPA   B / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

9.40-10.03

CSM

BANATUL - SÂNTANA

6-0

2

10.55-11.18

CSM

BANATUL – CSS GLORIA I

1-1

3

13.00-13.23

VICTORIA

BANATUL – GYULA THERMÁL

3-1

4

14.15-14.38

VICTORIA

GYULA THERMÁL- SÂNTANA

1-0

5

16.20-16.43

VICTORIA

CSS GLORIA I- GYULA THERMÁL

2-2

GRUPA   C / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.00-8.23

VICTORIA

UTA – VOJVODINA

1-3

2

9.40-10.03

VICTORIA

GÖDÖLLŐ- VOJVODINA

0-0

3

10.05-10.28

VICTORIA

UTA – PSN REŞIŢA

0-1

4

11.20-11.43

VICTORIA

PSN REŞIŢA – GÖDÖLLŐ

0-0

5

18.45-19.08

CSM

VOJVODINA – PSN REŞIŢA

1-1

6

19.10-19.33

CSM

GÖDÖLLŐ – UTA

0-1

GRUPA   D / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

9.15-9.38

VICTORIA

ATLETICO NEGRU – SÂNNICOLAU MARE

2-3

2

12.10-12.33

VICTORIA

SÂNNICOLAU MARE- VLADIMIRESCU

6-0

3

13.50-14.13

CSM

ATLETICO NEGRU –SZOKOLAY

2-5

4

15.55-16.18

CSM

SZOKOLAY – VLADIMIRESCU

12-0

5

18.30-18.53

VICTORIA

SZOKOLAY - SÂNNICOLAU MARE

4-0

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1. ATLETICO GALBEN-9p

1. BANATUL TIMIŞOARA –7p

1. VOJVODINA –5p (4-2)

1.SZOKOLAY –9p

2. CSS GLORIA II-6p

2. CSS GLORIA I ARAD-5p

2. PSN REŞIŢA – 5p (2-1)

2. SÂNNICOLAU MARE-6p

3. MOLDOVA NOUĂ –3p

3. GYULA THERMAL – 4p

3. FC UTA ARAD – 3p

3. ATLETICO NEGRU-1p (4-8)

4. AGÂRBICEANU CLUJ- 0p

4.VIITORUL SÂNTANA –0p

4. GÖDÖLLŐI GÓLIÁT –2p

4.   VLADIMIRESCU-1p (0-18)

DUMINICĂ 14.12.2003

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.00-8.23

VICTORIA

P.S.N REŞIŢA(C2-D2) SÂNNICOLAU MARE

1-0

2

8.25-8.48

VICTORIA

VOJVODINA (C1-D1) SZOKOLAY

1-4

3

8.50-9.13

CSM

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT  (C4-D4) VLADIMIRESCU

2-0

4

9.15-9.38

CSM

FC UTA ARAD (C3-D3) ATLETICO NEGRU

2-1

5

10.55-11.18

VICTORIA

CSS II (A2-B2) CSS I

-

6

11.20-11.43

VICTORIA

ATLETICO GALBEN (A1-B1) BANATUL TIMIŞOARA

4-3 (1-1) dp

7

11.45-12.08

CSM

AGÂRBICEANU CLUJ (A4-B4) VIITORUL SÂNTANA

2-0

8

12.10-12.33

CSM

MOLDOVA NOUĂ (A3-B3) GYULA THERMAL

2-3 (1-1)dp

9

13.30-13.53

VICTORIA

P.S.N REŞIŢA LOC 5-6 (C1-C5)SÂNNICOLAU MARE

1-0

10

14.15-14.38

CSM

VLADIMIRESCU LOC 15-16 (P3-P7) SÂNTANA

1-2

11

14.40-15.03

CSM

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT  LOC 13-14 (C3-C7) AGÂRBICEANU CLUJ

5-0

12

14.45-15.08

VICTORIA

VOJVODINA LOC 3-4 (P2-P6) LPS BANATUL TIMIŞOARA

2-1

13

15.05-15.28

CSM

ATLETICO NEGRU LOC 11-12 (P4-P8) DUNĂREA MOLDOVA NOUĂ

4-5 (2-2) dp

14

15.30-15.53

CSM

FC UTA ARAD LOC 9-10 (C4-C8) GYULA THERMÁL

3-0

15

16.45-17.08

CSM

LOC 7-8

-

16

16.50-17.13

VICTORIA

SZOKOLAY LOC 1-2 (C2-C6) ATLETICO GALBEN ARAD

2-0

OBS. C=Câştigător (Nyertes csapat); P=Pierzător (vesztes csapat) (urmat de numărul crt. al meciului- követi a mérkőzés sorszáma) dp-după penalti

CLASAMENTUL FINAL

1

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

2

CS ATLETICO GALBEN ARAD

3

VOJVODINA

4

LPS BANATUL TIMIŞOARA

5

PHOENIX STAR REŞIŢA

6

UNIREA SÂNNICOLAU MARE

7

CSS GLORIA I ARAD

8

CSS GLORIA II ARAD

9

FC UTA ARAD

10

GYULA THERMÁL

11

DUNĂREA MOLDOVA NOUĂ

12

ATLETICO NEGRU

13

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT

14

ŞC. ION AGÂRBICEANU CLUJ

15

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

16

AS VLADIMIRESCU 2003

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates