Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 30 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia II Categoria 1990
Categoria 1990 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

CS ATLETICO GALBEN ARAD

ACU ARAD

CSS GLORIA ARAD

UTA ARAD

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT

BÉKÉSCSABA

MAGYARBÓLY LE BARANYA

FC ORADEA

CS ATLETICO NEGRU ARAD

ŞC. ION AGÂRBICEANU CLUJ

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

KŐRISFA SE NAGYKŐRÖS

 

VINERI 12.12.2003

 

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

12.35-12.58

VICTORIA

ATLETICO GALBEN – UTA

3-0

2

13.25-13.48

VICTORIA

ATLETICO NEGRU – CSS GLORIA

0-3

SÂMBĂTĂ 13.12.2003

GRUPA   A / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

14.40-15.03

VICTORIA

ATLETICO GALBEN – AGÂRBICEANU CLUJ

5-2

2

15.05-15.28

CSM

UTA – MAGYARBÓLY

5-0

3

16.45-17.08

VICTORIA

ATLETICO GALBEN – MAGYARBÓLY

6-0

4

17.10-17.33

CSM

UTA – AGÂRBICEANU CLUJ

6-1

5

20.10-20.33

VICTORIA

AGÂRBICEANU CLUJ - MAGYARBÓLY

4-1

GRUPA   B / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.25-8.48

VICTORIA

ACU – GÖDÖLLŐ

3-2

2

10.30-10.53

VICTORIA

GÖDÖLLŐ-FC ORADEA

1-3

3

11.45-12.08

VICTORIA

ACU – FC ORADEA

0-3

4

13.25-13.48

CSM

ACU – SZOKOLAY

0-5

5

14.40-15.03

CSM

SZOKOLAY – GÖDÖLLŐ

3-2

6

19.45-20.08

VICTORIA

SZOKOLAY – FC ORADEA

3-1

GRUPA   C / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.50-9.13

CSM

CSS GLORIA – KŐRISFA

5-0

2

10.55-11.18

VICTORIA

KŐRISFA – ATLETICO NEGRU

1-1

3

13.25-13.48

VICTORIA

ATLETICO NEGRU – BÉKÉSCSABA

4-2

4

16.20-16.43

CSM

BÉKÉSCSABA – CSS GLORIA

0-2

5

19.20-19.43

VICTORIA

BÉKÉSCSABA- KŐRISFA

7-0

 

 

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1. ATLETICO GALBEN-9p

1. SZOKOLAY FOCISULI –9p

1.CS ATLETICO NEGRU-7p

2. UTA ARAD – 6p

2. FC ORADEA –6p

2. CSS GLORIA –6p

3. ŞC.I.A.CLUJ –3p

3.ACU ARAD-3p

3. BÉKÉSCSABA –3p

4. MAGYARBÓLY LE BARANYA 0p

4. GÖDÖLLŐ –0p

4. KŐRISFA-1p

 

DUMINICĂ 14.12.2003

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.50-9.13

VICTORIA

UTA (A2-B2) (LOC 4-6) FC ORADEA

1-2

2

9.15-9.38

VICTORIA

SZOKOLAY FOCISULI (B1-C1) (LOC 1-3)

ATLETICO NEGRU

8-0

3

10.05-10.28

CSM

ACU ARAD (B3-C3) (LOC 7-9) BÉKÉSCSABA

1-2

4

10.30-10.53

VICTORIA

FC ORADEA (B2-C2) (LOC 4-6) CSS GLORIA ARAD

2-2

5

10.30-10.53

CSM

GÖDÖLLŐ  (B4-C4) (LOC 10-12) KŐRISFA

2-3

6

12.35-12.58

VICTORIA

UTA (A2-C2) (LOC 4-6) CSS GLORIA

2-1

7

12.35-12.58

CSM

ŞC.I.A.CLUJ (A3-B3) (LOC 7-9)ACU ARAD

2-1

8

13.00-13.23

CSM

MAGYARBÓLY LE (A4-B4) (LOC 10-12) GÖDÖLLŐ

1-1

9

15.10-15.33

VICTORIA

ATLETICO GALBEN (A1-C1) (LOC 1-3) ATLETICO NEGRU

6-0

10

15.55-16.18

CSM

MAGYARBÓLY LE (A4-C4) (LOC 10-12) KŐRISFA

3-0 fj

11

16.20-16.43

CSM

ŞC.I.A.CLUJ (A3-C3) (LOC 7-9) BÉKÉSCSABA

1-6

12

17.15-17.38

VICTORIA

ATLETICO GALBEN (A1-B1) (LOC 1-3) szokolay focisuli

3-0

CLASAMENTUL FINAL

1

CS ATLETICO GALBEN

2

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

3

CS ATLETICO NEGRU ARAD

4

FC ORADEA

5

FC UTA ARAD

6

CSS GLORIA ARAD

7

BÉKÉSCSABA

8

ŞCOALA ION AGÂRBICEANU CLUJ

9

ACU ARAD

10

MAGYARBÓLY LE BARANYA

11

KŐRISFA SE NAGYKŐRÖS

12

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates