Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 34 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia II Categoria 1989
Categoria 1989 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

FC UTA I ARAD

FC UTA II ARAD

CS ATLETICO ARAD

AS JUNIOR 16 ORADEA II

AS JUNIOR 16 ORADEA I

CURTICI

AS VLADIMIRESCU 2003 I

ELŐRE BÉKÉSCSABA

FC JIUL PETROŞANI

JUVENTUS ORADEA

KŐRISFA SE

AS TISA SIGHETU MARMAŢIEI

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

AS VLADIMIRESCU 2003 II

ŞC. ION AGÂRBICEANU CLUJ

FC VIOREL MATEIANU BAIA MARE

VINERI 19.12.2003

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

11.22-11.42

VICTORIA

ATLETICO ARAD-VLADIMIRESCU

2-2

2

11.44-12.04

VICTORIA

UTA II- CURTICI

2-0

3

12.28-12.48

VICTORIA

UTA I - SÂNTANA

9-0

SÂMBĂTĂ 20.12.2003

GRUPA   A / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.00-8.20

VICTORIA

UTA I- JIUL PETROŞANI

5-0

2

10.12-10.32

VICTORIA

SÂNTANA-JIUL PETROŞANI

1-2

3

11.18-11.38

CSM

UTA I- JUNIOR 16 I ORADEA

5-0

4

13.30-13.50

CSM

SÂNTANA- JUNIOR 16 I ORADEA

0-2

5

20.50-21.10

CSM

JUNIOR 16 I ORADEA- JIUL PETROŞANI

2-1

GRUPA   B / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

9.28-9.48

CSM

CURTICI – VLADIMIRESCU II

4-0

2

11.40-12.00

CSM

UTA II- VLADIMIRESCU II

5-1

3

12.02-12.22

CSM

CURTICI- JUVENTUS ORADEA

2-9

4

19.00-19.20

CSM

UTA II- JUVENTUS ORADEA

3-0

5

21.18-21.38

VICTORIA

JUVENTUS ORADEA-VLADIMIRESCU II

1-1

GRUPA   C / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

10.34-10.54

VICTORIA

ATLETICO ARAD- KŐRISFA SE

3-1

2

12.02-12.22

VICTORIA

VLADIMIRESCU-AGÂRBICEANU CLUJ

4-2

3

13.52-14.12

VICTORIA

ATLETICO ARAD- AGÂRBICEANU CLUJ

3-2

4

17.32-17.52

CSM

AGÂRBICEANU CLUJ- KŐRISFA SE

2-3

5

20.28-20.48

CSM

VLADIMIRESCU- KŐRISFA SE

0-4

GRUPA   D / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

13.08-13.28

VICTORIA

SIGHETU MARMAŢIEI-V.M.BAIA MARE

0-4

2

13.30-13.50

VICTORIA

ELŐRE BÉKÉSCSABA-JUNIOR 16 II ORADEA

0-1

3

14.58-15.18

VICTORIA

SIGHETU MARMAŢIEI-JUNIOR 16 II ORADEA

0-4

4

16.04-16.24

VICTORIA

ELŐRE BÉKÉSCSABA-V.M.BAIA MARE

0-1

5

21.12-21.32

CSM

JUNIOR 16 II ORADEA-V.M.BAIA MARE

1-0

6

21.34-21.54

CSM

ELŐRE BÉKÉSCSABA-SIGHETU MARMAŢIEI

3-0

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1. UTA I                9p

1. UTA II                 9p

1. ATLETICO ARAD 7p

1. JUNIOR ORADEA II  9p

2. JUNIOR ORADEA I          6p

2. JUVENTUS ORADEA                4p

2. KŐRISFA SE     6p

2. V.M.BAIA MARE   6p

3. JIUL PETROŞANI       3p

3. CURTICI             3p

3. VLADIMIRESCU 4p

3. ELŐRE BÉKÉSCSABA        3p

4. SÂNTANA      0p

4. VLADIMIRESCU 1p

4. AGÂRBICEANU CLUJ                      0p

4. SIGHETU MARMAŢIEI            0p

 

DUMINICĂ 21.12.2003

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

10.34-10.54

CSM

AGÂRBICEANU CLUJ (C4-D4) SIGHETU MARMAŢIEI

1-0

2

10.34-10.54

VICTORIA

KŐRISFA  (C2-D2) V.M.BAIA MARE

0-5

3

10.56-11.16

CSM

SÂNTANA (A4-B4) VLADIMIRESCU

1-0

4

10.56-11.16

VICTORIA

JUNIOR ORADEA I (A2-B2) JUVENTUS ORADEA

3-0

5

11.18-11.38

CSM

VLADIMIRESCU (C3-D3) ELŐRE BÉKÉSCSABA

0-3

6

11.18-11.38

VICTORIA

ATLETICO ARAD (C1-D1) JUNIOR ORADEA II

8-9 (3-3)dp

7

11.40-12.00

CSM

JIUL PETROŞANI (A3-B3) CURTICI

1-3

8

11.40-12.00

VICTORIA

UTA I (A1-B1) UTA II

3-0

9

14.22-14.42

VICTORIA

KŐRISFA (LOC 7-8) (P2-P4) JUVENTUS ORADEA

3-1

10

15.06-15.26

VICTORIA

V.M. BAIA MARE (LOC 5-6) (C2-C4) JUNIOR ORADEA I

6-0

11

15.42-16.02

CSM

SIGHETU MARMAŢIEI (LOC 15-16) (P1-P3) VLADIMIRESCU II

-fj

12

16.04-16.24

CSM

AGÂRBICEANU CLUJ (LOC 13-14) (C1-C3)SÂNTANA

10-0

13

16.12-16.32

VICTORIA

ATLETICO (LOC 3-4) (P6-P8) UTA II

4-1

14

16.26-16.46

CSM

VLADIMIRESCU I (LOC 11-12) (P5-P7) JIUL PETROŞANI

4-5(2-2)dp

15

16.48-17.08

CSM

ELŐRE BÉKÉSCSABA (LOC 9-10) (C5-C7) CURTICI

3-2

16

17.40-18.00

VICTORIA

JUNIOR ORADEA II (LOC 1-2) (C6-C8) UTA I

2-5

OBS. C=Câştigător (Nyertes csapat); P=Pierzător (vesztes csapat) (urmat de numărul crt. al meciului- követi a mérkőzés sorszáma)

CLASAMENTUL FINAL

1

FC UTA ARAD

2

JUNIOR 16 ORADEA II

3

CS ATLETICO ARAD

4

FC UTA II ARAD

5

FC VIOREL MATEIANU BAIA MARE

6

JUNIOR 16 ORADEA I

7

KŐRISFA SE NAGYKŐRÖS

8

JUVENTUS ORADEA

9

ELŐRE BÉKÉSCSABA

10

CURTICI

11

JIUL PETROŞANI

12

AS VLADIMIRESCU  2003 I

13

ŞC.ION AGÂRBICEANU CLUJ

14

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

15

AS TISA SIGHETU MARMAŢIEI

15

AS VLADIMIRESCU 2003 II

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates