Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 94 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VIII Categoria 2000
Categoria 2000 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

CSŞ GLORIA ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

CS ATLETICO 1 ARAD

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

CS MUNCITORUL REŞIŢA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

FCM UTA ARAD

 

VINERI 20.06.2008

 

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:30

ATLETICO 1 ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

ACTIV

2-2

2

11:15

BANATUL TIMIŞOARA

MUNCITORUL REŞIŢA

ACTIV

2-1

3

12:45

CSŞ GLORIA ARAD

MUNCITORUL REŞIŢA

ACTIV

4-1

4

14:15

ATLETICO 1 ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

ACTIV

4-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:00

ATLETICO 2 ARAD

UTA ARAD

ACTIV

6-2

2

9:45

ELECTRICA TIMIŞOARA

RIPENSIA TIMIŞOARA

ACTIV

0-4

3

12:00

ATLETICO 2 ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

ACTIV

4-3

4

13:30

UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ACTIV

1-5

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8:30

ATLETICO 1 ARAD

MUNCITORUL REŞIŢA

ACTIV

7-0

2

10:00

CSŞ GLORIA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

ACTIV

3-2

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:30

ATLETICO 2 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ACTIV

0-2

2

12:45

UTA ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

ACTIV

2-3

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

ATLETICO 1 ARAD 7p(13-2)

RIPENSIA TIMIŞOARA 9p

2

CSŞ GLORIA ARAD 7p(9-5)

ATLETICO 2 ARAD 6p

3

BANATUL TIMIŞOARA 3p

ELECTRICA TIMIŞOARA 3p

4

MUNCITORUL REŞIŢA 0p

UTA ARAD 0p

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

14:30

A3 BANATUL TIMIŞOARA

B4 UTA ARAD

ACTIV

7-1

2

15:15

A4 MUNCITORUL REŞIŢA

B3 ELECTRICA TIMIŞOARA

ACTIV

2-3 (0-0)DP

3

17:30

A1 ATLETICO ARAD

B2 ATLETICO 2 ARAD

ACTIV

8-3

4

18:15

A2 CSŞ GLORIA ARAD

B1 RIPENSIA TIMIŞOARA

ACTIV

4-1

DUMINICĂ 22.06.2008

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:00

Loc 7-8 P(A3-B4) UTA ARAD

P(A4-B3) MUNCITORUL REŞIŢA

ACTIV

2-8

2

11:45

Loc 5-6 C(A3-B4) BANATUL TIM.

C(A4-B3) ELECTRICA TIMIŞOARA

ACTIV

2-1

3

12:30

Loc 3-4 P(A1-B2) ATLETICO 2 ARAD

P(A2-B1) RIPENSIA TIMIŞOARA

ACTIV

6-1

4

13:15

Loc 1-2 C(A1-B2) ATLETICO 1 ARAD

C(A2-B1) CSŞ GLORIA ARAD

ACTIV

3-2(1-1)dp

14.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

ACTIV

CLASAMENTUL FINAL 2000

1

CS ATLETICO 1 ARAD

2

CSŞ GLORIA ARAD

3

CS ATLETICO 2 ARAD

4

RIPENSIA TIMIŞOARA

5

BANATUL TIMIŞOARA

6

ELECTRICA TIMIŞOARA

7

MUNCITORUL REŞIŢA

8

UTA ARAD

 

Jucătorul finalei: MONAC RĂZVAN – CS ATLETICO ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates