Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 86 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VIII Categoria 1994 - 95
Categoria 1994 - 95 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CS ATLETICO 95 ARAD

FCM UTA 95 ARAD

FCM UTA 94 ARAD

AS VINGA

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 1

CS MINERUL MOTRU

FC IERNUT

AS OLIMPIC BUCUREŞTI

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 2

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA 95

CS DINAMO ORADEA

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA 94

VINERI 20.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8:00

ATLETICO 95 ARAD

FC IERNUT

ŞEGA

0-0

2

11:15

VINGA

RIPENSIA 95 TIMIŞOARA

ŞEGA

6-0

3

13:45

ATLETICO 95 ARAD

VINGA

ŞEGA

3-0

4

14:30

FC IERNUT

RIPENSIA 95 TIMIŞOARA

ŞEGA

8-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:15

UTA 95 ARAD

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 1

ATLETICO

0-3

2

11:45

OLIMPIC BUCUREŞTI

DINAMO ORADEA

ATLETICO

2-3

3

15:00

UTA 95 ARAD

OLIMPIC BUCUREŞTI

ATLETICO

0-7

4

15:45

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 1

DINAMO ORADEA

ATLETICO

3-0

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8:30

UTA 94 ARAD

MINERUL MOTRU

ATLETICO

1-1

2

10:00

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 2

RIPENSIA TIMIŞOARA 94

ATLETICO

1-8

3

12:30

UTA 94 ARAD

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 2

ATLETICO

6-1

4

13:15

MINERUL MOTRU

RIPENSIA TIMIŞOARA 94

ATLETICO

1-0

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:00

ATLETICO 95 ARAD

RIPENSIA 95 TIMISOARA

ATLETICO

7-0

2

11:45

VINGA

IERNUT

ATLETICO

3-3

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8:00

UTA 95 ARAD

DINAMO ORADEA

ATLETICO

1-2

2

8:45

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 1

OLIMPIC BUCUREŞTI

ATLETICO

1-2

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:30

UTA 94 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA 94

ATLETICO

2-2

2

10:15

MINERUL MOTRU

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 2

ATLETICO

6-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1

ATLETICO ARAD 7p

PARÂNGUL 1 MUŞETEŞTI 6p (4-2)

MINERUL MOTRU 7p

2

FC IERNUT 5p

OLIMPIC BUCUREŞTI 6p (4-4)

UTA 94 ARAD 5p

3

AS VINGA 4p

DINAMO ORADEA 6p (3-5)

RIPENSIA 94 TIMIŞOARA 4p

4

RIPENSIA 95 TIMIŞOARA 0p

UTA 95 ARAD 0p

PARÂNGUL 2 MUŞETEŞTI 0p

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

14:30

A4 (loc 10-12) RIP 95 TIMIŞ.

C4 P. MUŞETEŞTI 2

ATLETICO

3-0

2

15:15

A3 (loc 7-9) VINGA

C3 RIP 94 TIMIŞOARA

ATLETICO

3-0

3

16:00

A2 (loc 4-6) IERNUT

C2 UTA 94 ARAD

ATLETICO

2-2

4

16:45

A1 (loc 1-3) ATLETICO ARAD

C1 MINERUL MOTRU

ATLETICO

1-0

DUMINICĂ 22.06.2008

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8:00

B4 (loc 10-12) UTA 95 ARAD

C4 P. MUŞETEŞTI 2

ATLETICO

0-3

2

8:45

B3 (loc 7-9) DINAMO ORADEA

C3 RIP 94 TIMIŞOARA

ATLETICO

3-0

3

9:30

B2 (loc 4-6) OLIMPIC BUC.

C2 UTA 94 ARAD

ATLETICO

1-0

4

11:15

B4 (loc 10-12) UTA 95 ARAD

A4 RIP 95 ARAD

ATLETICO

3-0

5

11:45

B1 (loc 1-3) P. MUŞETEŞTI 1

C1 MINERUL MOTRU

CSŞ

5-0

6

12:00

B3 (loc 7-9) DINAMO  ORADEA

A3 VINGA

ATLETICO

1-3

7

12:45

B2 (loc 4-6) OLIMPIC BUC.

A2 IERNUT

ATLETICO

2-1

8

14:15

A1 (loc 1-3) ATLETICO ARAD

B1 P. MUŞETEŞTI 2

CSŞ

2-0

15.15

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1994-95

1

CS ATLETICO 95 ARAD

2

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 1

3

MINERUL MOTRU

4

OLIMPIC BUCUREŞTI

5

FC IERNUT

6

FCM UTA 94 ARAD

7

AS VINGA

8

DINAMO ORADEA

9

RIPENSIA 94 TIMIŞOARA

10

FCM UTA 95 ARAD

11

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 2

12

RIPENSIA 95 TIMIŞOARA

Jucătorul finalei: LUPASCU JAMIL – ATLETICO ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates