Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 62 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VIII Categoria 1992 - 93
Categoria 1992 - 93 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CS ATLETICO ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

OLASZ FOCISULI DEBRECEN (HU)

FC IERNUT

LICEUL TEORETIC CSŞ CAREI

FC ŞCOLAR REŞIŢA

CSŞ LUGOJ

CS MINERUL MOTRU

CS VIITORUL MARGHITA

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

 

VINERI 20.06.2008

 

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

09:45

ŞCOLAR REŞIŢA

VIITORUL MARGHITA

CSŞ

0-0

2

13:30

ATLETICO ARAD

ŞCOLAR REŞIŢA

CSŞ

1-2

3

14:30

OLASZ FOCISULI DEBRECEN

VIITORUL MARGHITA

CSŞ

0-0

4

17:30

OLASZ FOCISULI DEBRECEN

ATLETICO ARAD

CSŞ

0-7

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:30

CSŞ GLORIA

FC IERNUT

CSŞ

8-0

2

12:30

CSŞ LUGOJ

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

1-2

3

15:30

CSŞ LUGOJ

CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ

0-3

4

16:30

FC IERNUT

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

0-6

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:45

MINERUL MOTRU

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

1-2

2

14:00

VLADIMIRESCU

CSŞ CAREI

ATLETICO

1-2

3

16:30

CSŞ CAREI

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

1-2

4

17:30

VLADIMIRESCU

MINERUL MOTRU

ATLETICO

0-5

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

08:00

ATLETICO ARAD

VIITORUL MARGHITA

CSŞ

2-0

2

09:00

OLASZ FOCISULI DEBRECEN

ŞCOLAR REŞIŢA

CSŞ

2-1

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

12:45

CSŞ GLORIA ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

4-0

2

13:45

CSŞ LUGOJ

FC IERNUT

CSŞ

2-0

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

12:30

VLADIMIRESCU

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

2-4

2

13:30

CSŞ CAREI

MINERUL MOTRU

ATLETICO

0-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1

ATLETICO ARAD 6p

CSŞ GLORIA ARAD 9p

RIPENSIA TIMIŞOARA 9p

2

OLASZ FOCISULI DEBRECEN 4p

ORHIDEEA BUCUREŞTI 6p

MINERUL MOTRU 6p

3

FC ŞCOLAR REŞIŢA 4p

CSŞ LUGOJ 3p

LT CSŞ CAREI 3p

4

VIITORUL MARGHITA 2p

FC IERNUT 0p

VLADIMIRESCU 0p

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16:45

A2 OLASZ F. DEBRECEN

C2 MINERUL MOTRU

CSŞ

0-4

2

17:30

A4 VIITORUL MARGHITA

C4 VLADIMIRESCU

ATLETICO

2-1

3

17:45

A1 ATLETICO ARAD

C1 RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

3-0

4

18:30

A3 ŞCOLAR REŞIŢA

C3 LT CSŞ CAREI

ATLETICO

3-1

DUMINICĂ 22.06.2008

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8:00

A4 (loc 10-12) V. MARGHITA

B4 FC IERNUT

ŞEGA

1-2

2

8:00

A1 (loc 1-3) ATLETICO ARAD

B1 CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ

0-0

3

9:00

A3 (loc 7-9) ŞCOLAR REŞIŢA

B3 CSŞ LUGOJ

ŞEGA

2-1

4

10:00

A2 (loc 4-6) OLASZ F. DEBRECEN

B2 ORHIDEEA BUCUREŞTI

ŞEGA

0-4

5

12:00

B4 (loc 10-12) FC IERNUT

C4 VLADIMIRESCU

ŞEGA

0-1

6

12:30

B1 (loc 1-3) CSŞ GLORIA ARAD

C1 RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

6-0

7

13:00

B3 (loc 7-9) CSŞ LUGOJ

C3 LT CSŞ CAREI

ŞEGA

3-0

8

14:00

B2 (loc 4-6) ORHIDEEA BUCUREŞTI

C2 MINERUL MOTRU

ŞEGA

2-1

13.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1992-93

1

CSŞ GLORIA ARAD

2

CS ATLETICO ARAD

3

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

4

ORHIDEEA BUCUREŞTI

5

MINERUL MOTRU

6

OLASZ FOCISULI DEBRECEN

7

FC ŞCOLAR REŞIŢA

8

CSŞ LUGOJ

9

LICEUL TEORETIC CSŞ CAREI

10

VIITORUL MARGHITA

11

FC IERNUT

12

CS VLADIMIRESCU 2003

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: MUŢ CRISTIAN – ATLETICO ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates