Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 93 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VII Categoria 1994
Categoria 1994 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

FCM UTA ARAD

FC SÂNLEANI

FC IERNUT

FC JUNIOR TG. MUREŞ

CS VLADIMIRESCU 2003

LPS SUCEAVA

CFR ECOMAX CLUJ-NAPOCA

DINAMO ORADEA

AS PARÂNGUL FOREST MUŞETEŞTI

OLYMPIAKOS BUDAPEST (HU)

 

 

JOI 21.06.2007

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16.00.

UTA ARAD

VLADIMIRESCU

CSŞ

2-1

VINERI 22.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.00.

UTA ARAD

FC IERNUT

TELECOM

1-2

2

11.30.

FC IERNUT

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

TELECOM

0-1

3

16.45.

CFR CLUJ-NAPOCA

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

TELECOM

2-0

4

19.00.

CFR CLUJ-NAPOCA

VLADIMIRESCU

TELECOM

3-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.45.

FC SÂNLEANI

FC JUNIOR TG. MUREŞ

TELECOM

8-0

2

12.15.

LPS SUCEAVA

DINAMO ORADEA

TELECOM

1-2

3

16.00.

FC JUNIOR TG. MUREŞ

OLYMPIAKOS BUDAPEST

TELECOM

1-0

4

17.30.

FC SÂNLEANI

LPS SUCEAVA

TELECOM

1-1

5

18.15.

DINAMO ORADEA

OLYMPIAKOS BUDAPEST

TELECOM

5-0

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 23.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.00.

UTA ARAD

PARÂNGUL MEŞETEŞTI

TELECOM

0-0

2

10.45.

FC IERNUT

VLADIMIRESCU

TELECOM

2-1

3

13.00.

FC IERNUT

CFR CLUJ NAPOCA

TELECOM

0-6

4

13.45.

VLADIMIRESCU

PARÂNGUL MEŞETEŞTI

TELECOM

0-1

5

16.00.

UTA ARAD

CFR CLUJ NAPOCA

TELECOM

0-2

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.30.

FC SÂNLEANI

OLYMPIAKOS BUDAPEST

TELECOM

3-1

2

12.15.

JUNIOR TG. MUREŞ

LPS SUCEAVA

TELECOM

0-2

3

14.30.

JUNIOR TG. MUREŞ

DINAMO ORADEA

TELECOM

0-3

4

15.15

LPS SUCEAVA

OLYMPIAKOS BUDAPEST

TELECOM

5-0

5

16.45.

FC SÂNLEANI

DINAMO ORADEA

TELECOM

3-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

CFR CLUJ-NAPOCA 12p

FC SÂNLEANI 10p

2

PARÂNGUL MUŞETEŞTI 7p

DINAMO ORADEA 9p

3

FC IERNUT 6p

LPS SUCEAVA 7p

4

UTA ARAD 4p

JUNIOR TG. MUREŞ 3p

5

CS VLADIMIRESCU 2003 0p

OLYMPIAKOS BUDAPEST 0p

DUMINICĂ 24.06.2007

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.45.

Loc 3-4 PARÂNGUL MUŞETEŞTI

DINAMO ORADEA

TELECOM

1-0

2

11.30.

Loc 5-6 FC IERNUT

LPS SUCEAVA

TELECOM

1-2

3

12.15.

Loc 7-8 UTA ARAD

JUNIOR TG. MUREŞ

TELECOM

3-2

4

13.00.

Loc 9-10 VLADIMIRESCU

OLYMPIAKOS BUDAPEST

TELECOM

3-0 fj

5

13.30.

LOC 1 CFR ECOMAX CLUJ

FC SÂNLEANI

CSŞ

3-2 (0-0) dp

14.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1994

1

CFR ECOMAX CLUJ-NAPOCA

2

FC SÂNLEANI

3

AS PARÂNGUL MUŞETEŞTI

4

DINAMO ORADEA

5

LPS SUCEAVA

6

FC IERNUT

7

FCM UTA ARAD

8

JUNIOR TG. MUREŞ

9

CS VLADIMIRESCU 2003

10

OLYMPIAKOS BUDAPEST

Jucătorul finalei: Moncea Andrei – CFR ECOMAX CLUJ-NAPOCA

 

FC SÂNLEANI:

Antrenor: Tisza Francisc

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates