Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 28 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VI Categoria 1993
Categoria 1993 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1993

GRUPA A

GRUPA B

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

AS ROMVEST ARAD

DINAMO ORADEA

LICEUL TEORETIC CAREI – CSŞ CAREI

MINERUL MOTRU

CS VIITORUL MARGHITA

RIPENSIA TIMIŞOARA

AS ENERGETICA TISMANA

AS VIITORUL GINU BUCUR BISTRIŢA

 

 

MARŢI 18.07.2006

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

18.25.

ATLETICO ARAD

ROMVEST ARAD

CSŞ

0-3

MIERCURI 19.07.2006

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

ROMVEST ARAD

ENERGETICA TISMANA

TELECOM

8-0

2

15.05.

VIITORUL MARGHITA

ENERGETICA TISMANA

TELECOM

4-1

3

15.50.

ATLETICO ARAD

CSŞ CAREI

TELECOM

2-1

4

17.20.

VIITORUL MARGHITA

CSŞ CAREI

TELECOM

2-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

MINERUL MOTRU

RIPENSIA TIMIŞOARA

TELECOM

2-1

2

10.15.

DINAMO ORADEA

UTA ARAD

TELECOM

0-7

3

12.40.

UTA ARAD

MINERUL MOTRU

TELECOM

2-1

4

16.35.

RIPENSIA TIMIŞOARA

GINU BUCUR BISTRIŢA

TELECOM

4-2

5

18.05.

DINAMO ORADEA

GINU BUCUR BISTRIŢA

TELECOM

0-2

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

JOI 20.07.2006

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

ATLETICO ARAD

VIITORUL MARGHITA

TELECOM

1-0

2

11.45.

ATLETICO ARAD

ENERGETICA TISMANA

TELECOM

3-0

3

13.15.

ROMVEST ARAD

CSŞ CAREI

TELECOM

4-0

4

15.30.

ROMVEST ARAD

VIITORUL MARGHITA

TELECOM

2-1

5

17.00.

CSŞ CAREI

ENERGETICA TISMANA

TELECOM

0-1

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.15.

UTA ARAD

G.B. BISTRIŢA

TELECOM

8-0

2

12.30.

DINAMO ORADEA

MINERUL MOTRU

TELECOM

1-3

3

14.00.

UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

TELECOM

2-0

4

14.45.

MINERUL MOTRU

G.B. BISTRIŢA

TELECOM

1-0

5

17.45.

DINAMO ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

TELECOM

3-0 fj

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

ROMVEST ARAD 12p

UTA ARAD 12p

2

ATLETICO ARAD 9p

MINERUL MOTRU 9p

3

VIITORUL MARGHITA 6p

DINAMO ORADEA 3p (3-2)

4

ENERGETICA TISMANA 3p

V. GINU BUCUR BISTRIŢA 3p (4-4)

5

CSŞ CAREI 0p

RIPENSIA TIMIŞOARA 3p (4-5)

VINERI 21.07.2006

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16.15.

A5 LOC 9-10 CSŞ CAREI

B5 RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

2-0

2

17.00.

A4 ENERGETIA TISMANA

B3 DINAMO ORADEA

ATLETICO

0-2

3

17.45.

A1 ROMVEST ARAD

B2 MINERUL MOTRU

ATLETICO

2-0

4

18.30.

A3 VIITORUL MARGHITA

B4 V.G.B. BISTRIŢA

ATLETICO

0-2

5

19.15.

A2 ATLETICO ARAD

B1 UTA ARAD

ATLETICO

0-2

SÂMBĂTĂ 22.07.2006

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1.

9.30.

P(A3-B4) LOC 7-8 VIITORUL MARGITA

P(A4-B3) ENERGETICA TISMANA

TELECOM

2-0

2.

10.15.

C(A3-B4) LOC 5-6 G.B BISTRIŢA

C(A4-B3) DINAMO ORADEA

TELECOM

3-1

3.

12.25.

C(A1-B2) LOC 1-2 ROMVEST ARAD

C(A2-B1) UTA ARAD

CSŞ

1-3 (1-1)dp

4

13.25.

P(A1-B2) LOC 3-4 MINERUL MOTRU

P(A2-B1) ATLETICO ARAD

ATLETICO

1-2

15.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1993

1

FCM UTA ARAD

2

ROMVEST ARAD

3

ATLETICO ARAD

4

MINERUL MOTRU

5

VIITORUL GINU BUCUR BISTRIŢA

6

DINAMO ORADEA

7

VIITORUL MARGHITA

8

ENERGETICA TISMANA

9

LICEUL TEORETIC CAREI – CSŞ CAREI

10

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

Jucătorul finalei: CUEDAN FLAVIUS – ROMVEST ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates