Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 59 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia IV Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1995

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

ATLETICO ARAD

CSEPEL FC (HU)

VOJVODINA (SER)

OBRENOVAC (SER)

TÂRGU JIU

FC UTA ARAD

DINAMO ORADEA

PINKUM (SER)

VRBAS (SER)

ZAMSPORT BUCUREŞTI

DINAMO VICTORIA BUCUREŞTI

SZOKOLAY BEKESCSABA (HU)

VINERI/FRIDAY 18.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

12.30

ATLETICO A

ATLETICO-ZAMSPORT BUCUREŞTI

8-0

2

12.30

ATLETICO B

DINAMO ORADEA-OBRENOVAC

1-1

3

14.45

ATLETICO B

OBRENOVAC-ZAMSPORT BUCUREŞTI

15-0

4

17.00

ATLETICO A

ATLETICO- DINAMO ORADEA

0-0

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

10.15

ATLETICO A

CSEPEL-PANDURII TG.JIU

0-1

2

10.15

ATLETICO B

PINKUM-VICTORIA BUCUREŞTI

9-0

3

13.15

ATLETICO A

CSEPEL-PINKUM

0-4

4

13.15

ATLETICO B

PANDURII TG.JIU-VICTORIA BUCUREŞTI

8-0

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

UTA A

VOJVODINA-UTA ARAD

8-0

2

10.15

UTA B

VOJVODINA-VRBAS

4-4

3

12.30

UTA B

UTA ARAD-SZOKOLAY BEKESCSABA

1-4

4

15.30

UTA A

VRBAS- SZOKOLAY BEKESCSAB

4-3

 

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.45

ATLETICO A

ATLETICO ARAD-OBRENOVAC

4-0

2

9.30

ATLETICO A

DINAMO ORADEA-ZAMSPORT BUCUREŞTI

1-0

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

11.00

ATLETICO A

CSEPEL-VICTORIA BUCUREŞTI

3-0

2

11.00

ATLETICO B

PANDURII TG.JIU-PINKUM

1-2

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30.

UTA A

VOJVODINA-SZOKOLAY

4-0

2

9.30.

UTA B

UTA ARAD-VRBAS

1-1

 

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE/ CLASSIFICATION AFTER GROUPS

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

 

GRUPA   C / GROUP

 

A1. ATLETICO ARAD 7P

B1. PINKUM 9P

C1. VOJVODINA 7P

A2.DINAMO ORADEA 5P

B2.PANDURII TG.JIU 6P

C2. VRBAS 5P

A3. OBRENOVAC 4P

B3. CSEPEL 3P

C3. SZOKOLAY 3P

A4. ZAMSPORT 0P

B4. D.VICT.BUCUREŞTI 0P

C4. UTA 1P

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

15.30

ATLETICO A

ATLETICO(A1-B2)TG.JIU

2-0

2

16.15

ATLETICO A

PINKUM(B1-C2)VRBAS

3-2

3

17.00

ATLETICO A

DINAMO ORADEA(A2-C1)VOJVODINA

0-1

4

17.00

ATLETICO B

OBRENOVAC(A3-B4)VICT.BUCUREŞTI

1-0

5

17.45

ATLETICO A

CSEPEL(B3-C4)UTA ARAD

2-0

6

17.45

ATLETICO B

ZAMSPORT BUC.(A4-C3)SZOKOLAY

0-7

DUMINICĂ/SUNDAY 20.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

7

9.30

ATLETICO A

VICTORIA BUCUREŞTI/ (LOC10-12)/ZAMSPORT BUC.

5-1

8

9.30

ATLETICO B

OBRENOVAC/(LOC 7-9)/SZOKOLAY

1-6

9

10.15

ATLETICO A

VRBAS/(LOC 4-6)/DINAMO ORADEA

3-1

10

10.15

ATLETICO B

VOJVODINA/(LOC 1-3)/ATLETICO ARAD

3-1

11

12.10

UTA B

PINKUM/(LOC 1-3)/VOJVODINA

0-8

12

12.30

ATLETICO A

UTA/(LOC 10-12)/ZAMSPORT

5-3

13

12.30

ATLETICO B

CSEPEL/(LOC 7-9)/SZOKOLAY

2-1

14

13.15

ATLETICO A

DINAMO ORADEA/(LOC 4-6)/TG.JIU

0-2

15

15.30

ATLETICO A

VICTORIA BUC./(LOC 10-12)/UTA

2-4

16

15.30

ATLETICO B

OBRENOVAC/(LOC 7-9)/CSEPEL

1-2

17

16.15

ATLETICO A

TG.JIU/(LOC 4-6)/VRBAS

3-0

18

16.15

ATLETICO B

ATLETICO ARAD/(LOC 1-3)/PINKUM

1-5

C-CÂŞTIGĂTOR-WINNER;         P-PIERZĂTOR-LOSER , URMAT DE NUMĂRUL MECIULUI, FOLLOWED BY THE NUMBER OF THE GAME

CLASAMENTUL FINAL/ FINAL CLASSIFICATION

1

VOJVODINA RMR NOVI SAD

2

PINKUM

3

CS ATLETICO ARAD

4

PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

5

VRBAS

6

DINAMO ORADEA

7

CSEPEL

8

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

9

OBRENOVAC

10

FC UTA ARAD

11

VICTORIA DINAMO BUCUREŞTI

12

ZAMSPORT BUCUREŞTI

Premii speciale:

Cel mai bun portar: Novabiski Eduardo - Pandruii Lignitul Tg. Jiu
Golgheter: Marinescu Raul  - CS Atletico Arad
Cel mai bun jucător: Milos Iovicevici - Pinkum

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates