Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 90 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia IV Categoria 1991
Categoria 1991 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1991

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

FC BĂBENI

FC ORADEA

ATLETICO ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

MEZGA KAPOSVAR (HU)

FC UTA ARAD

MADACH BEKESCSABA (HU)

IVANSUC CLUJ

SÂRBIANCA TIMIŞOARA

LS TÂRGU MUREŞ

TRICOTAJE INEU

CSS GLORIA ARAD

LPS SUCEAVA

PINKUM (SER)

PORTUL CONSTANŢA

MISKOLC SI (HU)

D. VICTORIA BUCUREŞTI

KINDER J. ORADEA

 

 

VINERI/FRIDAY 18.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30

CSS II

FC BĂBENI-LPS SUCEAVA

0-2

2

10.15

CSS II

SÂRBIANCA TIMIŞOARA-D.VICTORIA BUCUREŞTI

8-0

3

12.30

CSS I

FC BĂBENI-MEZGA KAPOSVAR

5-1

4

13.15

CSS I

LPS SUCEAVA- D.VICTORIA BUCUREŞTI

11-0

5

17.45

UTA

FC BĂBENI-SÂRBIANCA TIMIŞOARA

3-2

6

18.30

ACU

MEZGA KAPOSVAR-LPS SUCEAVA

2-1

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

11.00

CSS II

FC ORADEA-TÂRGU MUREŞ

1-0

2

11.45

CSS II

UTA ARAD-KINDER J.ORADEA

2-1

3

14.00

CSS I

UTA- PINKUM

1-4

4

15.30

ATLETICO

FC ORADEA-KINDER ORADEA

2-0

5

18.30

TELECOM

FC ORADEA-PINKUM

1-1

6

18.30

UTA

UTA ARAD-TÂRGU MUREŞ

2-0

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.45

UTA

ATLETICO ARAD- PORTUL CONSTANŢA

2-0

2

11.45

UTA

TRICOTAJE INEU-PORTUL CONSTANŢA

2-2

3

14.45

UTA

ATLETICO ARAD-TRICOTAJE INEU

4-0

GRUPA   D / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

CSS I

CSS GLORIA ARAD-IVANSUC CLUJ

0-0

2

10.15

CSS I

MISKOLC-RIPENSIA TIMIŞOARA

3-1

3

17.45

ATLETICO

RIPENSIA TIMIŞOARA-IVANSUC CLUJ

1-2

4

18.30

ATLETICO

CSS GLORIA ARAD-MISKOLC

0-2

 

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.45

TELECOM

FC BĂBENI-D.VICTORIA BUCUREŞTI

1-0

2

9.30

TELECOM

MEZGA KAPOSVAR-SÂRBIANCA TIMIŞOARA

0-6

3

12.30

TELECOM

MEZGA KAPOSVAR-D.VICTORIA BUCUREŞTI

7-2

4

13.15

TELECOM

SÂRBIANCA TIMIŞOARA-LPS SUCEAVA

2-1

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

ACU

FC ORADEA-UTA ARAD

2-0

2

8.45

ACU

TG.MUREŞ-PINKUM

1-2

3

11.00

ACU

PINKUM-KINDER ORADEA

1-0

4

13.15

ACU

TG MUREŞ-KINDER ORADEA

0-1

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

11.00

UTA

ATLETICO ARAD-MADACH BEKESCSABA

1-0

2

12.30

UTA

MADACH BEKESCSABA-CSS TULCEA

0-1

3

14.00

UTA

MADACH BEKESCSABA-TRICOTAJE INEU

1-4

GRUPA   D / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

11.00

CSS I

RIPENSIA TIMIŞOARA-CSS GLORIA ARAD

1-1

2

11.45

CSS I

IVANSUC CLUJ-MISKOLC

3-3

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE/ CLASSIFICATION AFTER GROUPS

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

 

GRUPA   C / GROUP

 

GRUPA   D / GROUP

 

A1. BĂBENI –9p

B1.PINKUM-10p(8-3)

C1. ATLETICO –9p

D1.MISKOLC 7p

A2. SRBIANKA –9p

B2.FC ORADEA –10p

C2. TR.INEU – 4p

D2.IVANSUC CLUJ 5p

A3. MEZGA KAPOSVAR- 6p

B3.FC UTA –6p

C3. PORTUL CONST.4p

D3.CSS GLORIA 2p

A4. SUCEAVA – 6p

B4. KINDER ORADEA 3p

C4.MADACH BEK.0p

D4. RIPENSIA TIM. 1p

A5.VIC.BUCUREŞTI – 0p

B5.TG. MUREŞ – 0p

 

 

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

16.15

UTA

BĂBENI/(A1-B2)/FC ORADEA

2-4

2

16.15

ACU

MEZGA KAPOSVAR/(A3-B4)/KINDER ORADEA

1-3

3

17.00

ACU

SUCEAVA/(A4-B3)/FC UTA

1-2

4

17.00

UTA

SRBIANKA/(A2-B1)/PINKUM

0-2

5

17.45

CSS I

MADACH BEK./(C4-D3)/CSS GLORIA

0-1

6

17.45

UTA

ATLETICO ARAD/(C1-D2)/IVANSUC CLUJ

2-1

7

18.30

UTA

TR.INEU/(C2-D1)/MISKOLC

0-3

8

18.30

ACU

PORTUL CT./(C3-D4)/RIPENSIA TIM.

0-2

 

DUMINICĂ/SUNDAY 20.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

9

8.00

TELECOM

FC BĂBENI(P1-P6)IVANSUC CLUJ

3-0

10

8.45

TELECOM

SRBIANKA TIMIŞOARA(P4-P7)TRICOTAJE.INEU

0-3

11

8.50

UTA

FC ORADEA(C1-C6)ATLETICO ARAD

3-2(2-2)DP

12

9.30

TELECOM

KINDER ORADEA(C2-C8)RIPENSIA TIMIŞOARA

5-0

13

9.30

CSS II

MEZGA KAPOSVAR(P2-P8)PORTUL CONSTANŢA

0-3

14

9.40

UTA

PINKUM(C4-C7)MISKOLC

0-1

15

10.15

CSS II

SUCEAVA(P3-P5)MADACH BEKESCSABA

2-0

16

10.15

TELECOM

FC UTA ARAD(C3-C5)CSS GLORIA

3-0

17

10.15

ACU

VICT.BUCUREŞTI/(LOC 17-18)/TG MUREŞ

0-10

18

11.45

CSS II

MEZGA KAPOSVAR/(LOC 15-16)/MADACH BEKESCSABA

0-3

19

12.30

CSS II

PORTUL CONTANŢA/(LOC13-14)/SUCEAVA

0-2(0-0)DP

20

14.00

CSS II

RIPENSIA TIMIŞOARA/(LOC 11-12)/CSS GLORIA

3-0

21

14.00

TELECOM

IVANSUC CLUJ/(LOC 7-8)/SRBIANKA TIMŞOARA

3-0

22

14.45

CSS II

KINDER ORADEA/(LOC 9-10)/FC UTA ARAD

3-0

23

14.45

TELECOM

FC BĂBENI/(LOC 5-6)/TRICOTAJE INEU

3-0

24

15.30

TELECOM

ATLETICO ARAD/(LOC 3-4)/PINKUM

2-1

25

17.10

UTA

FC ORADEA/(LOC 1-2)/MISKOLC

2-0

C-CÂŞTIGĂTOR-WINNER;         P-PIERZĂTOR-LOSER, URMAT DE NUMĂRUL MECIULUI, FOLLOWED BY THE NUMBER OF THE GAME, DP-DUPĂ PENALTI

CLASAMENTUL FINAL/ FINAL CLASSIFICATION

1

FC ORADEA

2

MISKOLC (HU)

3

CS ATLETICO ARAD

4

PINKUM (SER)

5

FC BĂBENI

6

TRICOTAJE INEU

7

IVANSUC CLUJ

8

SRBIANKA TIMIŞOARA

9

KINDER JUNIOR ORADEA

10

FC UTA ARAD

11

RIPENSIA TIMIŞOARA

12

CSS GLORIA ARAD

13

LPS SUCEAVA

14

PORTUL CONSTANŢA

15

MADÁCH ALTALÁNOS ISKOLA BÉKÉSCSABA (HU)

16

MÉZGA KAPOSVÁR (HU)

17

LS TÂRGU MUREŞ

18

DINAMO VICTORIA BUCUREŞTI

Premii speciale

Cel mai bun portar: Jakab Norbert - Miskolc
Golgheter: Floruţ Alin - FC Oradea
Cel mai bun jucător: Filaret Richard - CS Atletico Arad

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates