Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 58 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XI Cupa de Crăciun ATLETICO XI - categoria 2004
Cupa de Crăciun ATLETICO XI - categoria 2004 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 1x23 minute!!! Se joacă cu aut lateral. Jucători: 5+1, minge nr. 4.
Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Sala de sport Universitatea "Aurel Vlaicu" din Arad (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala de sport Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - Bulevardul General Dragalina nr. 5-7

 GRUPA AGRUPA B GRUPA C 
 LPS ARADCS ATLETICO ARAD UTA ARAD 
 CS ATLETICO ARAD 2005 VRSAC UNITED (SER) VOJVODINA FORZA BEOGRAD (SER)
 ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA UNIVERSITATEA CRAIOVA 1 CFR TIMIŞOARA 2
 UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 CFR TIMIŞOARA 1 CS ZLATNA

Sâmbătă 01.12.2012

 GRUPA A

 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 1 8.00 LPS ARAD ATLETICO ARAD  2005 Victoria1 - 3 

2

8.25

CHIRILĂ ORAVIŢA

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

 Victoria

0 - 9

 3

13.50

LPS ARAD

CHIRILĂ ORAVIŢA

 Victoria

4 - 0

 4

14.15

ATLETICO ARAD  2005

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

   Victoria

 1 - 1 

 5

18.00

 LPS ARAD   

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

 Victoria

1 - 0

 6

18.25

ATLETICO ARAD  2005

CHIRILĂ ORAVIŢA

   Victoria

 4 - 0
GRUPA B
 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
1 10.05ATLETICO ARAD VRSAC    Victoria 1 - 0
 2 10.30 UNIVERSITATEA CRAIOVA 1 CFR TIMIŞOARA 1  Victoria 0 - 3
 3 12.10ATLETICO ARAD  UNIVERSITATEA CRAIOVA 1   Victoria 3 - 1
4 12.35 VRSAC  CFR TIMIŞOARA 1   Victoria  1 - 3 
 5

  16.20

 ATLETICO ARAD  CFR TIMIŞOARA 1  Victoria 1 - 1
 6 16.45 VRSAC     UNIVERSITATEA CRAIOVA 1  Victoria 0 - 1
GRUPA C
 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 1 11.20 UTA ARAD VOJVODINA FORZA  Victoria0 - 0

2

11.45

CFR TIMIŞOARA 2

ZLATNA

 Victoria

7 - 0

 3

13.00

UTA ARAD

CFR TIMIŞOARA 2

 Victoria

4 - 0

 4

13.25

VOJVODINA FORZA

ZLATNA

   Victoria

12 - 0 

 5

17.10

   VOJVODINA FORZA

CFR TIMIŞOARA 2

 Victoria

2 - 1

 6

17.35

UTA ARAD

ZLATNA

   Victoria

11 - 0 
 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A GRUPA BGRUPA C 
CS ATLETICO ARAD 2005 3 2 1 0  8 - 2  7CFR TIMIŞOARA 1  3 2 1 0  7 - 2  7  UTA ARAD  3 2 1 0  15 -  0  7
  LPS ARAD  3 2 0 1  6 - 3  6CS ATLETICO ARAD  3 2 1 0  5 - 2  7 VOJVODINA FORZA BEOGRAD (SER) 3 2 1 0 14 - 1  7
  UNIVERSITATEA CRAIOVA 2  3 1 1 1  10 - 2  4UNIVERSITATEA CRAIOVA 1  3 1 0 2  2 - 6  3 CFR TIMIŞOARA 2 3 1 0 2  8 - 6  3
  ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA  3 0 0 3  1 - 17  0VRSAC UNITED (SER)  3 0 0 3  1 - 5  0  CS ZLATNA  3 0 0 3  0 - 30  0

 Duminică 02.12.2012

NR ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 19.15  Loc 1-3 A1 CS ATLETICO ARAD 2005B1  CFR TIMIŞOARA 1Victoria  0 - 3
 2

11.45

 Loc 1-3 A1 CS ATLETICO ARAD 2005 C1 UTA ARAD Victoria   0 - 2
 3 12.10 Loc 4-6 A2  LPS ARAD B2 CS ATLETICO ARAD  UAV 0 - 2
 4 12.35 Loc 7-9 A3  UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 B3 UNIVERSITATEA CRAIOVA 1 UAV 1 - 5 
 5 13.00 Loc 10-12 A4  ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA B4 VRSAC UNITED (SER)  UAV0 - 2 
 6 13.25 Loc 4-6 A2  LPS ARAD C2 VOJVODINA FORZA BEOGRAD (SER)  UAV 0 - 1
7 13.50 Loc 7-9 A3  UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 C3  CFR TIMIŞOARA 2  UAV 2 - 1
 8 14.15 Loc 10-12 A4  ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA   C4  CS ZLATNA UAV  1 - 2 

 9

 14.15

 Loc 1-3 B1  CFR TIMIŞOARA 1

 C1 UTA ARAD

 Victoria 

2 - 0

 10

 14.40

Loc 4-6 B2 CS ATLETICO ARAD

 C2 VOJVODINA FORZA BEOGRAD (SER)

  UAV

 4 - 1

 11

 15.05

  Loc 7-9 B3 UNIVERSITATEA CRAIOVA 1

 C3  CFR TIMIŞOARA 2

  UAV

 3 - 0

 12

 15.30

  Loc 10-12 B4 VRSAC UNITED (SER)

 C4  CS ZLATNA

  UAV

 4 - 2

 14.40 FESTIVITATE DE PREMIERE  VICTORIA  

CLASAMENTUL FINAL 2004 

CFR 1933 TIMIŞOARA 1 
 2UTA ARAD  
CS ATLETICO ARAD 2005 

CS ATLETICO ARAD   

VOJVODINA FORZA BEOGRAD (SER) 
 6 LPS ARAD
 7UNIVERSITATEA CRAIOVA 1
 UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

 9

 CFR 1933 TIMIŞOARA 2

 10

 VRSAC UNITED (SER)

 11

 CS ZLATNA

 12

 ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA

Jucătorul finalei:  OLARIU Daniel - CFR 1933 TIMIŞOARA

Lot jucători:

CFR TIMIŞOARA: Schmidt Marian, Moţiu Tudor, Bălănescu Paul, Mioc David, Pureca Dan, Olariu Daniel, Laiu Fabian, Picek Ionuţ
Antrenor: Ionescu Alin Ioan
UTA ARAD: Manea Eduard, Tomuţ Paul, Bodea Răzvan, Buzgău Robert, Hrînescu Vlad, Borhan Raul, Koczka Răzvan, Catanzariti Alessandro, Borteş Armin, Cohuţ Alexandru
Antrenor: Voinea Florian
ATLETICO ARAD 2005: Maliţa Andi, Handra Alex, Copil Alex, Nagy Patrick, Ristin Răzvan, Palcu Casian, Popescu Darius, Amuntenci Alex, Caia Eric, Kiss Mark, Salamon David, Pop Rareş
Antrenor: Oneţ Bogdan

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates