Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 52 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Campionate Ed. 2012-2013 Campionat juniori E
Campionat juniori E PDF Imprimare Email

 

Campionat cu fază finală pe ţară pentru jucători născuţi în anii 2002 şi 2003. Se joacă pe teren redus: 60x40m, porţi 5x2m, timp de joc: 2x25 min, jucători: 7+1.
CS Atletico Arad participă cu 2 echipe: Atletico 2002 şi Atletico 2003. 10 echipe participante.

 

Loc II - Turneu zonal, Timişoara, 25 - 28 aprilie 2013
Loc I - campionat judeţean

Campionat judeţean - loc I - 18j: 18 - 0 - 0 , 156-9, 72pct

Program tur

Etapa

Data

Ora

Teren

Echipele

Scor

1

27.09.

15.30

Subcetate

Atletico 2002 - N. Sebiş

3 - 0 fj

1

27.09.

16.00

Atletico

Atletico 2003 - Kickers Chişineu Criş

2 - 4

2

05.10.

16.00

ICRTI

Ş. Pîncota - Atletico 2003

0 - 5

2

05.10.

17.00

ICRTI

UTA 2002 - Atletico 2002

0 - 5

3

11.10.

16.00

Atletico

Atletico Arad 2003 - N. Sebiş

3 - 1

3

12.10

15.00

Subcetate

Atletico 2002 - U. Sântana

12 - 0

4

17.10.

16.00

ICRTI

UTA 2002 - Atletico 2003

2 - 2

4

18.10.

16.00

Subcetate

Atletico 2002 - LPS Arad 2003

9 - 0

5

25.10.

16.00

Atletico

Atletico 2003 - Atletico 2002

0 - 0

6

01.11.

15.00

Şega

Atletico 2002 - Vladimirescu

8 - 1

6

01.11.

16.00

Subcetate

LPS Arad 2003 - Atletico 2003

3 - 1

7

07.11.

16.00

Şiria

Şiria - Atletico 2002

0 - 14

7

08.11.

16.00

Atletico

Atletico 2003 - U. Sântana

3 - 2

8

15.11.

16.00

Subcetate

Atletico 2002 - Kickers Chişineu Criş

10 - 1

8

15.11.

16.00

Atletico

Atletico 2003 - Vladimirescu

4 - 9

9

21.11.

16.00

Şiria

Şiria - Atletico 2003

0 - 4

9

22.11.

16.00

ICRTI

Ş. Pâncota -  Atletico 2002

0 - 12

Program retur

Etapa

Data

Ora

Teren

Echipele

Scor

10

 

 

Sebiş

N. Sebiş - Atletico 2002

2 - 6

10

 

 

Chişineu Criş

Kickers Chişineu Criş - Atletico 2003

0 - 3

11

18.03.

16.00

Atletico

Atletico 2003 - Ş. Pîncota

11 - 0

11

19.03.

15.00

Subcetate

Atletico 2002  - UTA 2002

10 - 0

12

12.04.

12.00

Sebiş

N. Sebiş  - Atletico Arad 2003

7 - 4

12

11.04.

15.00

Sântana

U. Sântana - Atletico 2002

2 - 4

13

09.04.

15.00

Atletico

Atletico 2003  - UTA 2002

3 - 1

13

29.03.

16.00

Subcetate

LPS Arad 2003 - Atletico 2002

2 -7

14

16.04.

 

Subcetate

Atletico 2002 - Atletico 2003

6 - 1

15

13.04.

11.00

Vladimirescu

Vladimirescu - Atletico 2002

0 - 12

15

11.04.

16.00

Atletico

Atletico 2003 - LPS Arad 2003

2 - 0

16

18.04.

17.00

Subcetate

Atletico 2002 - Şiria

11 - 0

16

19.04.

16.00

Sântana

U. Sântana - Atletico 2003

2 - 5

17

24.04.

16.00

Chişineu Criş

Kickers Chişineu Criş - Atletico 2002

0 - 3 fj

17

27.04.

11.00

Vladimirescu

Vladimirescu - Atletico 2003

3 - 9

18

29.04.

16.00

Atletico

Atletico 2003 - Şiria

7 - 1

18

29.04.

17.00

Subcetate

Atletico 2002 - Ş. Pâncota

18 - 0

 

Rezultate turneu zonal: 
Atletico Arad - Pandurii Tg. Jiu: 3 - 3 (Tripa 3)
Atletico Arad - CS Muncitorul Reşiţa: 5 - 1 (Dronca, Tripa, Gîdoiu, Jicărean, Găină)
semifinala: 
Atletico Arad - ACS Drobeta Turnu Severin: 4 - 0 (Tripa, Gîdoiu 2, Tândău)
finala: Atletico Arad - LPS Banatul Timişoara: 0 - 1

Lotul de jucători: Toma Samuel, Stretcu Vlad, Găină Darius, Maier Adrian, Dalacsi Alexandru, Tândău Elias, Tripa Eric, Dronca Andrei, Uzum Paul, Gîdoiu Ronaldo, Moldovan Bogdan, Jicărean David, Popa Abel.

Antrenori: Marcel Cîmpian, Florin Rusu

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates