Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 43 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia X
Categoria 1999 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize!!!

CATEGORIA 1999

 GRUPA A

 GRUPA B

METALUL AIUD

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

LIPOVA

CS LUCEAFĂRUL TG. JIU

BÉKÉSCSABA UFC (HU)

ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA

 FOTBAL CLUB ŞCOLAR REŞIŢA

 Vineri 18.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 8.30

METALUL AIUD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

CSS 1

2-3

 2

 10.00

UTA ARAD

N. CHIRILĂ ORAVIŢA

CSS 1

8-2

 3

 13.00

 METALUL AIUD

 UTA ARAD

 CSS 1

 3-6

 4

 16.45

 LUCEAFĂRUL TG. JIU

 N. CHIRILĂ ORAVIŢA

 CSS 1

 11-0

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 8.30

BEKESCSABA

FCS REŞIŢA

CSS 3

2-1

 2

 9.15

ATLETICO ARAD

LIPOVA

CSS 3

11-0

3

 11.30

  ATLETICO ARAD

 BEKESCSABA

 CSS 3

1-2

 4

 12.15

 LIPOVA

 FCS REŞIŢA

 CSS 3

 1-3

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

Sâmbătă 19.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.15

UTA ARAD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

CSS 3

1-1

 2

 10.00

METALUL AIUD 

 N. CHIRILĂ ORAVIŢA

 CSS 3

 2-0

 Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.45

LIPOVA

BEKESCSABA

CSS 3

0-1

 2

 11.30

ATLETICO ARAD

 FCS REŞIŢA

CSS 3 

1-0


  CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B 

 1

LUCEAFĂRUL TG. JIU -7P (15-3)

BEKESCSABA - 9P

 2

FCM UTA ARAD - 7P (15-6)

ATLETICO ARAD - 6P

3

METALUL AIUD - 3P

FCS REŞIŢA - 3P

 4

N. CHIRILĂ ORAVIŢA - 0P

LIPOVA - 0P

Sâmbătă 19.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 16.00

A3 METALUL AIUD

B4 LIPOVA

CSS 3

3-0

 2

 16.45

A4 ŞC. F. N. CHIRILĂ ORAVIŢA

B3 FCS REŞIŢA

CSS 3

1-5

 3

 17.30.

A1 LUCEAFĂRUL TG. JIU

 B2 ATLETICO ARAD

CSS 3

0-5

 4

 18.15

A2 UTA ARAD

B1 BEKESCSABA

CSS 3

2-1

Duminică 20.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 10.00

Loc 5-6 METALUL AIUD

FCS REŞIŢA

CSS 2

3-4 (1-1) D.PENALTI

 2

 10.00

Loc 7-8 LIPOVA

ORAVIŢA

CSS 1

1-0

 3

10.45

Loc 1-2 ATLETICO ARAD

UTA ARAD

CSS 1

3-2

 4

 10.45

Loc 3-4 LUCEAFĂRUL TG. JIU

 BEKESCSABA

CSS 2

0-4

 

14.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSS

 

 CLASAMENT FINAL

 1 CS ATLETICO ARAD
 2 FCM UTA ARAD
 3 BEKESCSABA UFC
 4 LUCEAFĂRUL TG. JIU
 5FOTBAL CLUB ŞCOLAR REŞIŢA
 6METALUL AIUD
 7 LIPOVA
 8ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA

Jucătorul finalei:  ADAM CLAUDIU - CS ATLETICO ARAD

Lot jucători CS ATLETICO ARAD: Nicoară Andrei, Neagu Flavius, Cociuba Damian, Curta Bogdan, Toma Dorin, Diaconu Cristian, Ţurcanu Răzvan, Adam Claudiu, Lung Denis, Tamaş Marius, Schipor Mircea, Roşu Vlad, Chira Alex, Banciu Alex, Morar Raul, Şimăndan Marius.
Antrenori: Cserneczky Árpád, Petruţ Adrian.

Lot jucători FCM UTA ARAD: Guia Emanuel, Brotac Marius, Fircă Sebastian, Gabor Beniamin, Ţugulescu Cristian, Belea Sebastian, Varga Eduard, Meszaros Cristian, Oniţa Sorin, Păcurar Vlad, Roboteanu Roland, Baranyi Luigi, Cheşa Casian, Biro Fabian, Muntean Alex, Boar Radu, Vlad Cătălin, Ştefan Darius, Martin Paul, Bogdan Raul, Strengar Raul.
Antrenor: Cuedan Dan - Flavius
 

Lot jucători BEKESCSABA UFC: Pásztor MARTIN, Lázár Márk, Fülöp Tamás, Valenténsi Viktor, Malkócs Marcell, Lovász Bence, Belanka Dávid, Nagy Levente, Labos Péter, Zsilinszki Martin, Lugasi József, Litavecz Marcell, Dobák Patrik, Kindli Tamás, Árszintye Viktor.
Antrenor: Láza János.

 
Categoria 1998 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize!!!
Stadion Municipal "Francisc Neuman" UTA : Calea Aurel Vlaicu nr.36
Teren ACU: Calea Timişorii nr.50
Teren ATLETICO: str. Hunedoarei nr.27-37

CATEGORIA 1998

 GRUPA A

 GRUPA B

CS ATLETICO  ARAD

ACADEMIA DE FOTBAL GHEORGHE HAGI

CFR TIMIŞOARA

FCM UTA ARAD

CSŞ MEDGIDIA

DOLE FLONTA GIROC TIMIŞOARA

CS PRO FOTBAL JUNIOR PETROŞANI

 DINAMO ORADEA

 

 ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA

  

 Vineri 18.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 10.45

ATLETICO ARAD

CFR TIMIŞOARA

ACU

5-0

 2

 11.30

CSŞ MEDGIDIA

PRO FOTBAL PETROŞANI

ACU

1-3

 3

16.45 

CFR TIMIŞOARA 

PRO FOTBAL PETROŞANI 

 ACU

2-0

 4

 17.30

ATLETICO ARAD 

CSŞ MEDGIDIA 

 ACU

15-0

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.30

ACADEMIA HAGI

DINAMO ORADEA

ATLETICO

4-0

 2

 10.15

 DF GIROC TIMIŞOARA

N, CHIRILĂ ORAVIŢA 

ATLETICO 

2-0

 3

 12.00

 DF GIROC TIMIŞOARA

UTA ARAD 

ATLETICO 

1-0

 4

 12.45

 DINAMO ORADEA

N. CHIRILĂ ORAVIŢA 

ATLETICO 

1-2

5

 16.15

  ACADEMIA HAGI

UTA ARAD

 UTA

4-0

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

Sâmbătă 19.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.30

ATLETICO ARAD

PRO FOTBAL PETROŞANI

ATLETICO

15-0

 2

10.15 

CFR TIMIŞOARA 

CSŞ MEDGIDIA 

ATLETICO 

4-0

 Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.00

UTA ARAD

DINAMO ORADEA

ATLETICO

2-0

 2

 8.45

 ACADEMIA HAGI

N. CHIRILĂ ORAVIŢA

ATLETICO

5-0

 3

 11.00

 ACADEMIA HAGI

DF GIROC TIMIŞOARA 

 ATLETICO

5-1

 4

 11.45

 UTA ARAD

 N. CHIRILĂ ORAVIŢA

 ATLETICO

3-0

 5

 12.30

 DF GIROC TIMIŞOARA

 DINAMO ORADEA

 ATLETICO

4-0


  CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B 

 1

ATLETICO ARAD - 9P

ACADEMIA HAGI - 12P

 2

CFR TIMIŞOARA - 6P

DOLE FLONTA GIROC TIMIŞOARA - 9P

3

PRO FOTBAL PETROŞANI - 3P

FCM UTA ARAD - 6P

 4

CSŞ MEDGIDIA - 0P

ŞC. F. NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA - 3P

 5

 

 DINAMO ORADEA - 0P

Sâmbătă 19.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 17.30

A1 ATLETICO ARAD

B2 DF GIROC TIMIŞOARA

UTA

8-2

 2

 18.15

 A2 CFR TIMIŞOARA

B1 ACADEMIA HAGI

UTA

0-5

Duminică 20.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 9.45

Loc 3-4 DF GIROC TIMIŞOARA

CFR TIMIŞOARA

UTA

1-0

 2

 10.15

Loc 7-9 A4 CSŞ MEDGIDIA

B4 ORAVIŢA

ATLETICO

0-3

 3

11.00

Loc 5-6 A3 PF PETROŞANI

B3 FCM UTA ARAD

ATLETICO

0-1

 4

 12.15

Loc 1-2 ATLETICO ARAD

 ACADEMIA HAGI

UTA

2-1

 5

 12.45

Loc 7-9 A4 CSŞ MEDGIDIA

 B5 DINAMO ORADEA

 ATLETICO

0-3

 6

 

Loc 7-9 B4  ORAVIŢA

 B5 DINAMO ORADEA

 Rezultatul din grupe

2-1

 

13.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

UTA 

 

 CLASAMENT FINAL

 1 CS ATLETICO ARAD
 2 ACADEMIA DE FOTBAL GHEORGHE HAGI CONSTANŢA
 3 DOLE FLONTA GIROC TIMIŞOARA
 4 CFR TIMIŞOARA
 5 FCM UTA ARAD
 6 CS PRO FOTBAL JUNIOR PETROŞANI
 7 ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA
 8 DINAMO ORADEA
 9 CSŞ MEDGIDIA

Jucătorul finalei:  MAN DENNIS - CS ATLETICO ARAD

Lot CS ATLETICO ARAD: Stanciu Răzvan, Oneţiu Romeo, Bubuş Mario, Burcă Raul, Copaci Paul, Stahl Albert, Nibu Andrei, Man Dennis, Lingurar Sebastian, Pop Gabriel, Sabău Alexandru, Ianc Ionuţ, Oaidă Răzvan, Lazăr Denis, Iuga Rafael, Takats Cristian
Antrenori: prof. Demian Marius, prof. Păcurar Cristian, prof. Oneţ Bogdan

Lot Academia "Gheorghe Hagi" Constanţa: Dur Bozoancă Cosmin, Filip David, Căpuşă Tiberiu, Trancă Alexandru, Dumitrescu Doru, Iani Andreas, Gheorghe Dumitru, Manole Mircea, Ştefan Roberto, Cârnat Nicolae, Ciobanu Andrei, Anghel Bogdan, Moldoveanu Robert, Magyari Szilard, Ponoran George, Ţăranu Tudor, Rusu Andrei, Ghinea Mihai
Antrenor: Codescu Marius

Lot DOLE FLONTA GIROC TIMIŞOARA: Gavaz Andrei, Filip Claudiu, Chircu Vanici, Mechereş Sergiu, Duricu Vlad, Daramuş Ciprian, Surubariu Raul, Matiş Claudiu, Sporin Sinişa, Kipar Sebastian, Szasaz Tibi, Damian Adrian, Rîmnianţu Răzvan, Curalaru Ciprian, Petrov Deian, Sturz Ciprian, Olărescu Pavel, Codreanu Eduard
Antrenor
: Cora Ionuţ

 
Categoria 1996-97 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize!!!
Stadion Municipal "Francisc Neuman" UTA : Calea Aurel Vlaicu nr.36
Teren ACU: Calea Timişorii nr.50
Teren ATLETICO: str. Hunedoarei nr.27-37

CATEGORIA 1996-97

 GRUPA A

 GRUPA B

CS ATLETICO 97 ARAD galben

CS ATLETICO 97 ARADA negru

CS ATLETICO 96 ARAD

CS INEU

FCM UTA 97 ARAD

FCM UTA 96 ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

 ACS NIK VULCAN

Joi 17.06.2010

Grupa A

 Nr.

ORA 

 ECHIPELE

 TEREN

SCOR 

 1

12.00

 ATLETICO 97 ARAD galben

ATLETICO 96 ARAD 

 UTA

0-1

 2

 17.00

 ATLETICO 97 ARAD galben

 UTA 97 ARAD

 UTA

0-2

 3

 19.30

 ATLETICO 96 ARAD

 UTA 97 ARAD

 UTA

1-0

 Grupa B

 Nr.

ORA 

 ECHIPELE

 TEREN

SCOR 

 1

17.45

ATLETICO 97 negru

UTA 96 ARAD 

 UTA

1-2

 

 Vineri 18.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 8.30

UTA 97 ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

ACU

0-3

 2

 12.15

ATLETICO 97 galben

BANATUL TIMIŞOARA

ACU

0-7

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.15

UTA 96 ARAD

NIK VULCAN

ACU

9-0

 2

 10.00

ATLETICO 97 negru

CS INEU

ACU

2-0

3

 16.00

  CS INEU

 NIK VULCAN

 ACU

7-0

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

Sâmbătă 19.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

ATLETICO 96 ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

ACU

0-4

 Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.45

ATLETICO 97 negru

NIK VULCAN

ACU

8-0

 2

 10.30

 INEU

 UTA 96 ARAD

ACU 

0-1


  CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B 

 1

LPS BANATUL TIMIŞOARA -9P

FCM UTA 96 ARAD - 9P

 2

CS ATLETICO 96 ARAD - 6P

CS ATLETICO 97 ARAD negru - 6P

3

FCM UTA 97 ARAD - 3P

CS INEU - 3P

 4

CS ATLETICO 97 ARAD galben - 0P

NIK VULCAN - 0P

Sâmbătă 19.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 16.00

A1 BANATUL TIMIŞOARA

B2 ATLETICO 97 negru

UTA

1-2

 2

 16.45

A2 ATLETICO 96

B1 UTA 96

UTA

3-5 (0-0)D.penalti

 3

 17.30.

A3  UTA 97

 B4 NIK VULCAN

ATLETICO

5-0

 4

 18.15

 A4 ATLETICO 97 galben

B3 CS INEU

ATLETICO

1-2

Duminică 20.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 9.00

Loc 3-4 BANTUL TIMIŞOARA

ATLETICO 96

UTA

1-0

 2

 9.30

Loc 7-8 NIK VULCAN

ATLETICO 97 galben

ATLETICO

0-3

 3

10.30

Loc 5-6 UTA 97 ARAD

CS INEU

ACU

0-1

 4

 10.30

Loc 1-2ATLETICO 97 negru

 UTA 96 ARAD

UTA

0-2

 

13.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

UTA 

 

 CLASAMENT FINAL

 1 FCM UTA 96 ARAD
 2 CS ATLETICO 97 ARAD negru
 3 LPS BANATUL TIMIŞOARA
 4 CS ATLETICO 96 ARAD
 5 CS INEU
 6 FCM UTA 97 ARAD
 7 CS ATLETICO 97 ARAD galben
 8 NIK VULCAN

Jucătorul finalei:  FARCAŞ COSMIN - FCM UTA 96 ARAD

Lot jucători FCM UTA 96 ARAD: Tîna Flavius, Danciu Alex, Şerban Adrian, Lazăr Alex, Farcaş Cosmin, Barany Sebastian, Dan Daniel, Botaş Patrick, Şerban Samuel, Got Alex, Silaghi Gabriel, Moisi Casian, Iova Sergiu, Stochin Costic, Avram Sergiu.
Antrenor: Dehelean Raul.

Lot jucători CS ATLETICO 97 ARAD negru: Iacob Bogdan, Moza Mădălin, Irina Roberto, Petrache David, Vasiu Bruno, Covaci Darius, Nedea Raul, Vasi Emanuel, Nica Marius, Popa David, Aldan Sergiu, Burlacu Cosmin, Zdrenţan Dacian, Prună Victor, Coşa Nichita.
Antrenori: Păcurar Cristian, Demian Marius, Oneţ Bogdan.

Lot jucători LPS BANATUL TIMIŞOARA: Ristea Vlad, Brînduş Alexandru, Mărginean Andrei, Petri Cătălin, Gaidoş Alexandru, Horcea Cătălin, Radu Denis, Rus Alexandru, Livan Mădălin, Ţugui Andrei, Rus Răzvan, Dumitrovici Paul, Herţanu Alexandru, Itineanţu Florin, Altmayer Andreas, Roxin Orlando, Mitre Dacian, Matei Mario.
Antrenor: Arba Claudiu.

 
Categoria 1994-95 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x25 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize!!!
Stadion Municipal "Francisc Neuman" UTA : Calea Aurel Vlaicu nr.36
Teren ACU: Calea Timişorii nr.50
Teren ATLETICO: str. Hunedoarei nr.27-37

CATEGORIA 1994-95

 GRUPA A

 GRUPA B

GRUPA C 

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA 94 ARAD

FCM UTA 95 ARAD

GLORIA CTP 95 ARAD

GLORIA CTP 94 ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

VIOREL MATEIANU BAIA MARE

FC TIMIŞOARA 1

FC TIMIŞOARA 2

ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU

 CSŞ MEGA PAŞCANI

CS INEU

Joi 17.06.2010

Grupa A

 Nr.

ORA 

 ECHIPELE

 TEREN

SCOR 

 1

12.45

 ATLETICO ARAD

GLORIA CTP 95 ARAD 

 UTA

3-1

 2

 16.00

 ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU

 GLORIA CTP 95 ARAD

 UTA

3-1

 3

 18.30

 ATLETICO ARAD

 ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU

 UTA

1-1

Grupa B

 Nr.

ORA 

 ECHIPELE

 TEREN

SCOR 

 1

10.00

UTA 94 ARAD

GLORIA CTP 94 ARAD 

 UTA

1-1

 Grupa C

 Nr.

ORA 

 ECHIPELE

 TEREN

SCOR 

 1

11.00

UTA 95 ARAD

VLADIMIRESCU

 UTA

1-0

 Vineri 18.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 8.30

ATLETICO ARAD

V.M. BAIA MARE

ATLETICO

2-3

 2

 11.00

V.M. BAIA MARE

IRATOŞU

ATLETICO

0-2

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 8.30

GLORIA CTP 94 ARAD

MEGA PAŞCANI

UTA

1-1

 2

 11.30

FC TIMIŞOARA 1

MEGA PAŞCANI

UTA

3-0

3

 17.00

  UTA 94 ARAD

 FC TIMIŞOARA 1

 UTA

1-0

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

Grupa C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.30

UTA 95 ARAD

FC TIMIŞOARA 2

UTA

0-1

 2

 10.30

VLADIMIRESCU

CS INEU

UTA

0-4

 3

 12.30

 FC TIMIŞOARA 2

 CS INEU

 UTA

1-1

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Sâmbătă 19.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.30

GLORIA CTP 95 ARAD

V.M. BAIA MARE

UTA

0-3

 Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.30

GLORIA CTP 94 ARAD

FC TIMIŞOARA 1

UTA

2-0

 2

 11.15

 UTA 94 ARAD

 MEGA PAŞCANI

ACU 

1-0

 
Grupa C
 

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.30

UTA 95 ARAD

CS INEU

UTA

2-0

 2

 11.30

 VLADIMIRESCU

 FC TIMIŞOARA 2

UTA 

0-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B 

Grupa C 

 1

ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - 7P

UTA 94 ARAD - 7P

FC TIMIŞOARA 2 - 7P 

 2

V.M. BAIA MARE - 6P

GLORIA CTP 94 ARAD - 5P

 UTA 95 ARAD - 6P

3

ATLETICO ARAD - 4P

FC TIMIŞOARA 1 - 3P

CS INEU - 4P

 4

GLORIA CTP 95 ARAD - 0P

CSŞ MEGA PAŞCANI - 1P

VLADIMIRESCU 2003 - 0P

Sâmbătă 19.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 8.00

A4 GLORIA 95 ARAD

B4 CSŞ MEGA PAŞCANI

ACU

2-2

 2

 8.00

A1 ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU

B1 UTA 94 ARAD

ATLETICO

0-1

 3

 8.30.

A3 ATLETICO ARAD

 B3 FC TIMIŞOARA 1

ACU

0-2

 4

 8.45

 A2 VM BAIA AMRE

B2 GLORIA CTP 94 ARAD

ACU

0-2

Duminică 20.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 8.00

B1 UTA 94 ARAD

C1 FC TIMIŞOARA 2

UTA

1-0

 2

 8.30

B4 CSŞ MEGA PAŞCANI

C4 VLADIMIRESCU 2003

ATLETICO

1-1

 3

8.30

B2 GLORIA CTP 94 ARAD

C2 UTA 95 ARAD

ACU

1-2

 4

 9.30

B3 FC TIMIŞOARA 1

C3 CS INEU

ACU

1-0

 5

 11.15

 A2 VM BAIA MARE

 C2 UTA 95 ARAD

 ACU

1-1

 6

 11.15

 A1 ÎNFRÎŢIREA IRATOŞU

 C1 FC TIMIŞOARA 2

 UTA

0-5

 7

 11.45

 A4 GLORIA CTP 95

 C4 VLADIMIRESCU 2003

 ATLETICO

0-0

 8

 12.15

 A3 ATLETICO ARAD

 C3 CS INEU

 ACU

2-1

 

13.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

UTA 

 

 CLASAMENT FINAL

 1 FCM UTA 94 ARAD
 2 FC TIMIŞOARA 2
 3 ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU
 4 FCM UTA 95 ARAD
 5 GLORIA CTP 94 ARAD
 6 VIOREL MATEIANU BAIA MARE
 7 FC TIMIŞOARA 1
 8 CS ATLETICO ARAD
 9  CS INEU
 10 CSŞ MEGA PAŞCANI
 11 GLORIA CTP 95 ARAD
 12 CS VLADIMIRESCU 2003

Jucătorul finalei: GLIGUŢA PAUL - FCM UTA 94 ARAD

Lot jucători FCM UTA 94 ARAD: Cioară Andrei, Wild Erich, Şoit Mihnea, Caba Raul, Munteanu Mihai, Caba Cristian, Gliguţa Paul, Bej Emilian, Hlistei Cătălin, Gavriş Ruben, Solyom Richard, Iacob Dorin, Rus Ieronim, Neag Adrian, Goia Florin, Giurgiu Alexandru, Tulcan Raul, Fekete Beniamin, Cerna Darius, Rediş Iulian, Neag Alexandru, Demea Alexandru, Nicolovici Nicuşor.
Antrenori: Tisza Francisc, Jozsa Norbert.

Lot jucători FC TIMIŞOARA 2: Tritoiu Daniel, Abo Aboud Osama, Leonte Paul, Lazăr Claudiu, Rus Caius, Plescan Bogdan, Rotariu Dorinel, Opriş Victor, Tabacaru Cristian, Radosav Denis, Gîjdeanu Florin, Voicu Iosif, Ciobanu Traian.
Antrenor: Foale Antonio.

Lot jucători ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU: Kallo Gabriel, Mecheş Ovidiu, Brie Bonchiş, Palatinus Attila, Bokor Felix, Bora Emil, Birtaş Mircea, Puşcău Raul, Mateucă Florin, Popa Robert, Matica Paul, Cosma Andrei, Daltin Raul, Marica Ionuţ, Ţârle Ionuţ, Ţica Robert.
Antrenori: Henegaru Mircea, Popa Cornel.

 
<< Început < Anterior 1 2 3 4 Următor > Sfârşit >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates