Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 31 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia X
Categoria 2003 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x15 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize!!!

CATEGORIA 2003

 GRUPA A

 GRUPA B

CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

LPS BANATUL TIMIŞOARA

LPS- CSŞ  BANATUL TIMIŞOARA

FC TIMIŞOARA 1

FC TIMIŞOARA 2

ACS TÂMPA BRAŞOV 1

ACS TÂMPA BRAŞOV 2

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

 ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ

 TISZA VOLAN SZEGED (HU)

 

 Vineri 18.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.45

FC TIMIŞOARA 1

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSS 4

1-0

 2

 11.15

ATLETICO ARAD galben

TÂMPA BRAŞOV 1

CSS 4

4-1

 3

 12.35

ATLETICO ARAD galben

ELECTRICA TIMIŞOARA

 CSS 4

 4-1

 4

 12.35

 F CTIMIŞOARA 1

TÂMPA BRAŞOV 1

 CSS 5

 0-4

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Grupa

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.00

ATLETICO ARAD negru

KINDER MUREŞ

CSS 4

0-3

 2

 10.30

FC TIMIŞOARA 2

TÂMPA BRAŞOV 2

CSS 4

2-0

3

12.00

  ATLETICO ARAD negru

FC TIMIŞOARA 2

 CSS 4

0-4

 4

 12.00

 TÂMPA BRAŞOV 2

 KINDER MUREŞ

 CSS 5

 2-5

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

Sâmbătă 19.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.10

ATLETICO ARAD galben

BANATUL TIMIŞOARA

CSS 4

6-0

 2

 10.45

ELECTRICA TIMIŞOARA

TISZA VOLAN SZEGED

 CSS 4

1-2

 3

 11.55

 BANATUL TIMIŞOARA

 ELECTRICA TIMIŞOARA

 CSS 4

 1-2

 4

12.30

 TÂMPA BRAŞOV 1

TISZA VOLAN SZEGED

 CSS 4

 3-1

 5

 16.45

 ATLETICO ARAD galben

FC TIMIŞOARA 1

 CSS 5

 3-0

 6

 17.20

 BANATUL TIMIŞOARA

 TISZA VOLAN SZEGED

 CSS 4

 4-0

 7

 18.30

 FC TIMIŞOARA 1

 TISZA VOLAN SZEGED

 CSS 5

 4-1

 8

 18.40

 BANATUL TIMIŞOARA

 TÂMPA BRAŞOV 1

 CSS 4

 0-3

 Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

ATLETICO ARAD negru

TÂMPA BRAŞOV 2

CSS 4

3-0

 2

 9.35

FC TIMIŞOARA 2

 KINDER MUREŞ

CSS 4

1-0

 3

 11.20

 LPS CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

FC TIMIŞOARA 2

 CSS 4

 3-0

 4

 13.05

 ATLETICO ARAD negru

 LPS CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

 CSS 4

 0-2

 5

 16.45

LPS CSŞ BANATUL TIMIŞOARA 

 TÂMPA BRAŞOV 2

 CSS 4

 3-0

 6

 18.05

 LPS CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

 KINDER MUREŞ

 CSS 4

 5-0

Duminică 20.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.15

TÂMPA BRAŞOV 1

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSS 5

9-3

 2

 9.15

ATLETICO ARAD

 TISZA VOLAN SZEGED

CSS 4

4-2

 3

 9.50

 BANATUL TIMIŞOARA

FC TIMIŞOARA 1

 CSS 4

 1-1


  CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B 

 1

ATLETICO ARAD galben-15P

LPS - CSŞ BANATUL TIMIŞOARA - 12P

 2

ACS TÂMPA BRAŞOV 1 - 12P

FC TIMIŞOARA 2 - 9P

3

FC TIMIŞOARA 1 - 7P

KINDER MUREŞ - 6P

 4

LPS BANATUL TIMIŞOARA - 4P

ATLETICO ARAD negru  - 3P

 5

TISZA VOLAN SZEGED -3P 

 TÂMPA BRAŞOV 2 - 0P

 6

 ELECTRICA TIMIŞOARA - 3P

 

 

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 11,20

Loc 9-10 TISZA VOLAN SZEGED

TÂMPA BRAŞOV 2

CSS 4

4-1

 2

11.20

Loc 7-8 BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO ARAD negru

CSS 5

2-1 (0-0)

 3

11.55

Loc 5-6 FC TIMIŞOARA 1

KINDER MUREŞ

CSS 5

0-2

 4

13.25

Loc 1-2 ATLETICO ARAD galben

LPS-CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

CSS 4

4-0

 5

 13.25

 Loc 3-4 TÂMPA BRAŞOV 1

FC TIMIŞOARA 2

 CSS 5

 2-0

 

14.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSS

 

 CLASAMENT FINAL

 1CS ATLETICO ARAD galben
 2LPS - CSŞ BANATUL TIMIŞOARA
 3ACS TÂMPA BRAŞOV 1
 4FC TIMIŞOARA 2
 5ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ
 6FC TIMIŞOARA 1
 7LPS BANATUL TIMIŞOARA
 8CS ATLETICO ARAD negru
 9 TISZA VOLAN SZEGED
 10ACS TÂMPA BRAŞOV 2
 11 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

Jucătorul finalei:  NARSESOVICI ANDREI - CS ATLETICO ARAD

Lot jucători CS ATLETICO ARAD: Baranyi Roland, Perenyi Adrian, Puta Manuel, Banya Roland, Turcanu Raul, Narsesovici Andrei, Petra Gabriel, Rigo Ronald, Mureşan Andrei, Popescu Armand, Adamcsik Alex, Melniciuc Alex, Busui Bogdan, Andrieş Mario.
Antrenor: Jozsa Norbert.

Lot jucători LPS - CSŞ BANATUL TIMIŞOARA: Dan Sebastian, Rusu Marius, Simedru Marius, Suciu Ionuţ, Tîrziu Iulian, Rus Alexandru, Iancovici Iadran, Şerban Marian, Toroc Paul, Salzano Diego, Todor Luca, Vegh Patrick.
Antrenor: Velcotă Pavel.

Lot jucători ACS TÂMPA BRAŞOV 1 : Baragoană Denis, Rotaru Rareş, Pintilie Sorin, Necula Daniel, Covalciuc Vadin, Ene Eduard, Domunca Adrian.
Antrenor. Văduva Nicolae

 
Categoria 2002 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize!!!

CATEGORIA 2002

 GRUPA A

 GRUPA B

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

PORTO BEGA TIMIŞOARA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

FC BIHOR

BÉKÉSCSABA UFC (HU)

LPS BANATUL TIMIŞOARA 1

 LPS BANATUL TIMIŞOARA 2

 Vineri 18.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.45

ATLETICO ARAD

PORTO BEGA TIMIŞOARA

CSS 5

10-2

 2

 10.30

FC BIHOR

BANATUL TIMIŞOARA 1

CSS 5

4-0

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

UTA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA 2

CSS 5

0-5

 2

 11.15

BANATUL TIMIŞOARA 2

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSS 5

4-2

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

Sâmbătă 19.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

ATLETICO ARAD

BANATUL TIMIŞOARA 1

CSS 5

4-1

 2

 9.45

PORTO BEGA TIMIŞOARA

FC BIHOR

 CSS 5

 0-6

 3

 11.15

 PORTO BEGA TIMIŞOARA

 BANATUL TIMIŞOARA 1

 CSS 5

 0-6

 4

12.45

 ATLETICO ARAD

 FC BIHOR

 CSS 5

 4-1

 Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.30

UTA ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSS 5

1-2

 2

 12.00

BEKESCSABA

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSS 5 

14-0

 3

16.00 

 BEKESCSABA

 BANATUL TIMIŞOARA 2

 CSS 5

 4-1

 4

 17.20

 BEKESCSABA

 UTA ARAD

 CSS 5

 6-2


  CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B 

 1

ATLETICO ARAD -9P

BEKESCSABA - 9P

 2

FC BIHOR - 6P

LPS BANATUL TIMIŞOARA 2 - 6P

3

LPS BANATUL TIMIŞOARA 1  - 3P

ELECTRICA TIMIŞOARA - 3P

 4

PORTO BEGA TIMIŞOARA - 0P

UTA ARAD - 0P

Sâmbătă 19.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 16.00

A3 METALUL AIUD

B4 LIPOVA

CSS 3

3-0

 2

 16.45

A4 ŞC. F. N. CHIRILĂ ORAVIŢA

B3 FCS REŞIŢA

CSS 3

1-5

 3

 17.30.

A1 LUCEAFĂRUL TG. JIU

 B2 ATLETICO ARAD

CSS 3

0-5

 4

 18.15

A2 UTA ARAD

B1 BEKESCSABA

CSS 3

2-1

Duminică 20.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 8.30

A3 BANATUL TIMIŞOARA

B4 UTA ARAD

CSS 4

7-1

 2

 8.30

A4 PORTO BEGA TIMIŞOARA

B3 ELECTRICA TIMIŞOARA

CSS 5

3-2 (2-2)

 3

9.50

A2 FC BIHOR

B1 BEKESCSABA

CSS 5

1-2

 4

 10.35

A1 ATLETICO ARAD

B2 BANATUL TIMIŞOARA 2

CSS 4

5-2

 5

 10.35

 Loc 5-6 BANATUL TIMIŞOARA 1

 PORTO BEGA TIMIŞOARA

 CSS 5

 2-3 (1-1)

 6

 11.55

 Loc 7-8 UTA ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

 CSS 4

 1-2

 7

 12.40

 Loc 1-2 BEKESCSABA

 ATLETICO ARAD

 CSS 4

 3-2 (2-2)

 8

 12.40

 Loc 3-4 FC BIHOR

 BANATUL TIMIŞOARA 2

 CSS 5

 4-2

 

14.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSS

 

 CLASAMENT FINAL

 1 BEKESCSABA UFC
 2 CS ATLETICO ARAD
 3FC BIHOR
 4LPS BANATUL TIMIŞOARA 2
 5PORTO BEGA TIMIŞOARA
 6LPS BANATUL TIMIŞOARA 1
 7CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA
 8FCM UTA ARAD

Jucătorul finalei:  JUDIK PETER - BEKESCSABA UFC

Lot jucători CS ATLETICO ARAD: Stretcu Vlad, Găină Darius, Tripa Eric, Dronca Andrei, Gădoiu Ronald, Uzum Paul, Dalacsi Alexandru, Moldovan Bogdan, Jicărean David, Andea Andreas, Luca Raul, Cioarsă Ionuţ, Frenţ George, Costea Marco
Antrenori: Cîmpian Marcel, Drecin Bogdan

Lot jucători FC BIHOR: Barak Alex, Blăgea Patrik, Novero Luca, Ganea Rareş, Maduţa Darius, Morar Alin, Burcă David, Manea Daniel, Soltiuţ Alex, Costea Vlad, Galchiş Cristian, Bartha Richi, Ulici Casian.
Antrenor: Ulici Lucian.

 
Categoria 2001 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize!!!

CATEGORIA 2001

 GRUPA A

 GRUPA B

CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

FCM UTA ARAD

ACADMIA DE FOTBAL GHEORGHE HAGI CONSTANŢA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

CSŞ LUGOJ

CSŞ CRAIOVA

 CFK VRBAS (SER)

 CSŞ TÎRGOVIŞTE

 VIITORUL LT BALŞ

 Vineri 18.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.15

UTA ARAD

CSŞ TÎRGOVIŞTE

CSS 2

6-2

 2

 10.00

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSŞ CRAIOVA

CSS 2

3-1

 3

 11.30

 ELECTRICA TIMIŞOARA

ATLETICO ARAD galben

 CSS 2

 0-2

 4

 16.00

 CSŞ CRAIOVA

CSŞ TÎRGOVIŞTE

 CSS 1

 4-2

 5

 17.30

ATLETICO ARAD galben

UTA ARAD

 CSS 2

 5-3

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Grupa

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 8.30

ATLETICO ARAD negru

VIITORUL BALŞ

CSS 2

0-0

 2

 10.45

ACADEMIA HAGI

CSŞ LUGOJ

CSS 2

2-1

3

16.00

  ATLETICO ARAD negru

CFK VRBAS 

 CSS 2

1-4

 4

 16.45

 CSŞ LUGOJ

 VIITORUL BALŞ

 CSS 2

 1-4

 5

 18.15

 ACADEMIA HAGI

CFK VRBAS

 CSS 2

 2-1

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

Sâmbătă 19.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.30

ATLETICO ARAD galben

CSŞ CRAIOVA

CSS 1

8-1

 2

 10.00

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSŞ TÎRGOVIŞTE

 CSS 1

8-0

 3

 12.15

 UTA ARAD

 ELECTRICA TIMIŞOARA

 CSS 1

 0-4

 4

16.00

 UTA ARAD

 CSŞ CRAIOVA

 CSS 1

 1-2

 5

 16.45

 ATLETICO ARAD galben

CSŞ TÎRGOVIŞTE

 CSS 1

 17-0

 Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.15

ATLETICO ARAD negru

CSŞ LUGOJ

CSS 2

0-5

 2

 10.45

ACADEMIA HAGI

 VIITORUL BALŞ

CSS 2

3-1

 3

 11.30

 CSŞ LUGOJ

 VRBAS

 CSS 2

 1-2

 4

 17.30

 VRBAS

 VIITORUL BALŞ

 CSS 2

 6-3

 5

 18.15

 ATLETICO ARAD negru

 ACADEMIA HAGI

 CSS 2

 1-1


  CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B 

 1

ATLETICO ARAD galben-12P

ACADEMIA HAGI - 10P

 2

ELECTRICA TIMIŞOARA - 9P

VRBAS - 9P

3

CSŞ CRAIOVA  - 6P

VIITORUL BALŞ - 7P

 4

UTA ARAD - 3P

CSŞ LUGOJ  - 3P

 5

CSŞ TÎRGOVIŞTE -0P 

 ATLETICO ARAD negru - 2P

Duminică 20.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 8.30

A1 ATLETICO ARAD galben

B2 VRBAS

CSS 1

3-1

 2

9.15

A2 ELECTRICA TIMIŞOARA

B1 ACADEMIA HAGI

CSS 1

4-3

 3

10.45

Loc 9-10 A5 CSŞ TÎRGOVIŞTE

B5 ATLETICO ARAD negru

CSS 3

0-2

 4

11.30

Loc 7-8 A4 UTA ARAD

 B4 CSŞ LUGOJ

CSS 3

4-3

 5

 12.15

 Loc 5-6 A3 CSŞ CRAIOVA

 B3 VIITORUL BALŞ

 CSS 3

 4-2

 6

 12.15

Loc 1-2 ATLETICO ARAD galben

ELECTRICA TIMIŞOARA

 CSS 1

 2-3

 7

 12.15

 Loc 3-4 VRBAS

ACADEMIA HAGI

 CSS 2

 5-0

 

14.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSS

 

 CLASAMENT FINAL

 1CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA
 2CS ATLETICO ARAD galben
 3CFK VRBAS
 4ACADEMIA DE FOTBAL GHEORGHE HAGI CONSTANŢA
 5CSŞ CRAIOVA
 6VIITORUL LT BALŞ
 7FCM UTA ARAD
 8CSŞ LUGOJ
 9 CS ATLETICO ARAD negru
 10CSŞ TÎRGOVIŞTE

Jucătorul finalei:  MICULESCU DAVID - CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

Lot jucători CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA: Popeţ Robert, Braşoveanu Alex, Murariu Răzvan, Paşcu Eric, Buga Marco, Dica Nini, Banzar Victor, Vlad Răzvan, Radin Marko, Hadaruga Denis, Mohorîta Răzvan, Dreţcanu Denis, Ciachir Andrei
Antrenor: Maşcovescu D.

Lot jucători CS ATLETICO ARAD galben: Mladin Rareş, Spătar Sergiu, Ţăranu Paul, Nedea Andrei, Batki Robert, Toth Darren, Corchiş Robert, Corchiş Alexandru, Duma Marc, Cornean Andrei, Tăşedan Bogdan
Antrenori: Câmpian Marcel, Drecin Bogdan

 
Categoria 2000 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize!!!

CATEGORIA 2000

 GRUPA A

 GRUPA B

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

CSŞ TÂRGOVIŞTE

VOJVODINA RMR NOVI SAD (SER)

FC MARA 2010 BAIA MARE

FC BRAŞOV

 CSŞ GRUP ŞCOLAR ION BĂNESCU MANGALIA

 FOTBAL CLUB ŞCOLAR REŞIŢA

 AS SPORTING JUNIORS BUCUREŞTI

 Vineri 18.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.15

FC BRAŞOV

FCS REŞIŢA

CSS 1

5-2

 2

 10.45

ATLETICO ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSS 1

6-1

 3

 11.30

 VOJVODINA NOVI SAD

FC BRAŞOV

 CSS 1

 5-0

 4

 12.15

 ELECTRICA TIMIŞOARA

FCS REŞIŢA

 CSS 1

 4-3

 5

 17.30

 ATLETICO ARAD

 VOJVODINA NOVI SAD

 CSS 1

 2-0

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

 

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 10.00

UTA ARAD

CSŞ TÎRGOVIŞTE

CSS 3

3-0

 2

 10.45

MARA BAIA MARE

CSŞ MANGALIA

CSS 3

4-3

3

12.15

  CSS TÎRGOVIŞTE

 SPORTING BUCUREŞTI

 CSS 2

9-1

 4

 16.00

 UTA ARAD

 MARA BAIA MARE

 CSS 3

 2-1

 5

 16.45

 CSŞ MANGALIA

 SPORTING BUCUREŞTI

 CSS 3

 0-3

 

 

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

UTA

Sâmbătă 19.06.2010

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.30

ATLETICO ARAD

FCS REŞIŢA

CSS 2

6-3

 2

 10.00

ELECTRICA TIMIŞOARA

FC BRAŞOV

 CSS 2

 1-0

 3

 12.15

 ELECTRICA TIMIŞOARA

 VOJVODINA NOVI SAD

 CSS 2

 0-2

 4

 17.30

 VOJVODINA NOVI SAD

 FCS REŞIŢA

 CSS 2

 4-0

 5

 18.15

 ATLETICO ARAD

FC BRAŞOV

 CSS 2

 6-1

 Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.15

UTA ARAD

CSŞ MANGALIA

CSS 2

5-0

 2

 10.45

MARA BAIA MARE

 SPORTING BUCUREŞTI

CSS 2

7-0

 3

 11.30

 CSŞ TÎRGOVIŞTE

 CSŞ MANGALIA

 CSS 2

 8-2

 4

 16.00

 CSŞ TÎRGOVIŞTE

 MARA BAIA MARE

 CSS 2

 3-10

 5

 16.45

 UTA ARAD

 SPORTING BUCUREŞTI

 CSS 2

 5-1


  CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B 

 1

ATLETICO ARAD -12P

FCM UTA ARAD - 12P

 2

VOJVODINA NOVI SAD - 9P

FC MARA 2010 BAIA MARE - 9P

3

ELECTRICA TIMIŞOARA  - 6P

CSŞ TÎRGOVIŞTE - 6P

 4

FC BRAŞOV - 3P

SPORTING BUCUREŞTI - 3P

 5

FCS REŞIŢA -0P 

 ION BĂNESCU MANGALIA - 0P

Duminică 20.06.2010

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 8.30

A1 ATLETICO ARAD

B2 MARA BAIA MARE

CSS 2

8-1

 2

8.30

Loc 9-10 A5 FCS REŞIŢA

B5 IB MANGALIA

CSS 3

6-0

 3

9.15

Loc 7-8 A4 FC BRAŞOV

B4 SPORTING BUCUREŞTI

CSS 3

8-0

 4

 9.15

A2 VOJVODINA

 B1 UTA ARAD

CSS 2

3-0

 5

 10.00

 Loc 5-6 A3 ELECTRICA TIMIŞOARA

 B3 CSŞ TÎRGOVIŞTE

 CSS 3

 5-0

 6

 11.30

Loc 3-4 FC MARA BAIA MARE 

 FCM UTA ARAD

 CSS 2

 1-3

 7

 11.30

 Loc 1-2 ATLETICO ARAD

 VOJVODINA NOVI SAD

 CSS 1

 0-1

 

14.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSS

 

 CLASAMENT FINAL

 1VOJVODINA RMR NOVI SAD
 2CS ATLETICO ARAD
 3FCM UTA ARAD
 4FC MARA 2010 BAIA MARE
 5CS FC ELECTRCA 1869 TIMIŞOARA
 6CSŞ TÎRGOVIŞTE
 7FC BRAŞOV
 8AS SPORTING JUNIORS BUCUREŞTI
 9 FOTBAL CLUB ŞCOLAR REŞIŢA
 10 CSŞ ION BĂNESCU MANGALIA

Jucătorul finalei:  TODORIC SRDAN - VOJVODINA NOVI SAD

Premiu special: POLJAK ALLEGRA - VOJVODINA NOVI SAD - singura fată participantă la turneu

Lot jucători VOJVODINA RMR NOVI SAD: Vukovic Milos, Todoric Srdan, Bjekovic Marko, Kovacevic Aleksandar, Jelicic Igor, Poljak Alegra, Jovanovic Nikola, Ilic Luka, Topic Mirko, Zivkovic Nemanja, Jovisici Pavle, Pesevic Lazar.
Antrenor: Radosav Vanja

Lot jucători CS ATLETICO ARAD: Dagău Andrei, Cioban Alex, Pampa Dan, Ilisie Valeriu, Monac Răzvan, Bodri Luca, Bodri Toma, Obrad Raul, Frai Claudiu, Mutică Denis, Petcuţ Raul, Mag Sergiu, Rus Alex, Giosu Denis, Lazie Alex.
Antrenori: Cserneczky Árpád, Petruţ Adrian

Lot jucători FCM UTA ARAD: Viderok Cristofer, Julean Kevin, Toda Lucian, Stoianovici Adrian, Sabău Sergiu, Şuibea Marius, Ivanovici Antonio, Bodri Alex, Faur Nick, Matei Andrei, Bărboşelu Alin, Şiman Dominic, Morar Sorin, Otiş Alexandru.
Antrenor: Herman Ioan

 
<< Început < Anterior 1 2 3 4 Următor > Sfârşit >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates