Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 3 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Campionate Ed. 2009-2010
Campionate F.R.F. PDF Imprimare Email

Loc I - Campionat Judeţean Juniori E (născuţi 1998)
Loc I - Zonă, Juniori E, Timişoara, 24-25 aprilie 2010  
Loc III - Finala Campionatului Naţional Juniori E - "Cupa Hagi", Constanţa, 29 mai - 1 iunie 2010

Loc I - Campionat Judeţean Juniori D (născuţi 1997)
Loc II - Zonă, Juniori D (născuţi 1997), Reghin, 7-10 iunie 2010  

Loc II - Campionat Judeţean Juniori C (născuţi 1995),  grupa 1996
Loc III - Campionat Judeţean Juniori C, grupa 1997 

Loc III - Campionat Judeţean născuţi 1994 (sub denumirea UTA)   

Loc I - Memorial "Gheorghe Ola" (născuţi 2001) - faza judeţeană 
Loc I - Memorial "Gheorghe Ola" (născuţi 2001) - faza zonală, Arad 25-26 noiembrie 2010
Loc II - Memorial "Gheorghe Ola" (născuţi 2001) - faza finală, Rm. Vâlcea 17-19 decembrie 2010

Loc I - Memorial "Gheorghe Ene" (născuţi 2002) - faza judeţeană
Loc I - Memorial "Gheorghe Ene" (născuţi 2002) - faza zonală, Timişoara 3-5 decembrie 2010
Loc III - Memorial "Gheorghe Ene" (născuţi 2002) - faza judeţeană, Tg. Neamţ 17-19 decembrie 2010
Jucători evidenţiaţi:
Stanciu Răzvan (1998) - cel mai bun portar - Campionat Juniori E - faza zonală, Timişoara 24-25 aprilie 2010
Man Dennis (1998) - cel mai bun jucător -  Campionat Juniori E - faza zonală, Timişoara 24-25 aprilie 2010
Gîdoiu Stadler Ronaldo Irinel (2002) - golgeterul turneului - Memorial "Gheorghe Ene" - faza zonală, Timişoara 3-5 decembrie 2010
Gîdoiu Stadler Ronaldo Irinel (2002) - jucătorul turneului - Memorial "Gheorghe Ene" - faza finală, Tg. Neamţ 17-19 decembrie 2010
Cornean Adrian (2001) - premiu special AJF Arad - pentru calificare la faza finală a Memorialului "Gheorghe Ola"
Toth Darren (2001) - premiu special AJF Arad - pentru calificare la faza finală a Memorialului "Gheorghe Ola"
Duma Marc (2001) - premiu special AJF Arad - pentru calificare la faza finală a Memorialului "Gheorghe Ola"
Gîdoiu Stadler Ronaldo Irinel (2002) - premiu special AJF Arad - pentru calificare la faza finală a Memorialului "Gheorghe Ene"
Tripa Eric (2002) - premiu special AJF Arad - pentru calificare la faza finală a Memorialului "Gheorghe Ene"
Dronca Andrei (2002) - premiu special AJF Arad - pentru calificare la faza finală a Memorialului "Gheorghe Ene"

 


Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates