Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 7 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VII
Craciun VII
Categoria 2002 PDF Imprimare Email

CS ATLETICO ARAD

VIKTÓRIA ULE MÁTÉSZALKA (HU)

CS ATLETICO 2 ARAD

TISZA VOLÁN SZEGED (HU)

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA 1

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA 2

 

 

 

 

Citeşte mai mult...
 
Categoria 2001 PDF Imprimare Email

CS ATLETICO ARAD

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

LIBERTY JUVENTUS ORADEA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

UTA ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

 

 

 

 

Citeşte mai mult...
 
Categoria 2000 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

CS ATLETICO 1 ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 2

ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 1

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

LIBERTY JUVENTUS ORADEA

LUCEAFĂRUL TG. JIU

CSŞ GLORIA ARAD

UTA ARAD

 

 

 

 

Citeşte mai mult...
 
Categoria 1999 PDF Imprimare Email

GRUPA A

GRUPA B

CSŞ GLORIA ARAD

UTA ARAD

CSŞ NR. 1 „PAJURA” BUCUREŞTI

CS ATLETICO 2 ARAD

CS PANDURII TG. JIU

CS ATLETICO 2000 ARAD

CS ATLETICO ARAD

CS LUCEAFĂRUL TG. JIU

CSŞ LUCEAFĂRUL FILIAŞI CRAIOVA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA – neprez.

 

 

 

 


Adrese săli:

 

Hala Atletico (cu iarbă artificială) – str. Grigore Ureche FN – se joacă cu mantinelă !!!

Serie A  (cu iarbă artificială) – str. Eftimie Murgu FN – se joacă cu aut lateral !!!

Timp de joc: 1x25 minute.

SÂMBĂTĂ 13.12.2008

GRUPA   A

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:25

CSŞ ARAD

FILIAŞI CRAIOVA

SERIE A -1

0-1

2

08:00

-

08:25

PAJURA BUCUREŞTI

ATLETICO ARAD

SERIE A -2

0-1

3

09:30

-

09:55

CSŞ ARAD

PAJURA BUCUREŞTI

SERIE A-1

0-3

4

09:30

-

09:55

PANDURII TG. JIU

ATLETICO ARAD

SERIE A-2

1-4

5

11:00

-

11:25

CSŞ ARAD

PANDURII TG. JIU

SERIE A-1

1-10

6

11:00

-

11:25

PAJURA BUCUREŞTI

FILIAŞI CRAIOVA

SERIE A-2

1-0

7

15:00

-

15:25

PANDURII TG. JIU

FILIAŞI CRAIOVA

HALA ATL

8-1

8

15:30

-

15:55

CSŞ ARAD

ATLETICO ARAD

HALA ATL

0-7

GRUPA   B

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:55

CS ATLETICO 2000 ARAD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

SERIE A -1

0-2

2

08:30

-

08:55

UTA ARAD

ATLETICO 2 ARAD

SERIE A-2

4-0

3

10:00

-

10:25

UTA ARAD

CS ATLETICO 2000 ARAD

SERIE A-1

1-2

4

10:00

-

10:25

ATLETICO 2 ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A-2

3-0

5

12:30

-

12:55

UTA ARAD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

SERIE A-1

1-3

6

12:30

-

12:55

CS ATLETICO 2000 ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A-2

3-0

7

16:00

-

16:25

UTA ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

HALA ATL

3-0

8

16:30

-

16:55

ATLETICO 2 ARAD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

HALA ATL

1-1

DUMINICĂ 14.12.2008

GRUPA   A

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:25

ATLETICO ARAD

FILIAŞI CRAIOVA

SERIE A -2

6-0

2

08:30

-

08:55

PAJURA BUCUREŞTI

PANDURII TG. JIU

SERIE A -1

0-5

GRUPA   B

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:30

-

09:55

ATLETICO 2 ARAD

CS ATLETICO 2000 ARAD

SERIE A -2

0-3

2

10:00

-

10:25

LUCEAFĂRUL TG. JIU

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A -1

3-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A

GRUPA   B

1. ATLETICO ARAD 12p

1. LUCEAFĂRUL TG. JIU 10p

2. PANDURII TG. JIU 9p

2. ATLETICO 2000 ARAD 9p

3. CSŞ NR.1 „PAJURA” BUCUREŞTI 6p

3. UTA ARAD 6p

4. CSŞ LUCEAFĂRUL FILIAŞI CRAIOVA 3p

4. ATLETICO 2 ARAD 4p

5. CSŞ GLORIA ARAD 0p

5. ELECTRICA TIMIŞOARA - neprezentare

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:30

-

11:55

Loc 3-4 PANDURII TG. JIU

ATLETICO 2000 ARAD

SERIE A -2

2-3 (0-0)dp

2

12:00

-

12:25

Loc 1-2 ATLETICO ARAD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

SERIE A -2

4-0

4

12:30

-

12:55

Loc 7-8 LUCEAFĂRUL FILIAŞI

ATLETICO 2 ARAD

SERIE A -1

0-2

5

13:00

-

13:25

Loc 5-6 CSŞ PAJURA BUCUREŞTI

UTA ARAD

SERIE A -1

0-6

12.25.

-

12.30.

Festivitate de premiere

SERIE A -2

 

CLASAMENTUL FINAL 1999

1

CS ATLETICO ARAD

2

LUCEAFĂRUL TG. JIU

3

CS ATLETICO 2000 ARAD

4

CS PANDURII TG. JIU

5

UTA ARAD

6

CSŞ NR.1 PAJURA BUCUREŞTI

7

CS ATLETICO 2 ARAD

8

LUCEAFĂRUL FILIAŞI CRAIOVA

9

CSŞ GLORIA ARAD

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: CORDEA ANDREI – CS ATLETICO ARAD

CS ATLETICO ARAD: Nicoară, Roşu, Clej, Adam, Lung, Schipor, Cordea, Toma, Diaconu, Curta

Antrenor: prof. Cserneczky Árpád

CS PANDURII TG. JIU: Preoteasa, Magherescu, Frăţilescu, Lupuleţ, Dragu, Chivulescu, Pungan, Istrate, Sorea, Budică

Antrenor: Frimu Constantin

CS LUCEAFĂRUL TG. JIU: Cotojman, Deaconu, Turbăceanu, Popeangă, Ularu, Dumbravă, Ecovescu, Negricioiu, Ceambur, Calotă

Antrenor: Găman Sergiu

CS ATLETICO 2000 ARAD: Dagău, Monac, Petcuţ, Mag, Bodri T., Bodri L., Ilisie

Antrenor: prof. Cserneczky Árpád

 
Categoria 1998 PDF Imprimare Email

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CS ATLETICO ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

PROGRESUL PECICA

CSŞ NR. 1 „PAJURA” BUCUREŞTI

CS LUCEAFĂRUL TG. JIU

CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI JIU

JUVENTUS ORADEA

CS DACIA ORĂŞTIE

CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI

CSŞ LUCEAFĂRUL FILIAŞI CRAIOVA

VIITORUL LT BALŞ

 

 

 

Citeşte mai mult...
 
<< Început < Anterior 1 2 Următor > Sfârşit >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates