Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 62 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IV
Craciun IV
Categoria 1993 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

SZIGETVAR (HU)

FC BIHOR

MINERUL MOTRU

CS ATLETICO ARAD

CSŞ VIITORUL CLUJ

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ŞCOALA ION AGÂRBICEANU CLUJ

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

DINAMO ORADEA

AS BIHOREANA

PANDURII LIGNITUL TG. JIU

 

GRUPA D/ CSOPORT

GRUPA E/ CSOPORT

GRUPA F/ CSOPORT

AS ROMVEST ARAD

FCM UTA ARAD

CS VIITORUL MARGHITA

CSŞ CAREI

AS ROMVEST 94 ARAD

AS ENERGETICA TISMANA

CS CAUTIS STEAUA SUDULUI BUCUREŞTI

CSŞ LAPI DEJ

BEKESCSABA UFC (HU)

CEHU SILVANIEI SĂLAJ

JUVENTUS ORADEA

ŞCOALA DE FOTBAL IVANSUC CLUJ

Timp de joc: 1x23 minute.


 

VINERI 9.12.2005

GRUPA A /CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

16:25

-

16:48

MINERUL MOTRU

V.SF.ANA SÂNTANA

VICTORIA

2-1

2

18:25

-

18:48

V.SF.A. SÂNTANA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO

1-5

GRUPA B /CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

18:00

-

18:23

ATLETICO ARAD

SZIGETVAR

ATLETICO

3-1

GRUPA D /CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

9

15:10

-

15:33

ROMVEST ARAD

CSŞ CAREI

VICTORIA

7-0

GRUPA E/CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:50

-

12:13

FCM UTA ARAD

ROMVEST 94

VICTORIA

0-2

 

SÂMBĂTĂ 10.12.2005

GRUPA   A / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:25

-

08:48

MINERUL MOTRU

ORHIDEEA BUCUREŞTI

Sabin Dr

0-1

2

08:50

-

09:13

V.SF.A.SÂNTANA

DINAMO ORADEA

Sabin Dr

0-1

3

11:20

-

11:43

ORHIDEEA BUCUREŞTI

DINAMO ORADEA

Sabin Dr

3-0

4

13:00

-

13:23

MINERUL MOTRU

DINAMO ORADEA

Sabin Dr

2-1

GRUPA   B / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:15

-

09:38

SZIGETVAR

AG. CLUJ

VICTORIA

3-1

2

09:40

-

10:03

ATLETICO ARAD

BIHOREANA

VICTORIA

3-0

3

14:40

-

15:03

AG. CLUJ

BIHOREANA

VICTORIA

2-1

4

15:55

-

16:18

SZIGETVAR

BIHOREANA

VICTORIA

2-0

5

16:20

-

16:43

ATLETICO ARAD

AG. CLUJ

VICTORIA

4-0

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:05

-

10:28

RIPENSIA TIMIŞOARA

PANDURII TG. JIU

ATLETICO

0-5

2

11:20

-

11:43

FC BIHOR

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

0-3

3

12:35

-

12:58

VIITORUL CLUJ

PANDURII TG. JIU

ATLETICO

0-12

4

13:50

-

14:13

FC BIHOR

PANDURII TG. JIU

ATLETICO

0-9

5

14:15

-

14:38

VIITORUL CLUJ

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

0-6

6

15:30

-

15:53

FC BIHOR

VIITORUL CLUJ

ATLETICO

2-0

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:50

-

09:13

ROMVEST ARAD

S.SUDULUI BUCUREŞTI

ATLETICO

3-2

2

09:15

-

09:38

CSŞ CAREI

CEHU S. SĂLAJ

ATLETICO

2-0

3

13:00

-

13:23

ROMVEST ARAD

CEHU S. SĂLAJ

ATLETICO

7-0

4

13:25

-

13:48

CSŞ CAREI

S. SUDULUI BUCUREŞTI

ATLETICO

0-7

5

14:40

-

15:03

S.SUDULUI BUCUREŞTI

CEHU S. SĂLAJ

ATLETICO

3-0

GRUPA E /CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

ROMVEST 94 ARAD

LAPI DEJ

Sabin Dr

1-0

2

09:15

-

09:38

LAPI DEJ

UTA ARAD

Sabin Dr

0-4

3

10:05

-

10:28

ROMVEST 94 ARAD

JUVENTUS ORADEA

Sabin Dr

0-1

4

11:45

-

12:08

UTA ARAD

JUVENTUS ORADEA

Sabin Dr

3-0

5

13:25

-

13:48

LAPI DEJ

JUVENTUS ORADEA

Sabin Dr

1-0

GRUPA F /CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

MARGHITA

TISMANA

VICTORIA

2-0

2

13:50

-

14:13

BEKESCSABA

MARGHITA

VICTORIA

3-0

3

15:05

-

15:28

BEKESCSABA

IVANSUC CLUJ

VICTORIA

0-1

4

10:30

-

10:53

MARGHITA

IVANSUC CLUJ

ATLETICO

2-4

5

12:10

-

12:33

E. TISMANA

IVANSUC CLUJ

ATLETICO

0-5

6

16:45

-

17:08

BEKESCSABA

E.TISMANA

ATLETICO

3-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1. ORHIDEEA BUC. 9P

1.ATLETICO ARAD 9P

1. PANDURII TG. JIU 9P

2. MINERUL MOTRU 6P

2. SZIGETVAR 6P

2. RIPENSIA TIMIŞOARA 6P

3. DINAMO ORADEA 3P

3. AGÂRBICEANU CLUJ 3P

3. FC BIHOR 3P

4. V.SF.A. SÂNTANA 0P

4. AS BIHOREANA 0P

4. CSŞ VIITORUL CLUJ 0P

 

GRUPA   D/ CSOPORT

GRUPA   E / CSOPORT

GRUPA   F / CSOPORT

1. ROMVEST ARAD 9P

1. ROMVEST 94 ARAD 6P

1. SC. F. IVANSUC CLUJ 9P

2. CAUTIS BUCUREŞTI 6P

2. UTA ARAD 6P

2. BEKESCSABA 6P

3. CSŞ CAREI 3P

3. CSŞLAPI DEJ 3P

3. MARGHITA 3P

4. CEHU SILVANIEI 0P

4. JUVENTUS ORADEA 3P

4. TISMANA 0P

 

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

18:25

-

18:48

A3 DINAMO ORADEA

B3 AGÂRBICEANU CLUJ

CSM

0-3

2

18:50

-

19:13

C3 FC BIHOR

D3 CSŞ CAREI

CSM

2-0

3

19:15

-

19:38

E3 CSŞ LAPI DEJ

F3 MARGHITA

CSM

3-1(1-1) DP

4

19:40

-

20:03

A4 V.SF.A.SÂNTANA

B4 AS BIHOREANA

CSM

1-0

5

20:05

-

20:28

C4 CSŞ VIITORUL CLUJ

D4 CEHU SILVANIEI

CSM

0-5

6

20:30

-

20:53

E4 JUVENTUS ORADEA

F4 TISMANA

CSM

3-0FJ

7

18:25

-

18:48

A1 ORHIDEEA BUCUREŞTI

B1 ATLETICO ARAD

ATLETICO

0-3

8

18:50

-

19:13

C1 PANDURII TG. JIU

D1ROMVEST ARAD

ATLETICO

0-2

9

19:15

-

19:38

E1 ROMVEST 94 ARAD

F1 SC. F. IVANSUC CLUJ

ATLETICO

0-2

10

19:40

-

20:03

A2 MINERUL MOTRU

B2 SZIGETVAR

ATLETICO

0-3FJ

11

20:05

-

20:28

C2 RIPENSIA TIMIŞOARA

D2 CAUTIS BUCUREŞTI

ATLETICO

0-2

12

20:30

-

20:53

F2 BEKESCSABA

E2 FCM UTA ARAD

ATLETICO

1-2(0-0)DP

DUMINICĂ 11.12.2005

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

P(A1-B1) ORHIDEEA BUC.

P(C1-D1) LOC 4-6 PANDURII TG. JIU

VICTORIA

0-3

2

08:00

-

08:23

C(A3-B3) AG. CLUJ

C(C3-D3) LOC 13-15 FC BIHOR

CSM

2-1

3

08:25

-

08:48

C(A1-B1) ATLETICO ARAD

C(C1-D1) LOC 1-3 ROMVEST ARAD

VICTORIA

1-2

4

08:25

-

08:48

P(A2-B2) MINERUL MOTRU

P(C2-D2) LOC 10-12 RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

3-0

5

08:50

-

09:13

C(A2-B2) SZIGETVAR

C(C2-D2) LOC 7-9 CAUTIS BUCUREŞTI

CSM

2-5

6

08:50

-

09:13

P(A4-B4) BIHOREANA

P(C4-D4) VIITORUL CLUJ

ATLETICO

2-2

7

09:15

-

09:38

C(A4-B4) SÂNTANA

C(C4-D4) CEHU SILVANIEI

ATLETICO

0-0

8

09:40

-

10:03

P(A3-B3) DINAMO ORADEA

P(C3-D3) CSŞ CAREI LOC 16-18

ATLETICO

1-1

9

10:30

-

10:53

P(C1-D1) PANDURII TG. JIU

P(E1-F1) LOC 4-6 ROMVEST ARAD

VICTORIA

3-2

10

10:30

-

10:53

C(C3-D3) FC BIHOR

C(E3-F3) LOC 13-15 LAPI DEJ

CSM

1-7

11

10:55

-

11:18

C(C1-D1) ROMVEST ARAD

C(E1-F1) LOC 1-3 IVANSUC CLUJ

VICTORIA

0-1

12

10:55

-

11:18

P(C2-D2) RIPENSIA TIMIŞOARA

P(E2-F2) LOC 10-12 BEKESCSABA

CSM

1-7

13

10:55

-

11:18

P(A4-B4) BIHOREANA

P(E4-F4) ENERGETICA TISMANA

ATLETICO

1-2

14

11:20

-

11:43

C(C2-D2) CAUTIS BUCUREŞTI

C(E2-F2) LOC 7-9 UTA ARAD

CSM

4-1

15

11:20

-

11:43

C(A4-B4) SÂNTANA

C(E4-F4) JUVENTUS ORADEA

ATLETICO

0-4

16

11:45

-

12:08

P(A3-B3) DINAMO ORADEA

P(E3-F3) MARGHITA

ATLETICO

0-1

17

13:00

-

13:23

C(A3-B3) AG. CLUJ

C(E3-F3) LOC 13-15 LAPI DEJ

CSM

3-0fj

18

13:00

-

13:23

P(C4-D4)  VIITORUL CLUJ

P(E4-F4) ENERGETICA TISMANA

ATLETICO

0-0

19

13:25

-

13:48

P(A2-B2) MINERUL MOTRU

P(E2-F2) LOC 10-12 BEKESCSABA

CSM

0-1

20

13:25

-

13:48

C(C4-D4) CEHU SILVANIEI

C(E4-F4) JUVENTUS ORADEA

ATLETICO

0-0

21

13:50

-

14:13

P(A1-B1) ORHIDEEA BUC.

P(E1-F1) LOC 4-6 ROMVEST 94 ARAD

VICTORIA

2-1

22

13:50

-

14:13

C(A2-B2) SZIGETVAR

C(E2-F2) LOC 7-9 UTA ARAD

CSM

1-1

23

13:50

-

14:13

P(C3-D3) CSŞ CAREI

P(E3-F3) MARGHITA LOC 16-18

ATLETICO

0-1

24

14:15

-

14:38

C(A1-B1) ATLETICO ARAD

C(E1-F1) LOC 1-3 IVANSUC CLUJ

VICTORIA

1-1

 

14:40

-

14:50

Festivitate de premiere

VICTORIA

CLASAMENTUL FINAL 1993

1

SCOALA DE FOTBAL IVANSUC CLUJ NAPOCA

2

AS ROMVEST ARAD

3

CS ATLETICO ARAD

4

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

5

ORHIDEEA BUCURESTI

6

AS ROMVEST 94 ARAD

7

CAUTIS STEAUA SUDULUI BUCURESTI

8

SZIGETVAR BODI FOCISULI

9

FCM UTA ARAD

10

BEKESCSABA UFC

11

MINERUL MOTRU

12

RIPENSIA TIMISOARA

13

SCOALA DE FOTBAL ION AGARBICEANU CLUJ

14

CSS LAPII DEJ

15

FC BIHOR

16

CS VIITORUL MARGHITA

17

DINAMO ORADEA

18

CS VIITORUL MARGHITA

19

JUVENTUS ORADEA

20

CS CESILVA SALAJ

21

VIITORUL SFANTA ANA SANTANA

22

ENERGETICA TISMANA

23

CSS VIITORUL CLUJ

24

AS BIHOREANA

Premii speciale:

Golgheter: FRUNZĂ IONUŢ –CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

Jucătorul finalei: NEGRUŢ SERGIU – ŞCOALA DE FOTBAL IVANSUC CLUJ

 
Categoria 1992 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

JUVENTUS ORADEA

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

FCM UTA ARAD

CS ATLETICO ARAD

CSŞ ARAD

AS ROMVEST ARAD

AS ROMVEST 93 ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

BEKESCSABA UFC (HU)

CS VIITORUL PUCIOASA

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

FC ARMĂTURA ZALĂU

 

 

FC TELECOM

Timp de joc: 1x28 minute.

Citeşte mai mult...
 
Categoria 1991 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO ARAD

ACU ARAD

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

FCM UTA ARAD

CSŞ CAREI

SZIGETVAR (HU)

ROMVEST 92 ARAD

GLORIA CTP ARAD

DINAMO ORADEA

JUVENTUS ORADEA

BEKESCSABA (HU)

RIPENSIA TIMIŞOARA

FC RIVAL ALBA IULIA

CSŞ LAPI DEJ

FC BIHOR

SZENT ISTVAN BUDAPEST (HU)

 

 

 

 

Timp de joc: 1x23 minute.

Citeşte mai mult...
 
Categoria 1990 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

CS ATLETICO ARAD

CS ATLETICO 91 ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

AS INTER ZIMAND-CUZ

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT (HU)

SZENT ISTVÁN SE BUDAPEST (HU)

HD SEMLAC

ACU ARAD

JUVENTUS ORADEA

FCM UTA ARAD

Timp de joc: 1x23 minute.

Citeşte mai mult...
 
Categoria 1989 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CSŞ GLORIA ARAD

H.D. SEMLAC

FCM UTA ARAD

ARMĂTURA ZALĂU

CS ATLETICO ARAD

TELECOM ARAD

ACU ARAD

RIVAL ALBA IULIA

SZIGETVAR (HU)

MINERUL MOTRU

TISA SIGHETU MARMAŢIEI

DINAMO ORADEA

PLIMOB SIGHETU MARMAŢIEI

FC BIHOR

PHOENIX ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

 

 

 

 

Timp de joc: 1x23 minute.

Citeşte mai mult...
 
Mai multe articole..
<< Început < Anterior 1 2 3 Următor > Sfârşit >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates