Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 25 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia IX
Categoria 2002 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize !!!
Stadion UTA : Calea Aurel Vlaicu nr.36
Teren GREEN PLACE: str. Cetăţii FN (lângă Patinoar)

CATEGORIA 2002

AS KINDER MUREŞ 1

AS KINDER MUREŞ 2

CS ATLETICO 1 ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

BEKESCSABA (HU)

 LPS BANATUL TIMIŞOARA 1

 LPS BANATUL TIMIŞOARA 2

 

Marţi 16.06.2009

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.30

KINDER MUREŞ 1

BANATUL TIMIŞOARA 2

GREEN PLACE

3-1

 2

 10.15

KINDER MUREŞ 2

BANATUL TIMIŞOARA 1

GREEN PLACE

0-6

 3

 11.00

ATLETICO ARAD 2

BEKESCSABA

GREEN PLACE

6-2

 4

11.45

KINDER MUREŞ 1

BANATUL TIMIŞOIARA 1

GREEN PLACE

2-5

 5

12.30 

 BANATUL TIMIŞOARA 2

 BEKESCSABA

 GREEN PLACE

1-11

 6

 13.15

 ATLETICO ARAD 1

 ATLETICO ARAD 2

GREEN PLACE

0-10

 7

 14.00

 KINDER MUREŞ 2

 BEKESCSABA

GREEN PLACE 

0-9

 

Miercuri 17.06.2009

 Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

10.00

ATLETICO ARAD 1

BANATUL TIMIŞOARA 2

GREEN PLACE 

4-0

 2

10.45

 KINDER MUREŞ 1

KINDER MUREŞ 2

GREEN PLACE 

8-1

 3

11.30

 BANATUL TIMIŞOARA 1

BANATUL TIMIŞOARA 2

GREEN PLACE 

5-1

 4

12.15

KINDER MUREŞ 1

ATLETICO ARAD 1

GREEN PLACE 

1-2

 5

13.00

 BANATUL TIMIŞOARA 1

ATLETICO ARAD 2

GREEN PLACE 

1-12

 6

 13.45

ATLETICO ARAD 1

KINDER MUREŞ 2

GREEN PLACE 

3-0

 

Joi 18.06.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

9.00

KINDER MUREŞ 1

ATLETICO ARAD 2

GREEN PLACE

0-13

 2

 9.45

KINDER MUREŞ 2

BANATUL TIMIŞOARA 2

GREEN PLACE

0-3

 3

 10.30

ATLETICO ARAD 1

BANATUL TIMIŞOARA 1

GREEN PLACE

0-1

 4

 11.15

 KINDER MUREŞ 1

 BEKESCSABA

 GREEN PLACE

0-6

 5

 12.00

 KINDER MUREŞ 2

 ATLETICO ARAD 2

 GREEN PLACE

0-11

 6

 12.45

 BANATUL TIMIŞOARA 1

 BEKESCSABA

GREEN PLACE 

2-3

 7

 13.30

 BANATUL TIMIŞOARA 2

 ATLETICO ARAD 2

 GREEN PLACE

1-11

 8

 14.15

 ATLETICO ARAD 1

 BEKESCSABA

GREEN PLACE 

0-3

CLASAMENT FINAL

 1 CS ATLETICO ARAD
 2 BEKESCSABA UFC
 3 LPS BANATUL TIMIŞOARA
 4 CS ATLETICO 1 ARAD
 5 AS KINDER MUREŞ 1
 6 LPS BANATUL TIMIŞOARA 2
 7 AS KINDER MUREŞ 2

Jucătorul turneului: GĂDOIU RONALD - CS ATLETICO ARAD

Loturi:

CS ATLETICO ARAD: Stretcu, Tripa, Dronca, Găină, Gădoiu, Moldovan, Uzum, Lile, Andea. Antrenor: Marcel Câmpian

 
Categoria 2000-2001 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize !!!
Stadion UTA : Calea Aurel Vlaicu nr.36
Teren ŞEGA: str. Constantin Brâncoveanu, cu iarbă artificială
Teren CSŞ GLORIA ARAD: str. Achile (P-ta 13 Martir, cartier Subcetate)

CATEGORIA 2000-2001

 GRUPA A

GRUPA B

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

 FCM UTA 2001 ARAD

CS ATLETICO 2001 ARAD

FC ELECTRICA TIMIŞOARA 2

FC ELECTRICA TIMIŞOARA 1

LPS BANATUL TIMIŞOARA

FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA

AS AMBIA ZALĂU

FC BRAŞOV

 

 CSŞ GLORIA ARAD

Luni 15.06.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 11.15

ATLETICO ARAD

UTA 2001 ARAD

CSŞ

12-0

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

 SCOR

 1

 16.00

UTA ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ

 1-4

 2

 17.30

UTA ARAD 

ATLETICO 2001 ARAD 

CSŞ 

6-2

 3

 20.00

 ATLETICO 2001 ARAD

 CSŞ GLORIA ARAD

 CSŞ

3-5

 

Marţi 16.06.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.00

UTA 2001 ARAD

AMBIA ZALĂU

ŞEGA - A

0-3

 2

 11.00

 ATLETICO ARAD

 ELECTRICA 2 TIMIŞOARA

ŞEGA -A

7-0

 3

 16.00

ELECTRICA 2 TIMIŞOARA

BANATUL TIMIŞOARA

ŞEGA -A

0-6

 4

 18.15

 BANATUL TIMIŞOARA

AMBIA ZALĂU

ŞEGA - A

12-0

Grupa B

 Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

8.00

FC BRAŞOV

CSŞ GLORIA ARAD

 ŞEGA - B

6-3

 2

 9.30

ATLETICO 2001 ARAD

ELECTRICA 1 TIMIŞOARA

 ŞEGA - B

0-2

 3

 10.15

POLI TIMIŞOARA

FC BRAŞOV

 ŞEGA - B

1-4

 4

 11.45

ELECTRICA 1 TIMIŞOARA

POLI TIMIŞOARA

 ŞEGA - B

3-0

 5

 16.45

 UTA ARAD

POLI TIMIŞOARA 

 ŞEGA - A

3-0

 6

 16.45

 ELECTRICA 1 TIMIŞOARA

 FC BRAŞOV

 ŞEGA - B

0-2

 

Miercuri 17.06.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

9.15

ATLETICO ARAD

AMBIA ZALĂU

CSŞ 2

11-2

 2

 10.00

UTA 2001 ARAD

ELECTRICA 2 TIMIŞOARA

CSŞ 2

2-6

 3

 16.00

 UTA 2001 ARAD

 BANATUL TIMIŞOARA

 CSŞ 2

0-10

 4

 16.45

 ELECTRICA 2 TIMIŞOARA

 AMBIA ZALĂU

 CSŞ 2

2-3

 5

 19.45

 ATLETICO ARAD

 BANATUL TIMIŞOARA

 CSŞ 2

1-0

Grupa B

 Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.30

ATLETICO 2001 ARAD

FC BRAŞOV

CSŞ 2

1-1

2

10.45

UTA ARAD

ELECTRICA 1 TIMIŞOARA

CSŞ 2

1-8

 3

 11.30

 POLI TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD

 CSŞ 2

1-3

 4

 17.30

 UTA ARAD

FC BRAŞOV

 CSŞ 2

0-9

 5

 18.15

 ATLETICO 2001 ARAD

POLI TIMIŞOARA

 CSŞ 2

3-1

 6

 19.00

 ELECTRICA 1 TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD 

 CSŞ 2

1-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B

 1

ATLETICO ARAD - 12P

FC BRAŞOV - 13P

 2

LPS BANATUL TIMIŞOARA - 9P

FC ELECTRICA TIMIŞOARA - 10P (14-4)

 3

AMBIA ZALĂU - 6P

CSŞ GLORIA ARAD - 10P (18-12)

 4

FC ELECTRICA 2 TIMIŞOARA - 3P

FCM UTA ARAD - 6P

 5

FCM UTA 2001 ARAD - 0P

CS ATLETICO 2001 ARAD - 4P

 6

 

 FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA - 0P

Joi 18.06.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 10.15

 Loc 5-6 A3 AMBIA ZALĂU

B3 CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ B

0-4

 2

 11.30

 Loc 7-8 A4 ELECTRICA TIMIŞOARA 2

B4 UTA ARAD

CSŞ 2

0-1

 3

 12.15

 Loc 9-10 A5 UTA 2001

B5ATLETICO 2001 ARAD

CSŞ 2

0-1

 4

 12.30

 Loc 1-2 A1 ATLETICO ARAD

B1 FC BRAŞOV

 CSŞ A

3-0

 5

 12.30

 Loc 3-4 A2 BANATUL TIMIŞOARA

 B2 ELECTRICA TIMIŞOARA 1

 CSŞ B

2-1

 

CLASAMENT FINAL

 1 CS ATLETICO ARAD
 2 FC BRAŞOV
 3 LPS BANATUL TIMIŞOARA
 4 FC ELECTRICA TIMIŞOARA
 5 CSŞ GLORIA ARAD
 6 AS AMBIA ZALĂU
 7 FCM UTA ARAD
 8 FC ELECTRICA 2 TIMIŞOARA
 9 CS ATLETICO 2001 ARAD
 10 FCM UTA 2001 ARAD
 11FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA 

Jucătorul finalei: BODRI TOMA - CS ATLETICO ARAD

Loturi:

CS ATLETICO ARAD: Dagău, Mag, Bodri Luca, Bodri Toma, Monac, Petcuţ, Rus, Lazie, Cioban, Bodri Alex, Pampa, Lile, Mutică, Ilisie. Antrenor: prof. Arpad Cserneczky

 
Categoria 1999 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize !!!
Stadion UTA : Calea Aurel Vlaicu nr.36
Teren ŞEGA: str. Constantin Brâncoveanu, cu iarbă artificială
Teren CSŞ GLORIA ARAD: str. Achile (P-ta 13 Martir, cartier Subcetate)

CATEGORIA 1999

 GRUPA A

GRUPA B

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD

FC REAL CONSTANŢA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

OLIMPIA SATU MARE

ACSM METALUL AIUD

 

ACS CEAHLĂUL 05 PIATRA NEAMŢ

Luni 15.06.2009

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 10.30

UTA ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ

4-0

Marţi 16.06.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 9.30

ATLETICO ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

ŞEGA - A

5-0

 2

 10.15

 REAL CONSTANŢA

 OLIMPIA SATU MARE

ŞEGA -A

4-0

 3

 11.45

ELECTRICA TIMIŞOARA

OLIMPIA SATU MARE

ŞEGA -A

4-0

 4

 16.00

 ATLETICO ARAD

REAL CONSTANŢA

ŞEGA - B

7-1

Grupa B

 Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

8.00

CSŞ GLORIA ARAD

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

 CSŞ 2

0-6

 2

 9.30

UTA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

 CSŞ 2

1-2

 3

 11.00

 BANATUL TIMIŞOARA

AIUD

 CSŞ 2

4-3

 4

 16.45

AIUD

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

 CSŞ 2

1-3

 

Miercuri 17.06.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

10.45

ATLETICO ARAD

OLIMPIA SATU MARE

ŞEGA -A

4-0

 2

 11.30

ELECTRICA TIMIŞOARA

REAL CONSTANŢA

ŞEGA -B

3-1

Grupa B

 Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.30

UTA ARAD

CEAHLĂUL PIATRA NEMAŢ

ŞEGA - B

2-0

2

9.15

CSŞ GLORIA ARAD

AIUD

ŞEGA -A

0-6

 3

 10.00

 BANATUL TIMIŞOARA

CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

 ŞEGA - B

2-0

 4

 11.30

 UTA ARAD

 AIUD

 ŞEGA -A

3-5

 5

 12.15

 CSŞ GLORIA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

 ŞEGA - B

0-4

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B

 1

ATLETICO ARAD - 9p

BANATUL TIMISOARA - 12p

 2

ELECTRICA TIMISOARA - 6p

METALUL AIUD - 6p (6-6)

 3

REAL CONSTANTA - 3p

UTA ARAD - 6p (5-5)

 4

OLIMPIA SATU MARE - 0p

CEAHLAUL PIATRA NEAMT - 6p (3-3)

 5

 

CSS GLORIA ARAD 0p

Miercuri 17.06.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 17.30

 A1 ATLETICO ARAD

B2 METALUL AIUD

ŞEGA - A

4-1

 2

 17.30

 A3 REAL CONSTANTA

 B4 CEAHLAUL PIATRA NEAMT

ŞEGA - B

0-6

 3

 18.15

B1 BANATUL TIMISOARA

 A2 ELECTRICA TIMISOARA

ŞEGA - A

2-1

 4

 18.15

A4 OLIMPIA SATU MARE

 B3 UTA ARAD

 ŞEGA - B

0-10

Joi 18.06.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 10.00

 Loc 7-8 REAL CONSTANŢA

OLIMPIA SATU MARE

CSŞ 2

0-3

 2

 10.45

 Loc 5-6 CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ

UTA ARAD

CSŞ 2

2-1

 3

 11.45

 Loc 1-2 ATLETICO ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

CSŞ A

1-3

 4

 11.45

 Loc 3-4 METALUL AIUD

ELECTRICA TIMIŞOARA

 CSŞ B

6-2

 

CLASAMENT FINAL

 1 LPS BANATUL TIMIŞOARA
 2 CS ATLETICO ARAD
 3 ASCM METALUL AIUD
 4 FC ELECTRICA TIMIŞOARA
 5 ACS CEAHLĂUL 05 PIATRA NEAMŢ
 6 FCM UTA ARAD
 7 OLIMPIA SATU MARE
 8 REAL CONSTANŢA
 9 CSŞ GLORIA ARAD

Jucătorul finalei: CLUCI RĂZVAN - LPS BANATUL TIMIŞOARA

Loturi:

CS ATLETICO ARAD - Nicoară, Toma, Curta, Clej, Diaconu, Schipor, Lung, Roşu, Varga, Tămaş, Ştefănică. Antrenor: prof. Arpad Cserneczky

 
Categoria 1998 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, fără pauză între reprize !!!
Stadion UTA : Calea Aurel Vlaicu nr.36
Teren ŞEGA: str. Constantin Brâncoveanu, cu iarbă artificială
Teren CSŞ GLORIA ARAD: str. Achile (P-ta 13 Martir, cartier Subcetate)

CATEGORIA 1998

 GRUPA A

GRUPA B

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA

CS VLADIMIRESCU 2003

 CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI

DACIA ORĂŞTIE

 AS AMBIA ZALĂU

 FC REAL CONSTANŢA

 CS MANGALIA

 DINAMO ORADEA

 FC ŞCOLAR REŞIŢA

 

Marţi 16.06.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

 8.45

CS VLADIMIRESCU 2003

DINAMO ORADEA

ŞEGA - A

0-2

 2

 8.45

 DACIA ORĂŞTIE

 REAL CONSTANŢA

ŞEGA -B

1-1

 3

 11.00

 ELECTRICA TIMIŞOARA

 CS VLADIMIRESCU 2003

ŞEGA -B

1-1

 4

 17.30

 ELECTRICA TIMIŞOARA

 DACIA ORĂŞTIE

ŞEGA - A

5-0

 5

17.30 

 REAL CONSTANŢA

 DINAMO ORADEA

 ŞEGA -B

1-2

Grupa B

 Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

8.45 

AMBIA ZALĂU

CS MANGALIA

 CSŞ 2

4-4

 2

 10.15

 TG. CĂRBUNEŞTI

 FC ŞCOLAR REŞIŢA

 CSŞ 2

0-4

 3

 16.00

 POLI TIMIŞOARA

 TG. CPRBUNEŞTI

 CSŞ 2

9-1

 4

 17.30

CS MANGALIA 

FC ŞCOLAR REŞIŢA

 CSŞ 2

0-8

 5

 18.15

 POLI TIMIŞOARA

 AMBIA ZALĂU

 CSŞ 2

17-1

 

Miercuri 17.06.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

10.00

CS VLADIMIRESCU 2003

REAL CONSTANŢA

ŞEGA -A

6-1

 2

 10.45

DACIA ORĂŞTIE

DINAMO ORADEA

ŞEGA -B

0-3

 3

 16.00

 ELECTRICA TIMIŞOARA

 DINAMO ORADEA

 ŞEGA -A

5-0

 4

 16.00

 CS VLADIMIRESCU 2003

 DACIA ORĂŞTIE

 ŞEGA -B

7-1

 5

 19.00

 ELECTRICA TIMIŞOARA

 REAL CONSTANŢA

 ŞEGA - A

7-0

Grupa B

 Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.30

TG. CĂRBUNEŞTI

CS MANGALIA

ŞEGA - A

5-0

2

9.15

AMBIA ZALĂU

FC ŞCOLAR REŞIŢA

ŞEGA -B

1-2

 3

 16.45

 POLI TIMIŞOARA

 FC ŞCOLAR REŞIŢA

 ŞEGA - A

1-0

 4

 16.45

 TG. CĂRBUNEŞTI

 AMBIA ZALĂU

 ŞEGA -B

5-1

 5

 19.00

 POLI TIMIŞOARA

 CS MANGALIA

 ŞEGA - B

11-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B

 1

FC ELECTRICA TIMIŞOARA - 10P

FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA - 12P

 2

DINAMO ORADEA - 9P

FC ŞCOLAR REŞIŢA - 9P

 3

CS VLADIMIRESCU 2003 - 7P

CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI - 6P

 4

REAL CONSTANŢA - 1P (3-15)

AS AMBIA ZALĂU - 1P (7-28)

 5

DACIA ORĂŞTIE - 1P (2-16)

CS MANGALIA - 1P (5-28)

Joi 18.06.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

 8.30

 Loc 9-10 A5 DACIA ORĂŞTIE

B5  MANGALIA

CSŞ 2

3-4 (2-2) DP

 2

 9.15

 Loc 7-8 A4 REAL CONSTANŢA

 B4 AMBIA ZALĂU

CSŞ 2

0-3

 3

 10.15

 Loc 5-6 A3 VLADIMIRESCU

 B3 GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI

CSŞ A

2-4

 4

 11.00

 Loc 1-2 A1 ELECTRICA TIMIŞOARA

 B1 POLI TIMIŞOARA

 CSŞ A

2-0

 5

 11.00

 Loc 3-4 A2 DACIA ORĂŞTIE

 B2 ŞCOLAR REŞIŢA

 CSŞ B

0-6

CLASAMENT FINAL

 1 FC ELECTRICA TIMIŞOARA
 2 FCU POLITEHNICA TIMIŞOARA
 3 FC ŞCOLAR REŞIŢA
 4 DINAMO ORADEA
 5CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI
 6CS VLADIMIRESCU 2003 
 7 AS AMBIA ZALĂU
 8  REAL CONSTANŢA
 9 CSŞ GRUPUL ŞCOLAR ION BĂNESCU MANGALIA
 10 DACIA ORĂŞTIE

Jucătorul finalei: GAVAZ ANDREI - FC ELECTRICA TIMIŞOARA

 
<< Început < Anterior 1 2 3 Următor > Sfârşit >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates