Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 88 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Turnee 2016
Turnee-2016
Rezultatele CS Atletico Arad la turneele din anul 2016 PDF Imprimare Email

Grupa 2004 - antrenor: Dinu Donca
Locul  1 – Cupa 1 Iunie - Micii Campioni  – 1 iunie 2016, Oradea
Locul 5 și 7 - Turneu CFR Cluj - 11-12 iunie 2016, Cluj - Napoca
Locul 5 - Junior's Cup - 6 - 10 iulie 2016, Albena - Bulgaria
Locul 1 - Cupa Zilele Orașului Simeria - 14 august 2016, Simeria
Locul 1 - Elite Cup RDF - 2 - 4 septembrie 2016, Arad 
Locul 1 - Copa Sant Vicenc - 8 - 13 octombrie, Spania

Jucători evidenţiaţi: 
Vulturar Cătălin - cel mai bun jucător - Cupa 1 Iunie - Micii Campioni  – 1 iunie 2016, Oradea
Ekmekci Ahmet - cel mai tehnic jucător - Junior's Cup - 6 - 10 iulie 2016, Albena - Bulgaria
Ekmekci Ahmet - golgeter - Cupa Zilele Orașului Simeria - 14 august 2016, Simeria

Grupa 2005 - antrenor: Bogdan Oneț
Locul  3 – Turnir Pivnice  – 18 iunie 2016, Pivnice, Serbia
Locul 1 - Cupa Cotta Internațional - 24 -26 iunie 2016 Arad
Locul 4 - Junior's Cup - 29 iunie - 3 iulie 2016, Albena - Bulgaria
Locul 5 - Cupa Zilele Orașului Simeria - 14 august 2016, Simeria, la categoria 2004
Locul 4 și 5 - Elite Cup RDF - 2 - 4 septembrie 2016, Arad
Sferturi de finală - Copa Sant Vicenc - 8 - 13 octombrie 2016, Spania, U13

Jucători evidenţiaţi: 
Pop Rareș - golgeter - Turnir Pivnice – 18 iunie 2016, Pivnice
Pop Rareș - jucătorul finalei - Cupa Cotta Internațional - 24 -26 iunie 2016 Arad
Urdaș Bogdan - cel mai bun apărător - Cupa Zilele Orașului Simeria - 14 august 2016, Simeria
Pop Rareș, Covaci David - evidențiați - Cupa Zilele Orașului Simeria - 14 august 2016, Simeria


Grupa 2007 - antrenor: Adrian Petruţ, Tisza Francisc
Locul  2 – OMTK – ULE téli torna – 10 ianuarie 2016, Orosháza
Locul 3 - Memorialul Ionuţ Leac, ed. III - 7 februarie 2016, Arad (categoria 2006)
Locul 4 - Braşov Indoor Cup, ed.8 - 12 - 14 februarie, Braşov
Loc 1 - Turneu Desavoia Junior - 11 iunie 2016, Arad
Loc 1 - Vest Liga - 17 - 18 iunie 2016, Timișoara
Loc 5 - Vest Liga - 18 - 19 iunie 2016, Timișoara (la categoria 2006)
Locul 1 - Cupa Cotta Internațional - 24 -26 iunie 2016 Arad
Locul 4 și 5 - Junior's Cup - 29 iunie - 3 iulie 2016, Albena - Bulgaria
Locul 1 - Szentesi Focifesztivál  - 27 august 2016, Szentes, la categoria 2006
Locul 4 - Szentesi Focifesztivál  - 27 august 2016, Szentes
Locul 2 - Copa Sant Vicenc  - 8 - 13 octombrie 2016, Spania
Locul 4 - Internațional Vest Liga - 22 - 23 octombrie 2016 - Timișoara

Jucători evidenţiaţi: 
Bejenaru Denis - cel mai bun portar - OMTK – ULE téli torna – 10 ianuarie 2016, Orosháza
Salka Mariojucătorul finalei - Cupa Cotta Internațional - 24 -26 iunie 2016 Arad

Grupa 2008 - antrenor: Cîmpian Marcel, Stoica Flavius / Tisza Francisc, Petruț Adrian din august 2016
Locul 3 - Fotbal a la Cluj - 3 - 5 iunie 2016, Cluj - Napoca
Locul 1 - Turneu Desavoia Junior - 11 iunie 2016, Arad
Locul 2 - Vest Liga - 18 - 19 iunie 2016, Timișoara
Locul 3 - Cupa Cotta Internațional - 24 -26 iunie 2016 Arad
Locul 2 - Internațional Vest Liga - 22 - 23 octombrie 2016 - Timișoara

 

Grupa 2009 - antrenor: Cîmpian Marcel, Stoica Flavius
Locul 10 - Fotbal a la Cluj - 3 - 5 iunie 2016, Cluj - Napoca
Locul 1 - Turneu Desavoia Junior - 11 iunie 2016, Arad
Locul 2 - Summer Cup - 18 iunie 2016, Timișoara
Locul 1 - Cupa Viitorul - 22 - 25 august 2016, Zalău
Locul 1 - Szentesi Focifesztivál  - 27 august 2016, Szentes

Jucători evidenţiaţi:
Koncz Patrick - jucătorul turneului - Cupa Viitorul - 22 - 25 august 2016, Zalău
Suli Patrick - cel mai bun portar - Szentesi Focifesztivál  - 27 august 2016, Szentes
Băeșu Vlad - cel mai bun jucător - Szentesi Focifesztivál  - 27 august 2016, Szentes


 


Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates