Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 89 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Turnee 2015
Turnee-2015
Rezultatele CS Atletico Arad la turneele din anul 2015 PDF Imprimare Email

Grupa 2003 - antrenori: Radu Mărginean
Locul 2 - Cupa Unirii  – 17 ianuarie 2015, Sântana

Grupa 2004 - antrenori: Dinu Donca, Bogdan Oneţ
Locul 1 - Németh Ferenc Emléktorna Budapest – 31 ianuarie – 1 februarie 2015
Locul 3 - Internationaler Lothar Kreile Pokal - Schweinfurt - 4 - 5 aprilie 2015
Sferturi - Fragaria Cup - Presov, Slovacia - 2 - 6 iulie 2015
Locul 4 - Cupa Cotta Internaţional - Arad, 28 - 29 august 2015
Locul 1 - Cupa de Crăciun Atletico - Arad, 4 - 6 decembrie 2015
Jucători evidenţiaţi: 
Vulturar Cătălin – golgheter  (7 goluri) – Cupa Unirii  – 17 ianuarie 2015, Sântana – categ 2003
Ekmekci Ahmet -  jucătorul turneului - Németh Ferenc Emléktorna Budapest – 31 ianuarie – 1 februarie 2015

Grupa 2005 - antrenor: Bogdan Oneţ
Locul 6 - Internationaler Lothar Kreile Pokal - Schweinfurt - 4 - 5 aprilie 2015 - la categoria 2004
Locul 4 - Albert Flórián Nemzetközi Utánpótlás Labdarúgó Torna - Budapesta - 3 mai 2015
Locul 2 - HAI Universe Summer League - Mattighofen, Austria - 14 - 17 mai 2015
Locul 4 - Fragaria Cup - Presov, Slovacia - 2 - 6 iulie 2015
Locul 2 şi 3 - Cupa Cotta Internaţional - Arad, 28 - 29 august 2015
Locul 3 - Cupa de Crăciun Atletico - Arad, 27 - 29 noiembrie 2015
Locul 2 - Cupa de Crăciun Atletico - Arad, 4 - 6 decembrie 2015, la categoria 2004
Jucători evidenţiaţi:
Maliţa Andi - cel mai bun portar - Fragaria Cup - Presov, Slovacia - 2 - 6 iulie 2015
Ristin Răzvan - jucătorul turneului, Cupa de Crăciun Atletico - Arad, la categoria 2004

Grupa 2006 - antrenori: Sorin Botiş, Norbert Varga
Locul 15 - Albert Flórián Nemzetközi Utánpótlás Labdarúgó Torna - Budapesta - 3 mai 2015
Locul 4 - Turneu internaţional Hristo Stoichkov - Dudeştii Vechi, 18 iunie 2015
Locul 3 - Cupa Cotta Internaţional - Arad, 28 - 29 august 2015
Locul 6 - Cupa de Crăciun Atletico - Arad, 4 - 6 decembrie 2015

Grupa 2007 - antrenor: Adrian Petruţ
Locul  1 – OMTK – ULE téli torna – 8 februarie 2015, Orosháza
Locul 2 - Fotbal a la Cluj - 23 -24 mai 2015, Cluj Napoca
Locul 3 - Turneu internaţional Hristo Stoichkov - Dudeştii Vechi, 18 iunie 2015, la categoria 2006
Locul 1 - Cupa Viitorul Zalău - Zalău, 18 - 20 august 2015
Locul 4 - Cupa Viitorul Zalău - Zalău, 18 - 20 august 2015, la categoria 2006
Locul 1 şi 2 - Cupa Cotta Internaţional - Arad, 28 - 29 august 2015
Locul 1 - Cupa de Crăciun Atletico - Arad, 27 - 29 noiembrie 2015
Jucători evidenţiaţi: 
Şiclovan Darius – jucătorul finalei - OMTK - ULE téli torna – 8 februarie 2015, Orosháza
Indreica Luca – cel mai bun jucător de la Atletico Arad - OMTK - ULE téli torna – 8 februarie 2015, Orosháza
Bejenaru Denis - cel mai bun portar - Fotbal a la Cluj - 23 -24 mai 2015, Cluj Napoca
Salka Mario - jucătorul finalei - Cupa Cotta Internaţional - Arad, 28 - 29 august 2015

Grupa 2008 - antrenor: Cîmpian Marcel, Stoica Flavius
Locul 7 - Fotbal a la Cluj - 23 -24 mai 2015, Cluj Napoca
Locul 1 - Cupa Viitorul Zalău - Zalău, 18 - 20 august 2015
Locul 1 - Cupa Cotta Internaţional - Arad, 28 - 29 august 2015
Locul 2 - Cupa de Crăciun Atletico - Arad, 4 - 6 decembrie 2015
Jucători evidenţiaţi:
Zachar Lucas - golgeter - Cupa Viitorul Zalău - Zalău, 18 - 20 august 2015

Grupa 2009 - antrenor: Cîmpian Marcel, Stoica Flavius
Locul 1 - Cupa de Crăciun Atletico, 27 - 29 noiembrie 2015, Arad
Locul 1 - Cupa Brosovszky, 12 - 13 decembrie 2015
Jucători evidenţiaţi:
Stoica Luca - jucătorul turneului, Cupa de Crăciun Atletico, 27 - 29 noiembrie 2015, Arad
Sandu Andrei - cel mai bun jucător, Cupa Brosovszky, 12 - 13 decembrie 2015

 


Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates