Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 74 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia X CUPA DE CRĂCIUN X - categoria 2001
CUPA DE CRĂCIUN X - categoria 2001 PDF Imprimare Email
Toate partidele sunt de 1x23 minute!!! Se joacă cu aut lateral.
Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Serie A (iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr. 7
 GRUPA AGRUPA B GRUPA C  GRUPA D
 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARAPORTO BEGA TIMIŞOARACSŞ BEGA TIMIŞOARALPS BANATUL TIMIŞOARA 1
VOJVODINA NOVI SAD (SER)LPS ARADUTA ARADCS ATLETICO ARAD 
GLORIA ARAD LPS BANATUL TIMIŞOARA 2INTER JUNIOR CRAIOVAMÉZGA FOCISULI KAPOSVÁR (HU)
CS IRIS TEAM ORADEAPARÂNGU MUŞETEŞTIDINAMO ORADEACS ATLETICO ROŞIORI 
   MINERUL MOTRU 

Sâmbătă 10.12.2011

 GRUPA A

 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 1 8.50 GLORIA ARADIRIS TEAM ORADEA VICTORIA

0 - 3

 10.05

 ELECTRICA TIMIŞOARA

VOJVODINA NOVI SAD 

 VICTORIA

1 - 2

 3

12.10

 ELECTRICA TIMIŞOARA

 GLORIA ARAD

VICTORIA 

6 - 1

 4

 12.35

VOJVODINA NOVI SAD

 IRIS TEAM ORADEA 

 VICTORIA 

1 - 2 

 5

 17.10

   ELECTRICA TIMIŞOARA

 IRIS TEAM ORADEA

 VICTORIA

4 - 0 

 6

 17.35

VOJVODINA NOVI SAD

 GLORIA ARAD

 VICTORIA 

10 - 0

GRUPA B
 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
14.20 PORTO BEGA TIMIŞOARALPS ARAD  PEDAGOGIC 2 - 1
 214.45BANATUL 2 TIMIŞOARAPARÂNGU MUŞETEŞTIPEDAGOGIC2 - 2 
 3 16.50PORTO BEGA TIMIŞOARA PARÂNGU MUŞETEŞTIPEDAGOGIC 3 - 0
 17.15LPS ARAD BANATUL 2 TIMIŞOARAPEDAGOGIC1 - 3
 5

 18.30 

 PORTO BEGA TIMIŞOARA BANATUL 2 TIMIŞOARAPEDAGOGIC 1 - 1
 6 19.20LPS ARAD PARÂNGU MUŞETEŞTI  PEDAGOGIC 2 - 1 

 GRUPA C

 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 1 10.00INTER JUNIOR CRAIOVADINAMO ORADEA SERIE A2  2 - 0
 2 10.25CSŞ BEGA TIMIŞOARAUTA ARAD SERIE A2  0 - 1
 3 11.40CSŞ BEGA TIMIŞOARAINTER JUNIOR CRAIOVASERIE A2  1 - 1
 4 12.05UTA ARAD DINAMO ORADEA SERIE A2  3 - 0
 5 13.20CSŞ BEGA TIMIŞOARADINAMO ORADEA  SERIE A2 3 - 0
 6 13.45UTA ARAD  INTER JUNIOR CRAIOVASERIE A2  2 - 0 
GRUPA D
 NR.ORA  ECHIPELESALA SCOR 
9.20 ATLETICO ARADMEZGA KAPOSVAR  PEDAGOGIC 11 - 0
 29.45ATLETICO ROŞIORIMINERUL MOTRUPEDAGOGIC 2 - 0
 3 11.00ATLETICO ARADATLETICO ROŞIORIPEDAGOGIC 5 - 0
 11.25BANATUL TIMIŞOARA 1MINERUL MOTRUPEDAGOGIC1 - 1
 5

 13.30 

  BANATUL TIMIŞOARA 1ATLETICO ROŞIORIPEDAGOGIC 2 - 1
 6 13.55MEZGA KAPOSVARMINERUL MOTRU  PEDAGOGIC 2 - 3 
 7 16.00 BANATUL TIMIŞOARA 1MEZGA KAPOSVAR PEDAGOGIC  2 - 2
 816.25ATLETICO ARAD MINERUL MOTRU PEDAGOGIC  11 - 0
 917.40 BANATUL TIMIŞOARA 1ATLETICO ARAD PEDAGOGIC 0 - 8 
 10 18.05MEZGA KAPOSVAR ATLETICO ROŞIORI PEDAGOGIC  0 - 6

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A  GRUPA BGRUPA C GRUPA D

  ELECTRICA TIMIŞOARA 6p


PORTO BEGA TIMIŞOARA 7p
UTA ARAD 9p
ATLETICO ARAD 12p 

VOJVODINA NOVI SAD 6p

 BANATUL 2 TIMIŞOARA 5p
CSŞ BEGA TIMIŞOARA 4p (4-2)
ATLETICO ROŞIORI 6p 

 IRIS TEAM ORADEA  6p

 LPS ARAD 4pINTER JUNIOR CRAIOVA 4p (3-3)BANATUL TIMIŞOARA 1  5p 
  GLORIA ARAD 0pPARÂNGU MUŞETEŞTI  1p DINAMO ORADEA  0p MINERUL MOTRU  4p 
   MEZGA KAPOSVAR  1p

 Duminică 11.12.2011

NR ORA  ECHIPELESALA SCOR 
 1 9.00 D5 MEZGA KAPOSVAR A4  GLORIA ARAD PEDAGOGIC 1 - 2 
 2

 9.20 

 A1 ELECTRICA TIMIŞOARA  B1 PORTO BEGA TIMIŞOARAVICTORIA 5 - 4 (2-2)
 3 9.25D4 MINERUL MOTRU  C4 DINAMO ORADEA  PEDAGOGIC 4 - 1
 4 9.45 C1 UTA ARAD D1 ATLETICO ARADVICTORIA 0 - 4
 5 9.50 D5 MEZGA KAPOSVAR B4 PARÂNGU MUŞETEŞTIPEDAGOGIC 2 - 3
 6 10.15 A3 IRIS TEAM ORADEAB3 LPS ARAD PEDAGOGIC1 - 3 (0-0) 
 710.40  A4 GLORIA ARAD B4 PARÂNGU MUŞETEŞTIPEDAGOGIC 1 - 2
 811.05 C3 INTER JUNIOR CRAIOVAD3 BANATUL TIMIŞOARA 1PEDAGOGIC1 - 0 
 9 11.30A2 VOJVODINA NOVI SAD B2 BANATUL 2 TIMIŞOARAPEDAGOGIC  1 - 0
10 11.55 C2 CSŞ BEGA TIMIŞOARA D2 ATLETICO ROŞIORIPEDAGOGIC 
2 - 3 (0-0) 
 11 12.20

 LOC15-16 LOC 2 (A4-B4-D5)  GLORIA ARAD

 P(C4-D4) DINAMO ORADEA  PEDAGOGIC 0 - 1
 12 12.45 LOC 13-14 C(A4-B4-D5) PARÂNGU MUŞETEŞTIC(C4-D4) MINERUL MOTRU PEDAGOGIC  1 - 0
 13 13.05LOC 3-4 P(A1-B1) PORTO BEGA TIMIŞOARAP(C1-D1) UTA ARAD  VICTORIA 0 - 1
 1413.10 LOC 11-12 P(A3-B3) IRIS TEAM ORADEAP(C3-D3) BANATUL TIMIŞOARA 1PEDAGOGIC  3 - 2 (1-1)
 1513.35 LOC 9-10 C(A3-B3) LPS ARAD C(C3-D3) INTER JUNIOR CRAIOVAPEDAGOGIC  2 - 1
 16 14.00 LOC 7-8 P(A2-B2) BANATUL 2 TIMIŞOARAP(C2-D2) CSŞ BEGA TIMIŞOARAPEDAGOGIC  2 - 4 (2-2)
17  14.20LOC 1-2 C(A1-B1) ELECTRICA TIMIŞOARA C(C1-D1) ATLETICO ARAD VICTORIA 0 - 2
 1814.25 LOC 5-6 C(A2-B2) VOJVODINA NOVI SAD C(C2-D2)  ATLETICO ROŞIORIPEDAGOGIC  5 - 0
 15.15 FESTIVITATE DE PREMIERE  VICTORIA  

CLASAMENTUL FINAL 2001 

 CS ATLETICO ARAD 
 2 ELECTRICA TIMIŞOARA
 UTA ARAD 
 PORTO BEGA TIMIŞOARA
 VOJVODINA NOVI SAD (SER)
 6ATLETICO ROŞIORI 
 7CSŞ BEGA TIMIŞOARA 
 BANATUL 2 TIMIŞOARA
LPS ARAD  
 10INTER JUNIOR CRAIOVA 
11  IRIS TEAM ORADEA
12  BANATUL TIMIŞOARA 1
 13 PARÂNGU MUŞETEŞTI
 14 MINERUL MOTRU 
 15 DINAMO ORADEA  
 16GLORIA ARAD  
 17 MEZGA KAPOSVAR 

 Jucătorul finalei: TOTH DARREN - CS ATLETICO Arad

Lot jucători
CS ATLETICO Arad: Sitariu Răzvan, Spătar Sergiu, Toth Darren, Corchiş Robert, Cornean Andrei, Duma Marc, Batki Robert, Ţăran Paul, Tăşedan Bogdan, Tripa Eric, Haţegan Alex, Gâdoiu Ronaldo, Nedea Andrei, Mladin Rareş
Antrenor: Câmpian Marcel, Rusu Florin
CS FC ELECTRICA 1869 Timişoara: Buhna Andrei, Braşoveanu Alex, Pascu Eric, Morariu Răzvan, Dreţcanu Denis, Dica Nini, Bînzar Victor, Ceachir Andrei, Miculescu David, Hădărugă Denis, Sopran Nicolae
Antrenor: Miculescu Valentin
UTA Arad: Zamfir Rafael, Haloş Andrei, Olteanu Roberto, Selegean Vlad, Salka Denis, Nistor Alex, Igreţ Paul, Naghy Alex, Mohaci Cătălin, Chiş Alex
Antrenor: Pinţa Leontin

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates