Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 25 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Campionate Ed. 2011-2012 Campionat juniori C
Campionat juniori C PDF Imprimare Email

Campionat cu fază finală pe ţară pentru jucători născuţi în anii 1997 şi 1998. Se joacă pe teren normal, timp de joc: 2x35 min. 11 echipe participante.
CS Atletico Arad participă cu 3 echipe: Atletico 1997, Atletico 1998 şi Atletico 1999.

Loc II - Turneu zonal,  Timişoara, 5 - 8 iunie 2012
Loc I - Campionat judeţean, Arad

Program tur

 Etapa

 Data

Ora

Teren

Echipele 

Scor 

1

07.09.

11.00

Sebiş

N. Sebiş - Atletico 98

0-10

06.09. 

17.00

CSŞ

Atletico 97 - Livada

12-0

 1

07.09. 

17.00 

Sântana 

U. Sântana -  Atletico 99

1-7

 2

12.09.

17.00

CSŞ 

Atletico 98 - Vladimirescu

5-3

 2

 13.09.

17.00

Şega 

Gloria Arad - Atletico 97

0-4

2

 25.11.

14.30

Atletico 

Atletico 99 - Atletico 98 

0-3

 3

19.09.

17.00

ICRTI

CSS Av. Iancu - Atletico 98

1-10

 3

20.09. 

17.00

CSŞ 

Atletico 97 - UTA 97

2-0

 3

 20.09.

17.00

Vladimirescu

Vladimirescu - Atletico 99 

4-2

 4

26.09.

17.00

CSŞ

Atletico 98 - U. Sântana

8-0

 4

27.09.

16.30

Şega

UTA 98 - Atletico 97

0-8

 4

 28.09.

17.00

Atletico 

Atletico 99 - CSŞ A. Iancu 

6-6

 5

29.09.

17.00

CSŞ

Atletico 97 - Atletico 98

13-0

 5

05.10.

16.00

Sebiş

N. Sebiş - Atletico 99

4-3

 6

11.10.

16.30

Sebiş

 N. Sebiş - Atletico 97

 2-5

 6

10.10.

16.30

CSŞ 

Atletico 98 - Gloria Arad

3-0 FJ

 6

 12.10.

16.30 

Atletico 

Atletico 99 - Livada 

 0-5

 7

18.10.

16.30

CSŞ

Atletico 97 - Vladimirescu

17-0

 7

17.10.

17.00

Şega

UTA 97 - Atletico 98

 2-5

 7

19.10.

15.00

Şega 

UTA 98 - Atletico 99 

4-1

 8

24.10.

17.00

ICRTI

CSŞ Av. Iancu -  Atletico 97

0-12

 8

25.10.

16.30

CSŞ

 Atletico 98 - UTA 98

0-0

 8

 26.10.

16.30 

Atletico 

Atletico 99 - UTA 97 

1-9

 9

01.11.

16.00

CSŞ

Atletico 97 - U. Sântana

5-1

 9

 31.10.

16.00

CSŞ 

Atletico 98 - Livada

2-0

 9

03.11. 

17.00

Şega 

Atletico 97 - Atletico 99

9-1

 9

 07.11.

16.00

Atletico 

Atletico 99 - Gloria Arad

 2-5


Program retur

 Etapa

 Data

Ora

Teren

Echipele 

Scor 

10

19.03.

16.00

Subcetate

Atletico 98 - N. Sebiş

14-0

10

20.03. 

16.00

Livada

Livada - Atletico 97

0-5

 10

22.03. 

17.00 

Şega

Atletico 99 - U. Sântana

5-3

 11

29.03.

16.00

Vladimirescu 

Vladimirescu - Atletico 98

14-0

 11

19.04.

17.00

Subcetate 

Atletico 97 - Gloria Arad

7-1

11

 26.03.

15.30

Subcetate 

Atletico 98 - Atletico 99

7-0

 12

03.04.

16.00

Subcetate

Atletico 98 - CSS Av. Iancu

3-0 fj

 12

02.04. 

16.00

ICRTI

UTA 97 - Atletico 97

0-5

 12

 04.04.

15.00

Şega

Atletico 99 - Vladimirescu

1-5

 13

10.04.

16.00

Sântana

U. Sântana - Atletico 98

7-0

 13

19.05.

9.30

Subcetate

Atletico 97 - UTA 98

5-0

 13

 11.04.

16.30

ICRTI 

CSŞ A. Iancu - Atletico 99

0-3 fj

 14

16.04.

16.00

Subcetate

Atletico 98 - Atletico 97

0 - 8

 14

18.04.

17.00

Atletico (Şega)

Atletico 99 - N. Sebiş

0 - 3

 15

23.04.

17.00

Subcetate

Atletico 97 -  N. Sebiş

4 - 0

 15

23.04.

15.30

Telecom 

Gloria Arad - Atletico 98

0 - 3

 15

 23.04.

17.00 

Livada 

 Livada - Atletico 99

3 - 0

 16

30.04.

15.00

Vladimirescu

Vladimirescu - Atletico 97

 0 -3

 16

30.04.

17.00

Subcetate

Atletico 98 - UTA 97

7-0

 16

28.04.

10.00

Şega 

 Atletico 99 - UTA 98

4 -2

17

08.05.

16.30

Subcetate

Atletico 97 - CSŞ Av. Iancu 

17 - 0

 17

07.05.

17.00

Şega

 UTA 98 - Atletico 98

2 -0

 17

 10.05.

17.00 

ICRTI

UTA 97  - Atletico 99

20 - 0

 18

15.05.

16.30

Sântana

U. Sântana - Atletico 97

1 - 3

 18

 14.05.

16.30

Livada 

Livada - Atletico 98

8 - 2

 18

17.05. 

16.30

Atletico 

Atletico 99 - Atletico 97

0 - 8

 18

 16.05.

16.30

Telecom 

Gloria Arad - Atletico 99

0 - 3

fj- fără joc

Faza judeţeană
Atletico 97 - loc 1 - 80 pct, golaveraj 140 -8 

Rezultate turneu zonal:
Atletico Arad - FC Timişoara: 1 - 3
a marcat: Popa
Atletico Arad - Primavera Deva : 2 - 0
au marcat: Brăniştean, Coşa
Atletico Arad - CSŞ Caransebeş: 2 - 0
au marcat: Ghiunghiuş, Popa
Lot jucători: Aldan Sergiu Andrei - Burlacu Cosmin -  Coşa Nichita - Covaci Darius -  Ghiunghiuş Andrei - Iacob Bogdan - Irina Roberto - Iuga Angelo - Kilin Cristian - Moza Mădălin - Nica Marius - Petrache David - Popa David - Prună Victor - Sava Marius - Vasi Emanuel - Zdrenţan Dacian -
Brăniştean Andrei - Lazăr Denis - Man Dennis - Oaidă Răzvan - Petre Adrian

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates