Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 44 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia XI Cupa COTTA - categoria 1997-98
Cupa COTTA - categoria 1997-98 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, FĂRĂ pauză între reprize!!!
Adrese terenuri:
Teren CSŞ GLORIA ARAD: str. Achile (P-ţa 13 Martir, cartier subcetate)
Teren ACU (Universitatea Vasile Goldiş): Calea Timişorii nr.50
Teren ATLETICO: str. Hunedoarei nr.27-37

GRUPA A

GRUPA B 

GRUPA C 

FC UTA ARAD

CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA

CFK VRBAS (SER)

GLORIA CTP ARAD

MINERUL MOTRU 2008

CSŞ CRAIOVA

FC DOLE FLONTA GIROC

LPS BOTOŞANI

CSF CFR 1933 TIMIŞOARA

CSMS REŞIŢA

Vineri 24.06.2011

GRUPA A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.30

UTA ARAD

N. CHIRILĂ ORAVIŢA

ATLETICO

0-3

 2

9.15

MINERUL MOTRU

LPS BOTOŞANI

ATLETICO

1-0

 3

13.00

UTA ARAD

MINERUL MOTRU

ATLETICO

0-6

 4

13.45

N. CHIRILĂ ORAVIŢA

LPS BOTOŞANI

ATLETICO

1-3

GRUPA B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

14.30

ATLETICO GALBEN

CSŞ CRAIOVA

ACU

0-1

 2

15.15

CFK VRBAS

CFR TIMIŞOARA

ACU

4-0

 3

16.45

CSŞ CRAIOVA

CFR TIMIŞOARA

ACU

1-0

 4

17.30

ATLETICO GALBEN

CFK VRBAS

ACU

1-2

GRUPA C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

10.45

GLORIA ARAD

CSMS REŞIŢA

ACU

0-6

 2

13.45

ATLETICO NEGRU

GLORIA ARAD

ACU

3-1

 3

16.00

ATLETICO NEGRU

CSMS REŞIŢA

ACU

1-4

 

Sâmbătă 25.06.2011

GRUPA A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

12.00

UTA ARAD

LPS BOTOŞANI

ATLETICO

 1-2

 2

12.45

N. CHIRILĂ ORAVIŢA

MINERUL MOTRU

ATLETICO

0-2

GRUPA B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

12.00

VRBAS

CSŞ CRAIOVA

ACU

 0-0

 2

12.45

ATLETICO GALBEN

CFR TIMIŞOARA

ACU

4-0

GRUPA C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

11.15

DOLE FLONTA GIROC

CSMS REŞIŢA

ACU

 0-2

 2

13.30

ATLETICO NEGRU

DOLE FLONTA GIROC

ACU

3-4

 3

 15.00

GLORIA ARAD 

DOLE FLONTA GIROC

 ACU

0-4

 
Clasamentul după grupe
 

GRUPA A

GRUPA B 

GRUPA C 

 1

MINERUL MOTRU - 9P

CFK VRBAS - 7P (6-1)

CSMS REŞIŢA - 9P

 2

LPS BOTOŞANI - 6P

CSŞ CRAIOVA - 7P (2-0)

DOLE FLONTA GIROC - 6P

 3

N. CHIRILĂ ORAVIŢA - 3P

ATLETICO ARAD GALBEN- 3P

ATLETICO ARAD NEGRU - 3P

 4

UTA ARAD - 0P

CFR TIMIŞOARA - 0P

GLORIA CTP ARAD - 0P

Sâmbătă 25.06.2011

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

16.30

A3 LOC 7-9 N. CHIRILĂ ORAVIŢA

B3 ATLETICO ARAD GALBEN

ATLETICO

1-3

 2

17.15

A4 LOC 10 -12 UTA ARAD

B4 CFR TIMIŞOARA

ATLETICO

1-2

 3

17.15

A2 LOC 4-6 LPS BOTOŞANI

B2 CSŞ CRAIOVA

ACU

0-0

 4

18.00

A1 LOC 1-3 MINERUL MOTRU

B1 CFK VRBAS

ACU

1-3

 
Duminică 26.06.2011

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

8.30

A3 LOC 7-9 N. CHIRILĂ ORAVIŢA

C3 ATLETICO ARAD NEGRU

  ATLETICO

3-1

 2

8.30

A2 LOC 4-6 LPS BOTOŞANI

C2 DOLE FLONTA GIROC

ACU

1-1

 3

9.15

A4 LOC 10-12 UTA ARAD

C4 GLORIA CTP ARAD

ATLETICO

1-4

 4

 9.15

A1 LOC 1-3 MINERUL MOTRU

C1 CSMS REŞIŢA

ACU 

0-1

 5

 10.00

B2 LOC 4-6 CSŞ CRAIOVA

 C2 DOLE FLONTA GIROC

ACU 

1-0

 6

 10.45

B1 LOC 1-3 CFK VRBAS

 C1 CSMS REŞIŢA

 ACU

3-0

 7

 13.00

B3 LOC 7-9 ATLETICO ARAD GALBEN

 C3 ATLETICO ARAD NEGRU

 ATLETICO

0-3

 8

 13.45

B4 LOC 10-12 CFR TIMIŞOARA

 C4 GLORIA CTP ARAD

 ATLETICO

1-2

 

11.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

ACU

 

 CLASAMENT FINAL

 1 CFK VRBAS
 2 CSM ŞCOLAR REŞIŢA
 3 MINERUL MOTRU 2008
 4 CSŞ CRAIOVA
 5 LPS BOTOŞANI
 6 FC DOLE FLONTA GIROC
 7 CS ATLETICO ARAD negru
 8 ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRILĂ ORAVIŢA
 9 CS ATLETICO ARAD galben
 10

 GLORIA CTP ARAD

 11CSF CFR 1933 TIMIŞOARA
 12 UTA ARAD

Jucătorul finalei:  BICKEJI MARKO - CFK VRBAS

Lot jucători:

MINERUL MOTRU 2008: Stelescu Vlad, Dondera Alin, Vulpe Sorin, Radu Roberto, Ionescu Ionuţ, Jianu Crinel, Dragota Liviu, Cutui Denis, Motantau Cristian, Iorga Lucian, Cerbu Andrei, Stroescu Adrian, Mihai Ştefan, Mogoşanu Cosmin, Pracsiu Marian, Pop Adrian, Sevici Adrian, Tudoran Gheorghe - antrenor:

C.S.M ŞCOLAR REŞIŢA: Ciule Bogdan, Covit Sebastian, Ianciu Claudiu, Muselin Roberto, Dincă Denis, Szijj Bogdan, Geambaşu Vlad, Covit Alexandru, Krkelic Milos, Ponoran George, Pârvu Cristian, Ungurean Claudiu, Văduva Giuliano, Doran Claudiu, Doban Andrei, Popescu Robert - antrenor: Buda Cosmin

CFK VRBAS: - antrenor: Krtolica Nemanja

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates