Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 16 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Campionate Ed. 2010-2011 Campionat Naţional Juniori C 2010-2011
Campionat Naţional Juniori C 2010-2011 PDF Imprimare Email

  Loc II - finala, Buftea, 5 iulie 2011
Loc I - faza semifinală, Borş, 28 iunie - 1 iulie 2011
Loc I - faza zonală, Arad, 7-10 iunie 2011
Loc I - campionat judeţean Juniori C Arad, ed. 2010/2011

Atletico Arad a jucat în campionat sub denumirea de ACU Arad.

Clasament campionat judeţean 2010-2011

 Nr.Echipa 

E

Π

Golaveraj 

Puncte 

 1

A.C.U. V.G. 96  Arad 

22

21

0

1

147 - 4

84

 2

 F.C. U.T.A. 96 Arad

 22

 18

1

 3

98 - 14

 73

 3

 GLORIA CTP Arad

 22

 16

 2

4

89 - 27

 66

 4

 A.C.U.V.G. 97 Arad

 22

16

0

 6

100 - 36

 64

 5

C.S. Ineu

 22

14

 1

7

 64 - 33

 57

 6

NAŢIONAL Sebiş

 22

8

 1

 13

 35 - 92

 33

 7

ŞOIMII Lipova

 22

 6

 4

 12

42 - 76

 28

 8

PROGRESUL Pecica

22

 5

 5

 12

30 - 61

 25

 9

L.P.S. Arad

 22

 5

 3

 14

 32 - 76

 23

 10

F.C. U.T.A. 97 ARAD

 22

4

 5

 12

39 - 68

21

 11

MUREŞUL Zădăreni

 22

 4

 2

 16

 42 - 108

 20

 12

ŞOIMII Şimand

 22

 2

 1

 19

 23 - 146

 9

Rezultate tur

Echipele 

Scor 

 Şimand

ACU 

0-18 

 ACU

UTA 96

4-0 

 GLORIA

ACU 

 1-3

 ACU

 ACU 97

 4-1

 Sebiş

ACU 

 0-7

 ACU

 UTA 97

 4-0

 LPS

 ACU

 0-3

 ACU

 Lipova

 11-0

 Pecica

 ACU

 0-7

 ACU

 Zădăreni

 8-0

 Ineu

 ACU

 1-0

Rezultate retur

 Echipele

Scor 

 ACU

 Şimand

16-0

 UTA 96

 ACU

0-1

 ACU

 Gloria

7-0

 ACU 97

 ACU

0-3

 ACU

 Sebiş

3-0

 UTA 97

 ACU

0-3

 ACU

 LPS

3-0

 Lipova

 ACU

0-14

 ACU

 Pecica

6-0

 Zădăreni

 ACU

1-17

 ACU

 Ineu

3-0

 


Rezultate faza zonală:

Atletico Arad - AFCM Tg. Mureş:  3 - 0
Au marcat: Constantinescu, Dobrean, Trabalka ( 11m)
Atletico Arad - RIVAL Alba Iulia: 0 - 0
Atletico Arad - CFR Cluj: 3-1
Au marcat: Iuga, Simion, Hărănguş (11m).

Rezultate faza semifinală:

Atletico Arad - AS Şoimii Romulii : 4-2
Au marcat: Constantinescu 2 , Şerban şi Iuga
Atletico Arad - Gaz Metan Mediaş: 3-0
Au marcat: Constantinescu 2, Hărănguş
Atletico Arad - Academia Gică Popescu: 3-0
Au marcat: Iuga 2, Trabalka

Rezultat finală:

Atletico Arad - Sportul Studenţesc: 0-0
după lovituri de departajare: 2 - 3 (au marcat: Trabalka, Constantinescu)
Formaţia: Ţîna - Pantea, Dobrean (Popa David - Vasi), Şerban, Moisi, Simion, Hărănguş, Trabalka, Constantinescu, Iuga, Avram

Hărănguş Alexandru - cel mai bun jucător 

Lot jucători: Popa Daian, Bucşa Patrick, Pantea Ştefan, Dema Silviu, Simion Andrei, Denuţ Daniel, Avram Lucian, Hărănguş Alexandru, Dobrean Cristian, Constantinescu Marius, Burlă Bogdan, Trabalka Kevin, Iuga Angelo, Ristin Dan, Şerban Adrian, Mormoe Bogdan, Cenădan Radu, Vidican Radu, Tărşan Laurenţiu, Pleş Raul, Spiridon Alex, Lakatos Dragan, Moisi Caius, Balint Robert, Tina Flavius, Kalo Gabriel, Bocşa Eduard, Ghergar Ovidiu, Uzum Leonard, Ilie Alexandru. 
Antrenori: Viorel Erdei, Cornel Popa

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates