Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 62 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IX Categoria 2003
Categoria 2003 PDF Imprimare Email
VĂ RUGĂM VERIFICAŢI PROGRAMUL. POT SĂ APARĂ MODIFICĂRI!
Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Seria A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Universitaea Aurel Vlaicu / UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc: 1x23 minute. Jucători: 5+1, teren 40x20m, porţi 3x2m, nr. minge 4. Se joacă cu aut lateral.

 GRUPA A/ GROUP

 GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

 FC UTA ARAD

 CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

 CS ATLETICO ARAD

 ŞOIMII ORADEA 2010

 CS ATLETICO 2004 ARAD

 CS ACADEMIA DE FOTBAL GICĂ POPESCU CRAIOVA

 FC TIMIŞOARA 1

 FC TIMIŞOARA 2

 CFR TIMIŞOARA

 LPS-CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

 LPS BANATUL TIMIŞOARA

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

SÂMBĂTĂ 11.12.2010

GRUPA A/ GROUP

 Nr

ORA

 ECHIPELE

 SALA

 SCOR

 1 09:40 - 10:03 FC TIMIŞOARA 1  LPS-CSŞ TIMIŞOARA  VICTORIA   0-0
 2 10:05 - 10:28 ŞOIMII ORADEA  UTA ARAD  VICTORIA   0-0
 3 12:35 - 12:58 UTA ARAD LPS-CSŞ TIMIŞOARA VICTORIA   0-1
 4 13:00 - 13:23 ŞOIMII ORADEA  FC TIMIŞOARA 1 VICTORIA   0-4
 5 16:45 - 17:08 UTA ARAD FC TIMIŞOARA 1 VICTORIA   0-3
 6 17:10 -17:33 ŞOIMII ORADEA  LPS-CSŞ TIMIŞOARA VICTORIA   3-2

GRUPA B/ GROUP

Nr

 ORA

ECHIPELE

 SALA

SCOR

 1 11:20 - 11:43  FC TIMIŞOARA 2 BANATUL TIMIŞOARA  VICTORIA  1-0
 2 11:45 - 12:08 PANDURII TG. JIU ATLETICO 04 VICTORIA  5-0
 3 15:55 - 16:18 PANDURII TG. JIU FC TIMIŞOARA 2 VICTORIA  1-0
 4 16:20 - 16:43 ATLETICO 04 BANATUL TIMIŞOARA VICTORIA  0-12
 5 18:25 - 18:48 PANDURII TG. JIU  BANATUL TIMIŞOARA  VICTORIA  0-3
 6 18:50 - 19:13 ATLETICO 04 FC TIMIŞOARA 2 VICTORIA  0-10

GRUPA C/ GROUP

 Nr

 ORA

 ECHIPELE

 SALA

 SCOR

 1 10:30 - 10:53  ATLETICO ARAD CFR TIMIŞOARA  VICTORIA   4-2
 2 10:55 - 11:18 GICĂ POPESCU ELECTRICA TIMIŞOARA VICTORIA   1-1
 3 13:25 - 13:48 ATLETICO ARAD GICĂ POPESCU VICTORIA   1-1
 4 13:50 - 14:13 CFR TIMIŞOARA  ELECTRICA TIMIŞOARA VICTORIA   3-1
 5 17:35 - 17:58 ATLETICO ARAD ELECTRICA TIMIŞOARA VICTORIA   4-1
 6 18:00 - 18:23 GICĂ POPESCU CFR TIMIŞOARA  VICTORIA   3-1

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

 1. FC TIMIŞOARA 1 - 7P
 1. BANATUL TIMIŞOARA - 6P (3-1)
 1. ATLETICO ARAD - 7P
 2. ŞOIMII ORADEA - 4P
 2. FC TIMIŞOARA 2 - 6P (1-1)
 2. GICA POPESCU CRAIOVA - 5P
 3. LPS-CSŞ BANATUL TIMIŞOARA - 4P  3. PANDURII TÂRGU JIU - 6P (1-3)
 3. CFR TIMIŞOARA - 3P
 4. UTA ARAD - 1P
 4. ATLETICO 2004 - 0P
 4. ELECTRICA TIMIŞOARA - 1P

DUMINICĂ 12.12.2010

Nr

ORA

ECHIPELE

 

SALA

 SCOR

 1 08:25 - 08:48 Loc 10-12 A4 UTA ARAD
 B4 ATLETICO 2004 UAV
  2-0
 2 09:15 - 09:38 Loc 7-9 A3 LPS-CSŞ TIMIŞOARA
 B3 PANDURII TÂRGU JIU
 UAV  4-1
 3 09:40 - 10:03 Loc 1-3 A1 FC TIMIŞOARA 1
 B1 BANATUL TIMIŞOARA
 VICTORIA  0-0
 4 10:05 - 10:28 Loc 4-6 A2 ŞOIMII ORADEA
 B2 FC TIMIŞOARA 2
 UAV  2-4
 5 10:55 - 11:18 Loc 10-12 A4 UTA ARAD
 C4 ELECTRICA TIMIŞOARA
 UAV  1-3
 6 11:45 - 12:08 Loc 7-9 A3 LPS-CSŞ TIMIŞOARA
 C3 CFR TIMIŞOARA
 UAV  3-0
 7 11:45 - 12:08 Loc 1-3 A1 FC TIMIŞOARA 1
 C1 ATLETICO ARAD
 VICTORIA  2-4
 8 12:35 - 12:58 Loc 4-6 A2 ŞOIMII ORADEA
 C2 GICĂ POPESCU CRAIOVA
 UAV  0-3
 9 13:25 - 13:48 Loc 10-12 B4 ATLETICO 2004 C4 ELECTRICA TIMIŞOARA
 UAV  0-9
 10 14:15 - 14:38 Loc 7-9 B3 PANDURII TÂRGU JIU
 C3 CFR TIMIŞOARA
 UAV 3-1 (1-1) dp
 11 14:40 - 15:03 Loc 1-3 B1 BANATUL TIMIŞOARA
 C1 ATLETICO ARAD
 VICTORIA  0-0
 12 15:05 - 15:28 Loc 4-6 B2 FC TIMIŞOARA
 C2 GICĂ POPESCU CRAIOVA
 UAV 3-2 (1-1) dp
 15:10 Festivitate de premiere VICTORIA 

CLASAMENTUL FINAL 2003

 1 
 CS ATLETICO ARAD
 2 LPS BANATUL TIMIŞOARA
 3 FC TIMIŞOARA 1
 4 FC TIMIŞOARA 2
 5 CS ACADEMIA DE FOTBAL GICĂ POPESCU CRAIOVA
 6 ŞOIMII ORADEA
 7 LPS-CSŞ BANATUL TIMIŞOARA
 8 CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
 9 CFR TIMIŞOARA
 10 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA
 11 FC UTA ARAD
 12 CS ATLETICO 2004 ARAD

Jucătorul finalei: ADAMCSIK ALEX - CS ATLETICO ARAD

Lot jucători:

CS ATLETICO ARAD - Rigo Ronald, Puta Manuel, Adamcsik Alex, Perenyi Adi, Busui Bogdan, Turcanu Raul, Popescu Armand, Narsesovici Andrei, Ciubăcan David, Melniciuc Alex, Andrieş Mario, Vida Norbert, Mureşan Andrei, Furlan Artiom - antrenor: Jozsa Norbert

LPS BANATUL TIMIŞOARA - Cîrlig Deian, Grancea Cristian, Pintea Raul, Rus Alexandru, Rusu Marius, Simedru Marius, Sturzu Mădălin, Suciu Ionuţ, Şerban Marian, Tîrziu Iulian, Tudor Luca, Vegh Patrik, Pop Albert - antrenor: Velcotă Pavel

FC TIMIŞOARA 1 - Aboud Mouhamed, Buhăceanu Cristian, Contescu Marco, Icma Maximilian, Romas Rareş, Tymos Denis, Vincze David - antrenor: Prodana Iulian

 

 

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates