Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 63 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IX Categoria 2002
Categoria 2002 PDF Imprimare Email
VĂ RUGĂM VERIFICAŢI PROGRAMUL. POT SĂ APARĂ MODIFICĂRI!
Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Seria A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Universitaea Aurel Vlaicu / UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc: 1x23 minute. Jucători: 5+1, teren 40x20m, porţi 3x2m, nr. minge 4. Se joacă cu aut lateral.

GRUPA A/ GROUP

 GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

 CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

 ARENA R10 TG. JIU

 FC OLTCHIM RM. VÂLCEA

 LPS ARAD

 CS ATLETICO ARAD

 FC UTA ARAD

 VOJVODINA NOVI SAD (SER)

 FCKINDER - CSŞ CAREI

 SZIGETVÁR (HU)

 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

 DINAMO ORADEA

 CS MARA 2010 BAIA MARE

VINERI 10.12.2010

GRUPA C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

 SALA

SCOR

 1 18.50-19.13  UTA ARAD SZIGETVAR VICTORIA   2-2

SÂMBĂTĂ 11.12.2010

GRUPA A / GROUP

Nr

 ORA

 ECHIPELE

 SALA

 SCOR

 1 08:25 - 08:48 PANDURII TG. JIU LPS ARAD  VICTORIA   0-0
 2 09:15 - 09:38 VOJVODINA ELECTRICA TIMIŞOARA VICTORIA   3-0
 3 15:05 - 15:28 PANDURII TG. JIU VOJVODINA VICTORIA   0-3
 4 15:30 - 15:53 LPS ARAD ELECTRICA TIMIŞOARA VICTORIA   1-0
 5 19:15 - 19:38 PANDURII TG. JIU ELECTRICA TIMIŞOARA VICTORIA   0-0
 6 19:40 - 20:03 LPS ARAD VOJVODINA VICTORIA   0-0

GRUPA B / GROUP

Nr

 ORA

 ECHIPELE

 SALA

SCOR

 1 13:50 - 14:13 ARENA TG. JIU ATLETICO ARAD UAV   0-6
 2 14:15 - 14:38 KINDER CAREI DINAMO ORADEA UAV   1-0
 3 18:00 - 18:23 ARENA TG. JIU KINDER CAREI UAV   0-1
 4 18:25 - 18:48 ATLETICO ARAD DINAMO ORADEA UAV   7-0
 5 20:05 - 20:28 ARENA TG. JIU DINAMO ORADEA UAV   1-1
 6 20:30 - 20:53 ATLETICO ARAD KINDER CAREI UAV   6-0

GRUPA C / GROUP

 Nr

 ORA

 ECHIPELE

 SALA

SCOR

 1 08:00 - 08:23 OLTCHIM RM. VÂLCEA UTA ARAD  VICTORIA  2-0
 2 08:50 - 09:13 SZIGETVAR MARA BAIA MARE VICTORIA  0-1
 3 12:10 - 12:33 OLTCHIM RM. VÂLCEA MARA BAIA MARE VICTORIA  0-0
 4 20:05 - 20:28 OLTCHIM RM. VÂLCEA SZIGETVAR VICTORIA  4-1
 5 20:30 - 20:53 UTA ARAD MARA BAIA MARE VICTORIA  0-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

 GRUPA C/ GROUP

 1. VOJVODINA - 7P
 1. ATLETICO ARAD - 9P
 1. OLTCHIM RM. VÂLCEA - 7P
 2. LPS ARAD - 5P
 2. KINDER CAREI - 6P
 2. MARA BAIA MARE - 5P
 3. PANDURII TÂRGU JIU - 2P
 3. ARENA R10 TÂRGU JIU - 1P (1-8)
 3. UTA ARAD - 2P
 4. ELECTRICA TIMIŞOARA - 1P
 4. DINAMO ORADEA - 1P (1-9) 4. SZIGETVAR - 1P

 DUMINICĂ 12.12.2010

 Nr

ORA

ECHIPELE

 

 SALA

 SCOR

 1 08:00 - 08:23 Loc 10-12 A4 ELECTRICA TIMIŞOARA
 B4 DINAMO ORADEA
 UAV  0-3
 2 08:50 - 09:13 Loc 7-9 A3PANDURII TÂRGU JIU
 B3ARENA R10 TÂRGU JIU
 UAV  3-0
 3 09:15 - 09:38 Loc 1-3 A1 VOJVODINA
 B1 ATLETICO ARAD
 VICTORIA  2-1
 4 09:40 - 10:03 Loc 4-6 A2 LPS ARAD
 B2 KINDER CAREI
 UAV  1-1
 5 10:30 - 10:53 Loc 10-12 A4 ELECTRICA TIMIŞOARA
 C4 SZIGETVAR
 UAV  0-3
 6 11:20 - 11:43 Loc 7-9 A3 PANDURII TÂRGU JIU
 C3 UTA ARAD
 UAV  3-2
 7 11:20 - 11:43  Loc 1-3 A1 VOJVODINA
 C1 OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA
 VICTORIA  0-1
 8 12:10 - 12:33  Loc 4-6 A2 LPS ARAD
 C2 MARA BAIA MARE
 UAV  3-0
 9 13:00 - 13:23 Loc 10-12 B4 DINAMO ORADEA
 C4 SZIGETVAR
 UAV  5-0
 10 13:50 - 14:13 Loc 7-9 B3 ARENA TÂRGU JIU
 C3 UTA ARAD
 UAV  1-4
 11 14:15 - 14:38 Loc 1-3 B1 ATLETICO ARAD C1 OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA
 VICTORIA  2-0
 12 14:40 - 15:03 Loc 4-6 B2 KINDER CAREI
 C2 MARA BAIA MARE
 UAV  0-3
 15:10Festivitate de premiere         VICTORIA 

CLASAMENTUL FINAL 2002

 1 CS ATLETICO ARAD
 2 RMR VOJVODINA NOVI SAD
 3 FC OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA
 4 LPS ARAD
 5 CS MARA 2010 BAIA MARE
 6 FC KINDER-CSŞ CAREI
 7 CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
 8 FC UTA ARAD
 9 ARENA R10 TÂRGU JIU
 10 DINAMO ORADEA
 11 SZIGETVAR
 12 CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

Jucătorul finalei: TRIPA ERIC - CS ATLETICO ARAD

 Lot jucătroi:

CS ATLETICO ARAD - Stretcu Vlad, Găină Darius, Tripa Eric, Dronca Andrei, Moldovan Bogdan, Gâdoiu Ronald, Jicărean David, Uzum Paul, Frenţ George, Andea Andreas - antrenori: Cîmpian Marcel, Drecin Bogdan

RMR VOJVODINA NOVI SAD -Todoric Aleksa, Todoric Marko, Gajinov Aleksandar, Raacnovic David, Aurovic Luka, Radmilovic Aleksa, Klaic Dimitrije, Samardjica Alekso - antrenor: Kovacevic Miroslav

FC OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA - Popa Robert, Pîlsoiu Steffi, Vîlcea Alex, Panciu Ştefan, Motoiu Ionuţ, Iana Andrei, Floarea George, Nitu Tudor, Nitu Radu, Catusanu Rareş, Badica Alex, Olteanu Rareş - antrenor: Popescu Emil

 

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates