Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 28 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XVI Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2007
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2007 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

UTA ARAD alb

ACADEMIA BROSOVSZKY

UTA ARAD roșu

CS ATLETICO ARAD 2008

CSȘ ȘOIMII SIBIU 1

ACS SOCODOR

CSȘ ȘOMII SIBIU 2

CSȘ GLORIA ARAD

ACSM CODLEA

FC ATACANTE BELGRADE (SER)

Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc: 1x23 minute. Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

SÂMBĂTĂ 25.11.2017

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:00

-

9:23

ACADEMIA BROSOVSZKY

CSȘ GLORIA ARAD

VICTORIA

2 - 0

2

9:25

-

9:48

CSȘ ȘOMII SIBIU 1

ATLETICO ARAD galben

VICTORIA

1 - 7

3

10:40

-

11:03

CSȘ GLORIA ARAD

CSȘ ȘOIMII SIBIU 1

VICTORIA

2 - 1

4

11:05

-

11:28

ATLETICO ARAD galben

ACADEMIA BROSOVSZKY

VICTORIA

1 - 1

5

17:20

-

17:43

CSȘ GLORIA ARAD

ATLETICO ARAD galben

VICTORIA

1 - 1

6

17:45

-

18:08

ACADEMIA BROSOVSZKY

CSȘ ȘOIMII SIBIU 1

VICTORIA

6 - 0

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:20

 

12:43

UTA ARAD roșu

ACSM CODLEA

VICTORIA

0 - 4

2

12:45

 

13:08

ATLETICO ARAD negru

ACS SOCODOR

VICTORIA

5 - 0

3

14:50

-

15:13

UTA ARAD roșu

ACS SOCODOR

VICTORIA

0 - 0

4

15:15

-

15:38

ATLETICO ARAD negru

ACSM CODLEA

VICTORIA

0 - 0

5

16:30

-

16:53

ACS SOCODOR

ACSM CODLEA

VICTORIA

1 - 3

6

16:55

-

17:18

ATLETICO ARAD negru

UTA ARAD roșu

VICTORIA

7 - 0

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:50

-

10:13

ATLETICO ARAD 08

ATACANTE BELGRADE

VICTORIA

0 - 0

2

10:15

-

10:38

UTA ARAD alb

CSȘ ȘOIMII SIBIU 2

VICTORIA

8 - 0

3

11:30

-

11:53

UTA ARAD alb

ATACANTE BELGRADE

VICTORIA

4 - 1

4

11:55

-

12:18

ATLETICO ARAD 08

CSȘ ȘOIMII SIBIU 2

VICTORIA

8 - 0

5

13:10

-

13:33

CSȘ ȘOMII SIBIU 2

ATACANTE BELGRADE

VICTORIA

0 - 7

6

13:35

-

13:58

UTA ARAD alb

ATLETICO ARAD 08

VICTORIA

3 - 1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

1. ACADEMIA BROSOVSZKY       7p

1. CS ATLETICO ARAD negru    7p (+12)

1. UTA ARAD alb                          9p

2. CS ATLETICO ARAD galben    5p

2. ACSM CODLEA                    7p (+6)

2. CS ATLETICO ARAD 2008          4p (+6)

3. CSȘ GLORIA ARAD               4p

3. ACS SOCODOR                   1p ( -7)

3. FC ATACANTE BELGRADE          4P (+4)

4. CSȘ ȘOIMII SIBIU 1            0p

4. UTA ARAD roșu                  1p (-11)

4. CSȘ ȘOIMII SIBIU 2                 0p

DUMINICĂ 26.11.2017

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:50

-

10:13

Loc 4- 6 A2 CS ATLETICO ARAD galben

C2 CS ATLETICO ARAD 2008

UAV

0 - 1

2

10:15

-

10:38

Loc 7 - 9 A3 CSȘ GLORIA ARAD

C3 FC ATACANTE BELGRADE

UAV

0 - 2

3

10:40

-

11:03

Loc 10 - 12 A4 CSȘ ȘOIMII SIBIU 1

C4 CSȘ ȘOIMII SIBIU 2

UAV

6 - 0

4

10:40

-

11:03

Loc 1 - 3 B1 CS ATLETICO ARAD negru

C1 UTA ARAD alb

Victoria

4 - 0

5

12:20

-

12:43

Loc 1 - 3 A1 ACADEMIA BROSOVSZKY

C1 UTA ARAD alb

Victoria

0 - 3

6

12:20

-

12:43

Loc 4- 6 A2 CS ATLETICO ARAD galben

B2 ACSM CODLEA

UAV

2 -1

7

12:45

-

13:08

Loc 7 - 9 A3 CSȘ GLORIA ARAD

B3 ACS SOCODOR

UAV

1 - 0

8

13:10

-

13:33

Loc 10 - 12 A4 CSȘ ȘOIMII SIBIU 1

B4 UTA ARAD roșu

UAV

0 - 1

9

13:35

-

13:58

Loc 1 - 3 A1 ACADEMIA BROSOVSZKY

B1  CS ATLETICO ARAD negru

Victoria

0 - 5

10

13:35

-

13:58

Loc 4 - 6 B2 ACSM CODLEA

C2 CS ATLETICO ARAD 2008

UAV

1 - 0

11

14:00

-

14:23

Loc 7 - 9 B3 ACS SOCODOR

C3 FC ATACANTE BELGRADE

UAV

1 - 2

12

14:25

-

14:48

Loc 10 - 12 B4 UTA ARAD roșu

C4 CSȘ ȘOIMII SIBIU 2

UAV

9 - 0

 

14.30

Festivitate de Premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

Clasament final 2007

1

CS ATLETICO ARAD negru

2

UTA ARAD alb

3

ACADEMIA BROSOVSZKY

4

CS ATLETICO ARAD galben

5

ACSM CODLEA

6

CS ATLETICO ARAD 2008

7

FC ATACANTE BELGRADE

8

CSȘ GLORIA ARAD

9

ACS SOCODOR

10

UTA ARAD roșu

11

CSȘ ȘOIMII SIBIU 1

12

CSȘ ȘOIMII SIBIU 2

Jucătorul finalei: KAJCSA Marc - Academia Brosovszky

Lot echipe

CS ATLETICO ARAD - Cigherean Andrei, Ștef David, Dragoș Adrian, Indreica Luca, Rusu Mario, Salka Mario, Șiclovan Darius, Câmpan Lucas, Balazs Robert, Cotuna Kevin, Bătrâna Bogdan, Pop Vlad, Groza Vladimir, Măgulean Luca, Tăutan Daian, Calotă Alessio, Crainic Alexandru, Rusu Robert, Stamorean Sergiu

Antrenori: Petruț Adrian, Rusu Adrian


UTA ARAD : Cîmpan Andrei, Găleancu Darius, Centye Denis, Muntean Darius, Gogea Marius, Chiș Alexandru, Hărdăuț Darius, Koles David, Farcaș Dario, Bejenaru Denis, Găleanu Darius, Cristea David, Vicar Ianis, Vârva Mario, Sucigan Florentin, Onaca Darius, Botez David, Coman Antonie, Moisa Emanuel
Antrenor: Țigan Cristian


ACADEMIA BROSOVSZKY - Kisvárdai Spier Tamás, Nyári Patrik Szilveszter, Putiu Rafael, Pele Bence, Kajcsa Marc, Mager Gabriel, Boițiu David, Amza Raul, Nagy Áron, Szabó Péter Patrick
Antrenori: Ciubăncan Marius, Szabó Rolland


 
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates