Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 86 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XVI Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2009
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2009 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

UTA ARAD alb

UTA ARAD roșu

CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

ACADEMIA BROSOVSZKY

CS ATLETICO ARAD 2010

LPS BIHORUL ORADEA

FC ATACANTE BELGRADE (SER)

UTA ARAD 2010

ACS GHIRODA

Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

SÂMBĂTĂ 25.11.2017

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:00

-

10:23

ATLETICO ARAD galben

UTA 2010

UAV

4 - 0

2

10:25

-

10:48

ACADEMIA BROSOVSZKY

LPS BIHORUL ORADEA

UAV

2 - 1

3

11:40

-

12:03

ACADEMIA BROSOVSZKY

UTA ARAD alb

UAV

0 - 5

4

12:05

-

12:28

LPS BIHORUL ORADEA

UTA ARAD 2010

UAV

0 - 1

5

13:20

-

13:43

UTA ARAD 2010

ACADEMIA BROSOVSZKY

UAV

0 - 1

6

13:45

-

14:08

UTA ARAD alb

ATLETICO ARAD galben

UAV

1 - 3

7

15:00

-

15:23

UTA ARAD 2010

UTA ARAD alb

UAV

0 - 1

8

15:25

-

15:48

LPS BIHORUL ORADEA

ATLETICO ARAD galben

UAV

0 - 5

9

16:40

-

17:03

UTA ARAD alb

LPS BIHORUL ORADEA

UAV

5 - 0

10

17:05

-

17:28

ATLETICO ARAD galben

ACADEMIA BROSOSVSZKY

UAV

4 - 1

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:50

-

11:13

ATLETICO ARAD negru

ACS GHIRODA

UAV

0 - 3

2

11:15

-

11:38

ATLETICO ARAD 2010

ATACANTE BELGRADE

UAV

0 - 5

3

12:30

-

12:53

ATACANTE BELGRADE

ACS GHIRODA

UAV

1 - 0

4

12:55

-

13:18

ATLETICO ARAD 2010

UTA ARAD roșu

UAV

2 - 0

5

14:10

-

14:33

ACS GHIRODA

ATLETICO ARAD 2010

UAV

1 - 4

6

14:35

-

14:58

UTA ARAD roșu

ATLETICO ARAD negru

UAV

0 - 0

7

15:50

-

16:13

ACS GHIRODA

UTA ARAD roșu

UAV

1 - 2

8

16:15

-

16:38

ATACANTE BELGRADE

ATLETICO ARAD negru

UAV

1 - 2

9

17:30

-

17:53

UTA ARAD roșu

ATACANTE BELGRADE

UAV

1 - 2

10

17:55

-

18:18

ATLETICO ARAD negru

ATLETICO ARAD 2010

UAV

0 - 2

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

1. CS ATLETICO ARAD galben      12p

1. FC ATACANTE BELGRADE      9p

2. UTA ARAD alb                         9p

2. CS ATLETICO ARAD 2010     9p

3. ACADEMIA BROSOVSZKY        6p

3. UTA ARAD roșu                   4p (-2)

4. UTA ARAD 2010                     3p

4. CS ATLETICO ARAD negru   4p (-4)

5. LPS BIHORUL ORADEA           0p

5. ACS GHIRODA                   3p

DUMINICĂ 26.11.2017

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:00

-

9:23

Loc 5 - 8 A3 ACADEMIA BROSOVSZKY

B4 CS ATLETICO ARAD negru

UAV

2 - 1

2

9:00

-

9:23

Loc 1 - 4 A1 CS ATLETICO ARAD galben

B2 CS ATLETICO ARAD 2010

Victoria

7 - 0

3

9:25

-

9:48

Loc 1 - 4 A2 UTA ARAD alb

B1 FC ATACANTE BELGRADE

Victoria

5 - 1

4

9:25

-

9:48

Loc 5 - 8 A4 UTA ARAD 2010

B3 UTA ARAD roșu

UAV

0 - 3

5

11:05

-

11:28

Loc 5 - 6 C (A3-B4) ACADEMIA BROSOVSZKY

C (A4- B3) UTA ARAD roșu

UAV

3 - 1

6

11:30

-

11:53

Loc 7 - 8 P (A3 -B4) CS ATLETICO ARAD negru

P (A4 - B3) UTA ARAD 2010

UAV

0 - 1

7

11:55

-

12:18

Loc 9 - 10 A5 LPS BIHORUL ORADEA

B5 ACS GHIRODA

UAV

3 - 0*

8

11:55

-

12:18

Loc 3 - 4 P(A1-B2) CS ATLETICO ARAD 2010

P(A2-B1) FC ATACANTE BELGRADE

Victoria

0 - 1

9

14:00

-

14:23

Loc 1 - 2 C(A1-B2) ATLETICO ARAD galben

C(A2-B1) UTA ARAD alb

Victoria

3 - 0

 

14.30

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

 

Clasament final 2009

1

CS ATLETICO ARAD galben

2

UTA ARAD alb

3

FC ATACANTE BELGRADE

4

CS ATLETICO ARAD 2010

5

ACADEMIA BROSOVSZKY

6

UTA ARAD roșu

7

UTA ARAD 2010

8

CS ATLETICO ARAD negru

9

LPS BIHORUL ORADEA

10

ACS GHIRODA

Jucătorul finalei: SANDU Andrei - CS Atletico Arad


Lot jucători

CS ATLETICO ARAD - Suli Patrick, Cijevschi Tudor, Băeșu Vlad, Nădăban Luca, Spătariu Daniel, Koncz Patrick, Barbu Ayan, Fericean Matei, Margan Tudor, Sandu Andrei, Călean Andrei, Stoian Luca, Gherman Patrick, Lanevszky Marc, Ciubotariu Mario, Bacalu Ianis, Roman Cristian, Toma Denis, Junc Ovidiu

Antrenori: Cîmpian Marcel, Stoica Flavius

UTA ARAD alb - Timotei, Drăgușin Ianis, Dehelean Luca, Ile Lucian Denis, Orădan Petru, Zachar Lucas, Vezan Rareș, Tănăsie Marco, Brad Matei, Remeta alex, Ila Dominic, Cioară Răzvan
Antrenori: Nistor Alex, Polgar Norbert

FC ATACANTE BELGRADE - Todor Koprivica, Andrej Martinovic, Dorde Grujic, Aleksa Stojanovic, Mario Maravic, Kahriman Aleksandar, Ilija Joksimovic, Konstantin Bogavac, Trmcic Andrej
Antrenor:

CS ATLETICO ARAD 2010 - Molnar Dragos, Sandu Matei, Terpea Ianis, Vidac Darian, Parțan Rafael, Pantea Alexandru, Contra Keyden, Pescaru Mateas, Brădean Cristian, Fricățel Sanders
Antrenori: Cîmpian Marcel, Stoica Flavius

 
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates