Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 31 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia XVII Grupa 2006
Grupa 2006 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, FĂRĂ PAUZĂ între reprize !!!

Adrese terenuri:

Teren SÂNNICOLAU MIC (iarbă naturală): str. Căpitan Ioan Fătu

Teren ICRTI (iarbă naturală): str. Câmpul Liniștii / str. Livezilor

Teren ȘEGA (sintetic): str. Constantin Brâncoveanu FN

 

GRUPA A

GRUPA B

FC UTA ARAD roșu

FC UTA ARAD alb

CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

AS POBEDA DUDEȘTII VECHI

ACS LEU GIARMATA

ACS DUMBRĂVIȚA

ACADEMIA BROSOVSZKY

ACS ȘCOALA DE FOTBAL ARIEȘUL MIHAI VITEAZUL CLUJ

CS RAPID JIBOU

 

 

VINERI 16.06.2017

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

18:15

UTA ARAD roșu

ATLETICO ARAD galben

SÂNNICOLAU 2

3 - 1

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16:00

UTA ARAD alb

ACADEMIA BROSOVSZKY

SÂNNICOLAU 1

2 - 1

2

17:30

ATLETICO ARAD negru

ACADEMIA BROSOVSZKY

SÂNNICOLAU 1

2 - 1

3

19:00

ATLETICO ARAD negru

UTA ARAD alb

SÂNNICOLAU 1

4 - 1

 

SÂMBĂTĂ 17.06.2017

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:15

MIHAI VITEAZUL CLUJ

UTA ARAD roșu

SÂNNICOLAU 2

0 - 5

2

10:00

DUMBRĂVIȚA

ATLETICO ARAD galben

SÂNNICOLAU 2

4 - 6

3

10:45

MIHAI VITEAZUL CLUJ

DUDEȘTII VECHI

SÂNNICOLAU 2

0 - 7

4

13:00

UTA ARAD roșu

DUMBRĂVIȚA

SÂNNICOLAU 2

2 - 3

5

13:45

ATLETICO ARAD galben

DUDEȘTII VECHI

SÂNNICOLAU 2

2 - 3

6

16:00

DUDEȘTII VECHI

DUMBRĂVIȚA

SÂNNICOLAU 2

0 - 3

7

17:30

ATLETICO ARAD galben

MIHAI VITEAZUL CLUJ

SÂNNICOLAU 2

3 - 1

8

18:15

UTA ARAD roșu

DUDEȘTII VECHI

SÂNNICOLAU 2

3 - 0

9

19:00

DUMBRĂVIȚA

MIHAI VITEAZUL CLUJ

SÂNNICOLAU 2

6 - 2

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:30

ATLETICO ARAD negru

RAPID JIBOU

SÂNNICOLAU 2

0 - 1

2

12:15

LEU GIARMATA

ACADEMIA BROSOVSZKY

SÂNNICOLAU 2

0 - 2

3

14:30

UTA ARAD alb

LEU GIARMATA

SÂNNICOLAU 2

4 - 2

4

15:15

ACADEMIA BROSOVSZKY

RAPID JIBOU

SÂNNICOLAU 2

2 - 2

5

16:45

LEU GIARMATA

RAPID JIBOU

SÂNNICOLAU 2

1 - 8

6

19:45

LEU GIARMATA

ATLETICO ARAD negru

SÂNNICOLAU 2

0 - 11

7

19:45

RAPID JIBOU

UTA ARAD alb

SÂNNICOLAU 1

1 - 1

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

ACS DUMBRAVITA  9p

CS ATLETICO ARAD negru 9p

2

FC UTA ARAD rosu  9p

CS RAPID JIBOU  8p

3

AS POBEDA DUDESTII VECHI  6p

FC UTA ARAD alb 7p

4

CS ATLETICO ARAD galben  6  p

ACADEMIA BROSOVSZKY  4p

5

SC FOTBAL ARIESUL MIHAI VITEAZUL  CLUJ  0p

ACS LEU GIARMATA  0p

 

DUMINICĂ 18.06.2017

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:30

A3 AS POBEDA DUDESTII VECHI

B4 ACADEMIA BROSOVSZKY

ICRTI 1

4 - 1

2

10:15

A4 CS ATLETICO ARAD galben

B3 FC UTA ARAD alb

ICRTI 1

0 - 3

3

10:30

A1 ACS DUMBRAVITA

B2 CS RAPID JIBOU

SÂNNICOLAU 1

7 - 2

4

11:00

Loc 9 - 10 A5 MIHAI VITEAZUL CLUJ

B5 ACS LEU GIARMATA

ICRTI 1

4 - 2

5

11:15

A2 FC UTA ARAD rosu

B1 CS ATLETICO ARAD negru

SÂNNICOLAU 1

3-2 (0-0)

6

11:45

Loc 5 - 6 C( A3-B4) POBEDA DUDESTII VECHI

C(A4-B3) FC UTA ARAD alb

ICRTI 1

0 - 5

7

12:30

Loc 7 - 8 P(A3-B4) ACADEMIA BROSOVSZKY

P(A4-B3) CS ATLETICO galben

ICRTI 1

3 - 0

8

12:45

Loc 3 - 4 P(A1-B2) RAPID JIBOU

P(A2-B1)CS ATLETICO negru

SÂNNICOLAU 1

3 - 2

9

13:30

Loc 1 - 2 C(A1-B2) ACS DUMBRAVITA

C(A2-B1) FC UTA ARAD rosu

SÂNNICOLAU 2

0 - 3

14.30

FESTIVITATE DE PREMIERE (locurile 1 – 3)

SÂNNICOLAU MIC

 

CLASAMENTUL FINAL 2006

1

FC UTA ARAD rosu

2

ACS DUMBRAVITA

3

CS RAPID JIBOU

4

CS ATLETICO ARAD 2007 negru

5

FC UTA ARAD alb

6

AS POBEDA DUDESTII VECHI

7

ACADEMIA BROSOVSZKY

8

CS ATLETICO ARAD 2007 galben

9

ACS ȘCOALA DE FOTBAL ARIEȘUL MIHAI VITEAZU CLUJ

10

ACS LEU GIARMATA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: CĂLIN DANIEL - FC UTA ARAD

Lot echipe:

FC UTA ARAD roșu: Fizidean Cristian, Costea Denis, Iosin Dario, Aslău Lucas, Hara Gabriel, Tolan Marius, Călin Daniel, Novac Mario, Bortiș Ion, Nica Adelin, Nica Fabian, Buză Casian

Antrenori: Botiș Sorin, Varga Norbert

ACS DUMBRĂVIȚA: Nuțaș Florin, Lukacs Levente, Brânzei Vlad, Mayer Roland, Nagy Victor, Dobra Patric, Glujdea Fabian, Antal Kevin, Arcan Fabian, Taropa Sebi, Mihai Octavian, Popescu Adi

Antrenor: Moraru Daniel

CS RAPID JIBOU: Șimonca Denis, Cheșeli Dragoș, Almaș David, Rus Adrian, Romitan Dario, Pop Aris, Crecan Eduard, Porumb Bogdan, Vale Mario, Cătună Dragoș,  Pop Darius, Szilágyi Robert

Antrenor: Daroți Nicolae

CS ATLETICO ARAD 2007 negru: Cotuna Kevin, Groza Vladimir, Pop Vlad, Tăutan Daian, Calotă Alessio, Rusu Robert, Câmpan Lucas, Burcă Darius, Crainic Alex, Cuțaru Mihai, Dumea Dragoș

Antrenori: Petruț Adrian, Rusu Adrian

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates