Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 27 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia XVII Grupa 2007
Grupa 2007 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, FĂRĂ PAUZĂ între reprize !!!

Adrese terenuri:

Teren SÂNNICOLAU MIC (iarbă naturală): str. Căpitan Ioan Fătu

Teren ICRTI (iarbă naturală): str. Câmpul Liniștii / str. Livezilor

Teren ȘEGA (sintetic): str. Constantin Brâncoveanu FN

GRUPA A

GRUPA B

FC UTA ARAD alb

FC UTA ARAD roșu

CSȘ ARAD

CS ATLETICO ARAD

ACS SOCODOR

ACADEMIA BROSOVSZKY

CS MINERUL MOTRU

AS MENTOR TIMIȘOARA


VINERI 16.06.2017

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16:45

UTA ARAD alb

CSȘ ARAD

SÂNNICOLAU 2

4 - 2

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16:45

UTA ARAD roșu

ACADEMIA BROSOVSZKY

SÂNNICOLAU 1

1 - 5

2

18:15

ATLETICO ARAD

ACADEMIA BROSOVSZKY

SÂNNICOLAU 1

4 - 3

3

19:45

UTA ARAD roșu

ATLETICO ARAD

SÂNNICOLAU 1

0 - 9

Vineri în caz de vreme nefavorabilă jocurile vor avea loc pe terenul ȘEGA !!!!

 

SÂMBĂTĂ 17.06.2017

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:15

MINERUL MOTRU

CSȘ ARAD

SÂNNICOLAU 1

6 - 2

2

13:45

UTA ARAD alb

SOCODOR

SÂNNICOLAU 1

8 - 0

3

15:15

UTA ARAD alb

MINERUL MOTRU

SÂNNICOLAU 1

3 - 0

4

16:00

CSȘ ARAD

SOCODOR

SÂNNICOLAU 1

3 - 1

5

17:30

SOCODOR

MINERUL MOTRU

SÂNNICOLAU 1

2 - 5

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:30

UTA ARAD roșu

MENTOR TIMIȘOARA

SÂNNICOLAU 1

0 - 4

2

14:30

ACADEMIA BROSOVSZKY

MENTOR TIMIȘOARA

SÂNNICOLAU 1

6 - 2

3

16:45

ATLETICO ARAD

MENTOR TIMIȘOARA

SÂNNICOLAU 1

10 - 0

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

FC UTA ARAD alb  9p

CS ATLETICO ARAD  9p

2

CS MINERUL MOTRU  6p

ACADEMIA BROSOVSZKY  6p

3

CSS ARAD  3p

AS MENTOR TIMISOARA  3p

4

ACS SOCODOR 0p

FC UTA ARAD rosu  0p


DUMINICĂ 28.06.2017

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:00

A1 FC UTA ARAD alb

B2 ACADEMIA BROSOVSZKY

SÂNNICOLAU 1

3-4 (0-0)

2

9:30

A3 CSS ARAD

B4 FC UTA ARAD rosu

ICRTI 2

5 - 0

3

9:45

A2 CS MINERUL MOTRU

B1 CS ATLETICO ARAD

SÂNNICOLAU 1

2 - 3

4

10:15

A4 ACS SOCODOR

B3 MENTOR TIMIȘOARA

ICRTI 2

0 - 3

5

11:00

Loc 5 - 6 C( A3-B4) CSS ARAD

C(A4-B3) MENTOR TIMISOARA

ICRTI 2

5-6 (3-3)

6

11:45

Loc 7 - 8 FC UTA ARAD rosu

P(A4-B3) ACS SOCODOR

ICRTI 2

3 - 0

7

12:00

Loc 3 - 4 P(A1-B2) FC UTA ARAD alb

P(A2-B1)MINERUL MOTRU

SÂNNICOLAU 1

2 - 0

8

13:30

Loc 1 - 2 C(A1-B2 )ACAD. BROSOVSZKY

C(A2-B1) CS ATLETICO ARAD

SÂNNICOLAU 1

1 - 10

14.30

FESTIVITATE DE PREMIERE (locurile 1 – 3)

SÂNNICOLAU MIC

 

CLASAMENTUL FINAL 2007

1

CS ATLETICO ARAD

2

ACADEMIA BROSOVSZKY

3

FC UTA ARAD alb

4

CS MINERUL MOTRU

5

AS MENTOR TIMISOARA

6

CSS ARAD

7

FC UTA ARAD rosu

8

ACS SOCODOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: RUSU MARIO - CS ATLETICO ARAD

 

Lot jucători:

CS ATLETICO ARAD: Pop Felix, Ștef David, Dragoș Adrian, Rusu Mario, Indreica Luca, Șiclovan Darius, Salka Mario, Groza Vladimir, Pop Vlad, Tăutan Daian, Rusu Robert, Calotă Alessio, Stamorean Sergiu, Cuțaru Mihai, Măgulean Luca, Burcă Darius, Crainic Alex, Zimmerman Kevin, Dumea Dragoș

Antrenori: Petruț Adrian, Rusu Adrian

ACADEMIA BROSOVSZKY: Bătrâna Bogdan, Csiki David, Pelle Bence, Ungureanu Jozsi, Kajcsa Marc, Mager Gabriel, Ruja Szabolcs, Carastoian Vlad, Mureșan Cristian, Steigberger Sebastian, Boițiu David, Kisvárdai Tibor, Putin Rafael

Antrenor: Ciubăncan Marius

FC UTA ARAD alb: Cîmpan Andrei, Centye Denis, Farcaș Dario, Vicar Andrei, Prodan Norbert, Muntean Darius, Chiș Alexandru, Hărdăuț Darius, Gogea Marius, Burtea Patrick, Ursein Cătălin, Găleanu Darius, Cîlb Tudor

Antrenor: Țigan Cristian

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates