Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 44 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Campionate Ed. 2016-2017 Trofeu Gheorghe Ola
Trofeu Gheorghe Ola PDF Imprimare Email

Campionat naţional de fotbal în sală pentru copii născuţi în 2007 şi mai mici.

Calotă Alessio, Câmpan Lucas, Cigherean Andrei, Cotuna Zimmerman Kevin, Dragoş Adrian, Groza Vladimir, Indreica Luca, Rusu Mario, Salka Mario, Şiclovan Darius, Ştef David, Tăutan Daian

 

Antrenor: Adrian Petruţ, Adrian Rusu

 

Rezultate

Etapa judeţeană  - loc 1

ASOCIAŢIA JUDEŢEANĂ DE FOTBAL ARAD
TROFEUL GHEORGHE OLA
Jucători  născuţi 2007
Sala sporturilor VICTORIA ARAD
PROGRAMUL COMPETIŢIEI - REZULTATE
GRUPA A GRUPA B
1 ACS UTA BD alb 1 CS ATLETICO ARAD galben
2 CS ATLETICO ARAD negru 2 ACS UTA BD roşu
3 AS VIITORUL ARAD 3 CSŞ GLORIA ARAD
4 ACADEMIA BROSOVSZKY 4 ACS PROGRESUL PECICA
5 CS OLIMPIA BOCSIG 5 ACS SOCODOR
ORA JOC Miercuri 02.11.2016 SCOR
8.00-8.26 A 1 - 2 ACS UTA BD alb -- CS ATLETICO ARAD negru 0 - 6
8.28-8.54 B 3 - 4 CSŞ GLORIA ARAD -- ACS PROGRESUL PECICA 11 - 0
8.56-9.22 A 3 - 4 AS VIITORUL ARAD -- ACADEMIA BROSOVSZKY 1 - 0
9.24-9.50 B 2 - 5 ACS UTA BD roşu -- ACS SOCODOR 7 - 0
9.52-10.18 A 2 - 5 CS ATLETICO ARAD negru -- CS OLIMPIA BOCSIG 8 - 0
10.20-10.46 B 5 - 3 ACS SOCODOR -- CSŞ GLORIA ARAD 0 - 7
10.48-11.14 A 4 - 5 ACADEMIA BROSOVSZKY -- CS OLIMPIA BOCSIG 3 - 2
11.16-11.42 B 4 - 5 ACS PROGRESUL PECICA -- ACS SOCODOR 3 - 0
11.44-12.10 A 1 - 4 ACS UTA BD alb -- ACADEMIA BROSOVSZKY 3 - 2
12.12-12.38 B 1 - 4 CS ATLETICO ARAD galben -- ACS PROGRESUL PECICA 5 - 0
12.40-13.06 A 4 - 2 ACADEMIA BROSOVSZKY -- CS ATLETICO ARAD negru 0 - 9
13.08-13.24 B 4 - 2 ACS PROGRESUL PECICA -- ACS UTA BD roşu 0 - 4
13.26-13.52 A 5 - 1 CS OLIMPIA BOCSIG -- ACS UTA BD alb 1 - 2
13.54-14.20 B 5 - 1 ACS SOCODOR -- CS ATLETICO ARAD galben 0 - 8
14.22-14.48 A 5 - 3 CS OLIMPIA BOCSIG -- AS VIITORUL ARAD 2 - 1
ORA JOC Joi 03.11.2016 SCOR
8.00-8.26 B 3 - 1 CSŞ GLORIA ARAD -- CS ATLETICO ARAD galben 2 - 4
8.28-8.54 A 2 - 3 CS ATLETICO ARAD negru -- AS VIITORUL ARAD 3 - 0
8.56-9.22 B 2 - 3 ACS UTA BD roşu -- CSŞ GLORIA ARAD 5 - 0
9.24-9.50 A 3 - 1 AS VIITORUL ARAD -- ACS UTA BD alb 0 - 1
9.52-10.18 B 1 - 2 CS ATLETICO ARAD galben -- ACS UTA BD roşu 0 - 1
10.30-11.15 FINALA CS ATLETICO ARAD negru -- ACS UTA BD roşu 4 - 1
CLASAMENTE
GRUPA  A
1 CS ATLETICO ARAD negru 4 4 0 0 26 0 12
2 ACS UTA BD alb 4 3 0 1 6 9 9
3 CS OLIMPIA BOCSIG 4 1 0 3 5 14 3
4 ACADEMIA BROSOVSZKY 4 1 0 3 5 15 3
5 AS VIITORUL ARAD 4 1 0 3 2 6 3
GRUPA B
1 ACS UTA BD roşu 4 4 0 0 17 0 12
2 CS ATLETICO ARAD galben 4 3 0 1 17 3 9
3 CSŞ GLORIA ARAD 4 2 0 2 20 9 6
4 ACS PROGRESUL PECICA 4 1 0 3 3 20 3
5 ACS SOCODOR 4 0 0 4 0 25 0

Etapa zonală - loc 1

3 - 4 decembrie, Reșița

Atletico Arad - ACS Primavera Deva: 3 - 1 (Salka 2,Câmpan)
Atletico Arad - Școlar Reșița: 8 - 0 (Câmpan 2, Indreica 2, Calotă 2, Rusu, Șiclovan)
Atletico Arad - Juventus Timișoara: 5 - 1 (Indreica 2, Șiclovan, Salka, Rusu)
Atletico Arad - AFC Alba Iulia: 10 - 1 (Câmpan 7, Calotă, Șiclovan, Dragoș)

SALKA Mario - cel mai bun jucător al turneului zonal

 

Finala - loc 3 pe țară

17 - 18 decembrie, Cluj - Napoca

Atletico Arad - CS Luceafărul Cluj - Napoca: 2 - 2 (Salka, Câmpan)
Atletico Arad - SC Dinamo 1948 București: 4 - 0 (Şiclovan, Câmpan, Salka 2)
Atletico Arad - AS Didi Junior Iași : 2 - 0 (Câmpan , Indreica)

Finala mică: Atletico Arad - AFC Argeș Pitești 1953: 1 - 0 (Dragoș)

CIGHEREAN Andrei - cel mai bun portar al turneului final

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates