Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 14 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XV Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2005
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2005 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

OFK VRSAC UNITED (SER)

FK LANE BELGRADE (SER)

FK BUBAMARA 2010 BELGRADE (SER)

FK ZMAJEVI 013 VRSAC (SER)

CS ȘOIMII LIPOVA

CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

UTA ARAD

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIȘOARA albastru

ACS DUMBRĂVIȚA

OLIMPIA BOCSIG

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIȘOARA alb

CSȘ ȘOIMII SIBIU

ACS STICLA ARIEȘUL TURDA

ACS ȘCOALA DE FOTBAL JIUL PETROȘANI

MÉZGA FS KAPOSVÁR (HUN)

Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc - playing time: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

SÂMBĂTĂ 03.12.2016

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:20

-

9:43

OFK VRSAC UNITED

ȘOIMII LIPOVA

Victoria

5 - 0

2

9:45

-

10:08

ELECTRICA TIM. albastru

ȘOIMII SIBIU

Victoria

3 - 1

3

11:00

-

11:23

OFK VRSAC UNITED

ELECTRICA TIM. albastru

Victoria

2 - 0

4

11:25

-

11:48

ȘOIMII LIPOVA

ȘOIMII SIBIU

Victoria

0 - 2

5

14:20

-

14:43

ȘOIMII LIPOVA

ELECTRICA TIM. albastru

Victoria

0 - 10

6

14:45

-

15:08

OFK VRSAC UNITED

ȘOIMII SIBIU

Victoria

1 - 0

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:40

-

13:03

FK LANE BELGRADE

ATLETICO ARAD galben

Victoria

0 - 1

2

13:05

-

13:28

ACS DUMBRĂVIȚA

ARIEȘUL TURDA

Victoria

0 - 1

3

16:00

-

16:23

FK LANE BELGRADE

ACS DUMBRĂVIȚA

Victoria

2 - 1

4

16:25

-

16:48

ATLETICO ARAD galben

ARIEȘUL TURDA

Victoria

3 - 0

5

18:30

 

18:53

ATLETICO ARAD galben

ACS DUMBRĂVIȚA

Victoria

8 - 0

6

19:20

-

19:43

FK LANE BELGRADE

ARIEȘUL TURDA

Victoria

1 - 1

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:30

-

13:53

FK BUBAMARA

ATLETICO ARAD negru

Victoria

2 - 1

2

13:55

-

14:18

OLIMPIA BOCSIG

ȘF. JIUL PETROȘANI

Victoria

0 - 7

3

16:50

-

17:13

FK BUBAMARA

OLIMPIA BOCSIG

Victoria

2 - 0

4

17:15

-

17:38

ATLETICO ARAD negru

ȘF. JIUL PETROȘANI

Victoria

1 - 0

5

18:05

 

18:28

ATLETICO ARAD negru

OLIMPIA BOCSIG

Victoria

4 - 0

6

19:45

-

20:08

FK BUBAMARA

ȘF. JIUL PETROȘANI

Victoria

0 - 3

GRUPA  D / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:50

-

12:13

FK ZMAJEVI

UTA ARAD

Victoria

0 - 1

2

12:15

-

12:38

ELECTRICA TIM. alb

MEZGA KAPOSVAR

Victoria

5 - 0

3

15:10

-

15:33

FK ZMAJEVI

ELECTRICA TIM. alb

Victoria

0 - 0

4

15:35

-

15:58

UTA ARAD

MEZGA KAPOSVAR

Victoria

4 - 1

5

17:40

-

18:03

UTA ARAD

ELECTRICA TIM. Alb

Victoria

0 - 3

6

18:55

 

19:18

FK ZMAJEVI

MEZGA KAPOSVAR

Victoria

1 - 1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

GRUPA D / GROUP

1.OFK VRSAC UNITED  9p

1. CS ATLETICO ARAD galben  9p

1. JIUL PETROȘANI  6p

1. ELECTRICA TM. alb  7p

2. ELECTRICA TM. albastru 6p

2. FK LANE BELGRADE  4p (0)

2. CS ATLETICO negru  6p

2. UTA ARAD  6p

3.ȘOIMII SIBIU  3p

3. STICLA ARIEȘUL TURDA  4p (-2)

3. FK BUBAMARA BELGRADE  6p

3. FK ZMAJEVI VRSAC  4p

4.CS ȘOIMII LIPOVA  0p

4. ACS DUMBRĂVIȚA  0p

4. OLIMPIA BOCSIG  0p

4. MEZGA KAPOSVAR  0p

DUMINICĂ 04.12.2016

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:00

-

11:23

Loc 5 - 8 A2 ELECTRICA TM. albastru

B2 FK LANE BELGRADE

UAV

1 - 0

2

11:25

-

11:48

Loc 5 - 8 C2 CS ATLETICO ARAD negru

D2 UTA ARAD

UAV

4 - 5 (0-0)

3

11:50

-

12:13

Loc 1 - 4 A1 OFK VRSAC UNITED

B1 CS ATLETICO ARAD galben

VICTORIA

1 -3

4

12:15

-

12:38

Loc 1 - 4 C1 JIUL PETROSANI

D1 ELECTRICA TM. alb

VICTORIA

2 - 1

5

12:15

-

12:38

Loc 7 - 8 P(A2-B2) LANE BELGRADE

P(C2-D2) CS ATLETICO ARAD negru

UAV

3 - 2 (1-1)

6

12:40

-

13:03

Loc 5 - 6 C(A2 -B2) ELECTRICA TM. albastru

C(C2-D2) UTA ARAD

UAV

5 - 0

7 13:05 - 13:28 Loc 9 - 12 A3 Șoimii Sibiu B3 Arieșul Turda UAV 1 - 2

8

13:30

-

13:53

Loc 9 - 12 C3 FK BUBAMARA  BELGRADE

D3 FK ZMAJEVI VRSAC

UAV

1 - 0

9

13:55

-

14:18

Loc 13 - 16 A4CS SOIMII LIPOVA

B4 ACS DUMBRAVITA

UAV

1 - 3

10

13:55

-

14:18

Loc 3 - 4 P(A1-B1) OFK VRSAC UNITED

P(C1-D1) ELECTRICA TIMISOARA alb

VICTORIA

4 - 2

11

14:20

-

14:43

Loc 13 - 16 C4 OLIMPIA BOCSIG

D4 MEZGA KAPOSVAR

UAV

3 - 4

12

14:45

-

15:08

Loc 9 - 10 C(A3 - B3) STICLA ARIESUL TURDA

C(C3-D3) FK BUBAMARA BELGRADE

UAV

3 - 2 (1-1)

13

15:10

-

15:33

Loc 11 - 12 P(A3-B3) CS SOIMII SIBIU

P(C3-D3) FK ZMAJEVI VRSAC

UAV

3 - 2 (1-1)

14

15:10

-

15:33

Loc 1 -2 C(A1-B1) CS ATLETICO ARAD galben

C(C1-D1) JIUL PETROSANI

VICTORIA

2 - 0

15

15:35

-

15:58

Loc 13 - 14 C(A4-B4) ACS DUMBRAVITA

C(C4-D4) MEZGA KAPOSVAR

UAV

3 - 0*

16

16:00

-

16:23

Loc 15 - 16 P(A4-B4) SOIMII LIPOVA

P(C4-D4) OLIMPIA BOCSIG

UAV

0 - 1

15.35

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

Clasament final 2005

1

CS ATLETICO ARAD galben

2

ACS ȘCOALA DE FOTBAL JIUL PETROȘANI

3

OFK VRSAC UNITED

4

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIȘOARA alb

5

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIȘOARA albastru

6

UTA ARAD 2006

7

FK LANE BELGRADE

8

CS ATLETICO ARAD negru

9

ACS STICLA ARIEȘUL  TURDA

10

FK BUBAMARA 2010 BELGRADE

11

CS ȘOIMII SIBIU

12

FK ZMAJEVI 013 VRSAC

13

ACS DUMBRĂVIȚA

14

MEZGA KAPOSVAR

15

OLIMPIA BOCSIG

16

ȘOIMII LIPOVA

Jucătorul finalei: RISTIN RĂZVAN - CS ATLETICO ARAD


Lot jucători:

CS ATLETICO ARAD galben: Malița Andi, Anișorac Ionuț, Iurasciuc Darius, Palcu Casian, Ristin Răzvan, Pop Rareș, Nagy Norbi, Mitu Alex, Cohuț David, Ronai Robert
Antrenor: Oneț Bogdan


ACS ȘCOALA DE FOTBAL JIUL PETROȘANI: Marcu Marius, Lovas Nicholas, Blickling Denis, Lemnaru Răzvan, Ardelean Vlad, Chereș Petru, Șardi Andrei, Căldărari Alessandro, Florea Petru, Filip Alexandru, Olteanu Ștefan, Rădulescu Andrei, Fage Darius, Bulboacă Flavius
Antrenor: Militaru Damian


OFK VRSAC UNITED: Uzelac Ognjen, Vrtunic Ognjen, Javorina Luka,  Petrovic Andrej, Arnovljevic Dorde, Caran Ilija, Milicevic Ognjen, Vukovic Marko, Vitomirovic Vukasin, Pitik Nikula, Graure Stefan
Antrenor: Milicevic Goran


CS FC ELECTRICA 1869 TIMIȘOARA alb: Calauz Daniel, Manea Vlad, Balint Nicolas, Popa Raul, Nica Sebastian, Balutciu Vlad, Bochmian Alexandru, Candreanu Timotei, Ilas Darius
Antrenor: Rumega Cătălin

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates