Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 17 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XV Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2007
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2007 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

FK OLE BELGRADE (SER)

FK TEMPO BELGRADE (SER)

CS PRO FOTBAL JUNIOR PETROȘANI

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIȘOARA

LPS BIHORUL ORADEA

OLIMPIA BOCSIG

CS ATLETICO ARAD

UTA ARAD roșu

UTA ARAD alb

CSȘ ARAD

CS ATLETICO ARAD 2008

ACADEMIA BROSOVSZKY

 

 

 

 

Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc - playing time: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

SÂMBĂTĂ 03.12.2016

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:50

-

10:13

ATLETICO ARAD

CSȘ ARAD

UAV

2 - 4

2

10:15

-

10:38

FK OLE BELGRADE

ELECTRICA TIMIȘOARA

UAV

2 - 0

3

13:10

-

13:33

FK OLE BELGRADE

ATLETICO ARAD

UAV

3 - 0

4

13:35

-

13:58

ELECTRICA TIMIȘOARA

CSȘ ARAD

UAV

0 - 1

5

15:40

-

16:03

ELECTRICA TIMIȘOARA

ATLETICO ARAD

UAV

0 - 3

6

16:05

-

16:28

FK OLE BELGRADE

CSȘ ARAD

UAV

1 - 0

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:20

-

12:43

TEMPO BELGRADE

LPS BIHORUL ORADEA

UAV

3 - 0

2

12:45

-

13:08

UTA ARAD roșu

ATLETICO ARAD 2008

UAV

0 - 1

3

14:50

-

15:13

TEMPO BELGRADE

UTA ARAD roșu

UAV

1 - 0

4

15:15

-

15:38

LPS BIHORUL ORADEA

ATLETICO ARAD 2008

UAV

0 - 0

5

17:20

-

17:43

TEMPO BELGRADE

ATLETICO ARAD 2008

UAV

1 - 0

6

17:45

-

18:08

LPS BIHORUL ORADEA

UTA ARAD roșu

UAV

0 - 1

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:40

-

11:03

JIUL PETROȘANI

OLIMPIA BOCSIG

UAV

1 - 0

2

11:05

-

11:28

UTA ARAD alb

ACADEMIA BROSOVSZKY

UAV

4 - 2

3

14:00

-

14:23

JIUL PETROȘANI

UTA ARAD alb

UAV

0 - 4

4

14:25

-

14:48

OLIMPIA BOCSIG

ACADEMIA BROSOVSZKY

UAV

0 - 1

5

16:30

-

16:53

OLIMPIA BOCSIG

UTA ARAD alb

UAV

1 - 1

6

16:55

-

17:18

JIUL PETROȘANI

ACADEMIA BROSOVSZKY

UAV

3 - 1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

1. FK OLE BELGRADE

1. FK TEMPO BELGRADE  9p

1. UTA ARAD alb  7p

2. CSS ARAD

2. CS ATLETICO ARAD 2008  4p

2. JUNIOR PETROSANI  6p

3. CS ATLETICO ARAD  3p

3 UTA ARAD rosu  3p

3. ACADEMIA BROSOVSZKY  3p

4. ELECTRICA TIMISOARA  0p

4. LPS BIHORUL ORADEA  1p

4. OLIMPIA BOCSIG  1p

DUMINICĂ 04.12.2016

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:20

-

9:43

Loc 10 - 12 A4 ELECTRICA TIMISOARA

B4 LPS BIHORUL ORADEA

UAV

1 - 2

2

9:20

-

9:43

Loc 7-9 A3 CS ATLETICO ARAD

B3 UTA ARAD rosu

VICTORIA

1 - 2

3

9:45

-

10:08

Loc 4- 6 A2 CSS ARAD

B2  CS ATLETICO ARAD 2008

VICTORIA

2 - 0

4

10:10

-

10:33

Loc 1 - 3 A1 FK OLE BELGRAD

B1 FK TEMPO BELGRADE

VICTORIA

2 - 2

5

10:35

-

10:58

Loc 10 -12 A4 ELECTRICA TIMISOARA

C4 CS OLIMPIA BOCSIG

UAV

0 - 1

6

10:35

-

10:58

Loc 7-9 A3 CS ATLETICO ARAD

C3 ACADEMIA BROSOVSZKY

VICTORIA

5 - 0

7 11:00 - 11:23 Loc 4 - 6 A2 CSȘ ARAD C2 JUNIOR PETROȘANI VICTORIA 5 - 0

8

11:25

-

11:48

Loc 1 - 3 A1 FK OLE BELGRADE

C1 UTA ARAD alb

VICTORIA

2 - 0

9

11:50

-

12:13

Loc 10 - 12 B4 LPS BIHORUL ORADEA

C4 CS OLIMPIA BOCSIG

UAV

1 - 0

10

12:40

-

13:03

Loc 7 -9 B3 UTA ARAD rosu

C3 ACADEMIA BROSOVSZKY

VICTORIA

1 - 0

11

13:05

-

13:28

Loc 4 - 6 B2  CS ATLEYICO ARAD 2008

C2 JUNIOR PETROSANI

VICTORIA

2 - 0

12

14:45

-

15:08

Loc 1 - 3 B1 FK TEMPO BELGRADE

C1 UTA ARAD alb

VICTORIA

3 - 0

15.35

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

Clasament final 2007

1

FK TEMPO BELGRADE

2

FK OLE BELGRADE

3

UTA ARAD alb

4

CSȘ ARAD

5

CS ATLETICO ARAD 2008

6

CS PRO FOTBAL JUNIOR PETROȘANI

7

UTA ARAD roșu

8

CS ATLETICO ARAD

9

ACADEMIA BROSOVSZKY

10

LPS BIHORUL ORADEA

11

OLIMPIA BOCSIG

12

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIȘOARA

Jucătorul finalei: DOBRIC BRANISLAV - FK TEMPO BELGRADE


Lot jucători:

FK TEMPO Belgrade: Nestorovic Matija, Milicevic Vanja, Jeremic Ivan, Petkovic Stefan, Stajic Dusan, Stajic Lazar, Savcic Niksa, Dobric Branislav, Stankovic Nikola, Radovjic Milos, Obrenovic Mihajlo, Mijovic Stefan
Antrenor: Przulj Zoran


FK  OLE BELGRADE: Pesic Mihajlo, Maljkovic Milos, Grujic Marko, Medenica Andrija, Kaplanovic Viktor, Blagojevic Uros, Carevic Sergej, Miladinovic Andrija, Prodanic Veljko, Kukulj Mihajlo
Antrenor: Kaplanovic Slavisa


UTA ARAD alb: Cîmpan Andrei, Centye Denis, Prodan Norbert, Muntean Darius, Gogea Marius, Burtea Patrick , Ursein Cătălin, Chiș Alexandru, Sucigan Florentin
Antrenori: Țigan Cristian, Hermann Ioan


 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates