Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 44 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia XVI Categoria 2005
Categoria 2005 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, FĂRĂ PAUZĂ între reprize !!!

Adrese terenuri:

Teren MOTORUL: str. Calea Timișorii nr. 50a

GRUPA A

GRUPA B

CS MINERUL MOTRU roşu

CS MINERUL MOTRU albastru

CS OLIMPIA BOCSIG

ACS VIITORUL AIUD

CS ATLETICO ARAD

UTA ARAD

FK SUBOTICA (SER)

PROGRESUL PECICA

 

 

SÂMBĂTĂ 25.06.2016

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:45

ATLETICO ARAD

FK SUBOTICA

MOTORUL 1

3 - 0

2

11:30

MINERUL MOTRU roșu

OLIMPIA BOCSIG

MOTORUL 1

7 - 1

3

13:45

MINERUL MOTRU roșu

ATLETICO ARAD

MOTORUL 1

0 - 1

4

13:45

OLIMPIA BOCSIG

FK SUBOTICA

MOTORUL 2

0 - 5

5

17:30

MINERUL MOTRU

FK SUBOTICA

MOTORUL 1

0 - 5

6

18:15

OLIMPIA BOCSIG

ATLETICO ARAD

MOTORUL 1

0 - 8

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:15

MINERUL MOTRU albastru

UTA ARAD

MOTORUL 1

4 - 2

2

10:00

VIITORUL AIUD

PROGRESUL PECICA

MOTORUL 1

8 - 0

3

16:00

MINERUL MOTRU albastru

VIITORUL AIUD

MOTORUL 2

3 - 0

4

16:45

UTA ARAD

PROGRESUL PECICA

MOTORUL 2

13 - 0

5

19:00

MINERUL MOTRU

PROGRESUL PECICA

MOTORUL 2

9 - 0

6

19:45

VIITORUL AIUD

UTA ARAD

MOTORUL 2

0 - 5

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

CS ATLETICO ARAD                     9p

CS MINERUL MOTRU albastru            9p

2

FK SUBOTICA                              6p

UTA ARAD                                       6p

3

MINERUL  MOTRU roşu                 3p

ACS VIITORUL AIUD                         3p

4

CS OLIMPIA BOCSIG                    0p

PROGRESUL PECICA                         0p

DUMINICĂ 26.06.2016

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:00

A3 MINERUL MOTRU roşu

B4 PROGRESUL PECICA

MOTORUL 1

9 - 1

2

9:00

A1 CS ATLETICO ARAD

B2 UTA ARAD

MOTORUL 2

5 - 2

3

9:45

A2 FK SUBOTICA

B1 MINERUL MOTRU albastru

MOTORUL 2

0 - 3

4

9:45

A4 CS OLIMPIA BOCSIG

B3 ACS VIITORUL AIUD

MOTORUL 1

1 - 5

5

12:00

Loc 3 - 4 P(A1-B2) UTA ARAD

P(A2-B1) FK SUBOTICA

MOTORUL 2

4 - 2

6

12:00

Loc 7 - 8 P(A3-B4) PROGRESUL PECICA

P(A4-B3) CS OLIMPIA BOCSIG

MOTORUL 1

1 - 2

7

12:45

Loc 5 - 6 C(A3-B4) MINERUL MOTRU roşu

C(A4-B3) ACS VIITORUL AIUD

MOTORUL 1

3 - 0

8

13:30

Loc 1 - 2 C(A1-B2) CS ATLETICO ARAD

C(A2-B1) MINERUL MOTRU albastru

MOTORUL 2

5 - 0

15.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

MOTORUL

 

CLASAMENTUL FINAL 2005

1

CS ATLETICO ARAD

2

CS MINERUL MOTRU albastru

3

UTA ARAD

4

FK SUBOTICA

5

CS MINERUL MOTRU roşu

6

ACS VIITORUL AIUD

7

CS OLIMPIA BOCSIG

8

PROGRESUL PECICA

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: RAREȘ POP - CS ATLETICO ARAD

Lot jucători:

CS ATLETICO ARAD: Malița Andi, Caia Eric, Iurasciuc Darius, Manoilă Denis, Anișorac Ionuț, Pop Rareș, Covaci David, Salamon David, Petriko Davide

Antrenor: Oneț Bogdan

 

CS MINERUL MOTRU albastru: Pantelimon Emil, Pîrvanescu Costi, Benguescu Robert, Draghici Denis, Cioclei Gabi, Borcea Giovani, Irizoiu Alexandru, Marașescu Alexandru, Avram Iulian, Lădaru Andrei, Stoican Ștefan, Nistor Narcis, Raicu Alin, Stănulescu Gabriel, Diaconescu Vasile

Antrenor: Cătană Ionel

UTA ARAD: Popescu Darius, Ronai Robert, Pop Sergiu, Cohuț David, Palcu Casian, Mureșan Andrei, Mitu Alex, Bokse Alex, Beratko Paul

Antrenor: Oneț Bogdan

FK SUBOTICA: Pavlicevici Mihajlo, Poljakovic Denis, Crukovic Vedran, Ivkovic Jovan, Cuk Marko, Vajda Dario, Juric Dusan, Nikolic Dimitrije, Knezevic Dusan, Viskovic Pavle, Sipraga Szergej, Basic Palkovic Andrej, Basic Palkovic Filip, Lazarevic Stefan, Uzelac Milos

Antrenor: Franciskovic Ivica

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates